InstaForex

Moralinė pagalba.

Apie tai, kas neduoda ramybės...

Moderatoriai: veziuke, kami

Moralinė pagalba.

Standartinė solne » 08 07 27, Sek 18:29

Iš pat pradžių noriu atsiprašyti moderatorių, jei ši tema buvo. ;)

O dabar prie esmės. Nekenčiu būti kritikuojama nepagrįsta kritika. Nekenčiu būti užguita. Kai ant manęs "varo" noriu apsigint, atšaut ką nors greitai, bet vat neišeina. "Drąsos" netrūktų. Bet niekaip neišmąstau kažko tokio kas atimtų žadą. O visokie keiksmažodžiai parodytų bejėgiškumą. Ir kitų trūkumų ieškojimas man atrodo kvailas. Gal padėtumėt?

Turiu vieną pavyzdį, perskaičiau jį internete. Vienas grupiokas pašaipiai paklausė: "kur tu buvai, kai Dievas tiesias kojas dalino?", grupiokė nepasimetė ir atšovė "laukiau eilėj prie gražių papų". Mat jos krūtinė, iš tiesų buvo graži.

Taigi turėtume surasti privalumą. Ir pamiršti trūkumus. Bet žodžiai lieka žodžiais.

Jei mane pavadintų lenta nežinočiau ką atsakyt. Juk situacija kitokia. Jie tiesiog sakytų "o, pažiūrėk kokia lenta, prie lentos stovi". Taip, kad akių negalėčiau prikišt. Kartais, kai įeinu į klasę, mane pavadina šmėkla dėl aristokratiškos odos spalvos. Ir vat vėl neišmąstau ką atkirst.

Gal ir jūs turit tokių problemų?
Vartotojo avataras
solne

Standartinė kami » 08 07 27, Sek 21:41

Kita karta kai smekla pavadins,paklausk,ar nebijos,jei naktim vaidentis pradesi :lol: Manau,kad tau tiesiog dar truksta pasitikejimo savim.Kai jo uztenka,negasdina nei smeklos,nei lentos,nei kreivos kojos :wink:
Vartotojo avataras
kami

Standartinė kleckas » 08 07 27, Sek 22:20

Man kartais kai reikia atsikirst irgi nezinau ka sakyt, po kokios geros valandos tik mintys uzeina, kad galejau taip ar kitaipp pasakyt. Bet dazniausiai ka nors atkertu,kad net paciai baisu pasidaro, kad gal per ziauriai ir skaudziai pasakiau :roll: :oops:
Vartotojo avataras
kleckas

Standartinė solne » 08 07 27, Sek 23:02

kami rašė:Kita karta kai smekla pavadins,paklausk,ar nebijos,jei naktim vaidentis pradesi :lol: Manau,kad tau tiesiog dar truksta pasitikejimo savim.Kai jo uztenka,negasdina nei smeklos,nei lentos,nei kreivos kojos :wink:

Truputėlį gal ir trūksta, bet gi reik jį kažkaip įgaut, o neatsikirsdama tik grimsiu gilyn ;) šiaip ačiū už patarimą ;)

Klecke>> o man tai negaila jų būna, niekad. Nes juk ne savo artimiem žmonėm, o kažkokiem klasiokam :wink:
Vartotojo avataras
solne

Standartinė kami » 08 07 27, Sek 23:52

Ugdyk savyje pasitikejima savim :wink: Nu tiesiog gal is pradziu suprask,kad tai,ka sako kazkokie klasiokai tavo gyvenime is tikruju visiskai nieko nereiskia.Kol tu del to nervinsies ir kreipsi i tai demesi,tol nuo taves ir neatstos. Stenkis but geriau abejinga,negu rodyt pykti. Pyktis juos tik dar labiau skatins. Pabaigsi mokykla,sutiksi kitu zmoniu,brandesniu,pati busi brandesne ir viskas kitaip atrodys.
Vartotojo avataras
kami

Standartinė solne » 08 07 28, Pir 20:57

Ačiū:) taip paprasčiau:)
Vartotojo avataras
solne

Standartinė veziuke » 08 07 28, Pir 21:04

Pafantazuosiu truputi :lol:

