InstaForex

Iskrovos diena

Norinčioms (-iems) sulieknėti, kovoti su viršsvoriu, taip pat kitais būdais gražinti savo kūną bei dvasią

Moderatoriai: veziuke, kami, kadaise, Frida, Tilly

Iskrovos diena

Standartinė as » 04 11 14, Sek 22:14

Sveikutes!

Kike kartu per savaite reiketu daryti iskrovos diena Ir kokias geriau? Kol kas dariau (deja nepastoviai) tai kefiro diena, tai obuoliu. Labai reikia per menesi nors 4 kilus numesti - pas uosvius vaziuosiu, o jie visada mane terarizuoja, mat as jiems visada oer stora (ugis 178, svoris - 70, 27 metai) :cry: :cry: :cry:

Prasau patarimo!!!!
as

Standartinė Burbuliuke » 04 11 14, Sek 22:19

jeigu jiems nepatinki tokia, kokia esi, tai ne tavo, o ju problema...nepatinki tiek sverdama, nepatiksi ir kai maziau sversi...ir problema greiciausiai ne svoryje, o kituose dalykuose...galbut, kaip kai kurie tevai, jie pavydi savo sunaus marciai ir taip isreiskia savo nepasitenkinima...tiesiai sviesiai isreiksti savo nepasitenkinima jie arba bijo, arba nenori, arba laiko tai nepriimtinu dalyku, arba is viso nesuvokia, kaip jauciasi, todel priekaistauja netiesiogiai, siuo atveju kritikuodami svori...
Burbuliuke

Standartinė Indira » 04 11 15, Pir 09:31

manau, kad užtenka 1 iškrovos dienos per savaitę. Aš taip jau 3 kartus dariau - gėriau pasukas, vandenį ir jau netekau 2 kg (kurie po savaitgalio labai sėkmingai sugeba ataugti :twisted: ). bet man tos pasukos jau pabodo, noriu kąkuo jas pakeisti - bet kuo?
Vartotojo avataras
Indira

Standartinė kami » 04 11 15, Pir 10:04

Iskrovos dienu gali buti ivairiu.Gali buti vien vaisiai,vien darzoves,siaip kokio vieno produkto diena.Kai kurie dietologai rekomenduoja per iskrovos diena valgyti iki 600kcal
Vartotojo avataras
kami

Standartinė Indira » 04 11 15, Pir 10:06

kami, o kokie vaisiai labiausiai tiktų? Arba daržovės?

beje, vakar nusipirkau tą kalorijų knygutę, bet ten ne apie kalorijas, bet apie kilokalorijas kalbama. tai visai susipainiojau :oops: Man būtų aiškiau kalorijos :roll: Juk tai ne tas pats, ar ne?
Vartotojo avataras
Indira

Standartinė Frida » 04 11 15, Pir 10:08

šiaip tai ne tas pats, bet šnekamojoje kalboje kai sakom kalorijos, turim galvoj kilokalorijas - kcal :!:
Paveikslėlis
Vartotojo avataras
Frida

Standartinė kami » 04 11 15, Pir 10:24

Kalorijos ir yra kilokalorijos :lol: :lol: Jas ir skaiciuojam.
Iskrovos dienai tinka obuoliai,kopustu salotos,morkos.KMI kazkas(ar tik ne veziuke)buvo ideje keleta iskrovos dienos meniu.Tik man asmeniskai jos per daug sudetingos
Vartotojo avataras
kami

Standartinė guzikas » 04 11 15, Pir 11:02

kazkada jau citavau :lol: bet pakartosiu :) cia labai i tema :)

Labai naudinga 1 dienà per savaitæ pabadauti. Astrologø teigimu, ne visos dienos tinka badauti. Geriausia dienà pasirinkti atsiþvelgiant á Zodiako þenklà:
Avinui - antradienis.
Jauèiui - penktadienis.
Dvyniams - treèiadienis.
Vëþiu- pirmadienis.
Liûtui - sekmadienis.
Mergelei - treèiadienis.
Svarstyklëms - penktadienis.
Skorpionui - antradienis.
Ðauliui - ketvirtadienis.
Oþiaragiui - ðeðtadienis.
Vandeniui - pirmadienis.
Þuvims - ketvirtadienis.
guzikas

Standartinė veziuke » 04 11 15, Pir 11:18

kami rašė:Kalorijos ir yra kilokalorijos :lol: :lol: Jas ir skaiciuojam.
Iskrovos dienai tinka obuoliai,kopustu salotos,morkos.KMI kazkas(ar tik ne veziuke)buvo ideje keleta iskrovos dienos meniu.Tik man asmeniskai jos per daug sudetingos

Ne as :roll: Nebent neprisimenu :roll: :wink: :lol: :lol:
Vartotojo avataras
veziuke

Standartinė as » 04 11 15, Pir 11:56

Dekui labai uz patarimus. siandien pabandysiu tik obuolius valgyti. Geros dienos ir iki
as

Standartinė Gita » 04 11 15, Pir 15:49

Man atrodo aš rašiau iškrovos dienas, bet buvo kam jos ir net labai nepatiko.
Vartotojo avataras
Gita

Standartinė kami » 04 11 15, Pir 15:51

Ne,Gita,tu rasei neseniai,o tai,ka as turiu galvoj,buvo rasyta jau gan seniai.Gal birzelio menesi :)
Vartotojo avataras
kami

Standartinė Indira » 04 11 19, Pen 09:15

šiandien man vėl eilinis penktadienis ir eilinė iškrovos diena. bandysiu valgyti obuolius, bet tikrai nesugebėsiu jų suvalgyti viso kilogramo. O gal ir nebūtina? :roll:
Dėl viso pikto (jei labai būsiu alkna air pikta) atsinešiau bananą. Bet pasistengsiu jo nesuvalgyti.
Man regis, iškrovos dienai labai svarbus psichologinis nusiteikimas, kad vat nevalgai ir viskas. Bet man būna kažkaip neramu :roll:
Vartotojo avataras
Indira

Standartinė kami » 04 11 22, Pir 12:02

Iskrovos dienos(karta per savaite) labai pagerintu ir zmogaus sveikata.Tokia diena organizmas nebadaudamas apsivalo nuo maisto atlieku.Trys nevalgymo dienos vadinamos iskrovos dienomis.Paskutines pasisavintas maisto medziagas organizmas energijai ir gyvybinems funkcijoms palaikyti sunaudoja tik trecia badavimo diena.Tris dienas be gydytojo prieziuros gali nevalgyti kiekvienas zmogus,net vaikai,jeigu ju sveikatai to butinai reikia.
Cia pagal Taunyte.Dabar nerandu,bet dar skaiciau,kad kelias dienas galima valgyti vien tik morkas.Labai pagereja savijauta ir pagrazeja oda.
Vartotojo avataras
kami

Standartinė Indira » 04 11 22, Pir 14:05

3 dienas aš neištverčiau :shock:
O apie 1 dieną nerašo? :roll:
Vartotojo avataras
Indira

Kitas

Grįžti į Lieknėjančių forumas

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Google [Bot] ir 2 svečių