Tu ,galbut, turi savo nuomone,neseki banda,esi kazkuom kitokia,o juos tai baugina, tik dar per "mazi" tai savy suvokt,nes jie nori,kad zmogus butu iprastos"formos",elgtusi,galvotu,gyventu,atrodytu pagal ju supratima .Tai yra modeliuoja,projektuoja zmogu savo mintyse pagal savo stampus.Ir jei kas neatitinka to,tas tarsi brokas,gamybos atlieka ir galima is jo pasisaipyt,pakandziot :lol: O isties tai parodo kaip siaurai zmogus masto-ne viskas yra taip kaip jam atrodo.Tavo atveju,pati sakei,kad kritika buna nepagrista.
-----------------------------------
Dazniausiai tokie zmones bailiai ir nuo saves taip nukreipia demesi i pasirinkta auka.Kad niekas nepamatytu ju kompleksu ir baimiu,kad nors trumpam "dideliais"pasijaustu ar papadlaizautu kam.Teisingai kami sako,stiprus ir protingas zmogus,o tu man pasirodei visai ne kvaila, i tokius nekreipia demesio,nebent ,kad pazint,grynai is smalsumo kodel tai vyksta,kame slypi priezastis,ar galima sau ar tam "skriaudejui "kazkaip padeti,nes ir jis gyvenime nera visai nereikalingas-juk is tokiu situaciju mokomes :lol: Buk auksciau nebrandziu zmoniu,gal kada nors ju gyvenime ateis laikas kai supras kaip negerai elgesi,bus geda ir sazine graus,nors tau tai ir neturetu rupeti :lol:
---------------------
Man ta tavo "aristokratiska odos spalva" siek tiek keistokai nuskambejo.Jei juokais pasakei, suprantu,bet sypseneliu ikoneliu nebuvo ir sakoma paprastai apie kita zmogu,ne save.Man tai siek tiek dvelkia pasikelimu,kodel negalima parinkti kito zodzio,pvz.sviesi oda ar -esi isblyskusi,kas cia tokio :roll: Gal kazkuom puikuojiesi klaseje,tas butu negerai,del tokios priezasties klasiokai galetu pradet nemegti.

Vienzo,apmastyk ir savo elgesi.
---------------------------
O atsikirtineti galetu padeti nebent forumo astrialiezuves,jei upo ir laiko turetu :lol: Jau kami viena taip staigiai sumaste(apie smekla) :lol: Bet ko gero turetum surasyti konkreciai i ka reaguot,ir paskui pritaikyt galetum tik jei vel ta pati pasakytu :lol: Man atrodo,kad jiems toli fantazija nenesa ir kartotis turetu :wink:
Bet atsilyginti tuo paciu ir tyciotis is fiziniu zmoniu trukumu,jei jie yra, as nesiulyciau,ne del to,kad atrodo kvaila,bet ,kad gaila nesubrendusio zmogaus ir zema taip elgtis atrodo,nes atkartotume tai kas mums patiems nepatinka ju elgesyje.Bet mes netobuli,visiems issprusta,nors ir zinai,kad taip elgtis nevalia,kartais pyktis uzvaldo,norisi kerstauti,sukeli kitam skausma.Tuomet nuo skriaudejo pats niekuom nesiskiri.
-----------------------------------------
Dar gali buti,kad tas, kas tave tuo metu "per danti traukia",pats yra nelaimingas,kazko jam truksta gyvenime, ir jei mato ,kad tau kazkas sekasi geriau(gal mokaisi geriau ar kt.),jam bloga del to,nes uzvaldo,kad ir neivardintas to paties zmogaus,bet pasamoningas pavydas.Juo labiau tokio zmogaus reikia pasigaileti ir nekreipti demesio arba labai subtiliai kazkaip atsikirtineti.Ne,gal neatsikirtineti,o kazka pasakyti arba isvis nuleisti negirdomis.
-------------------------------------
O pabaigai linkiu daugiau buti gryname ore,normaliai maitintis ir nebijot pasijuokt paciai is saves :wink:
Tikiuosi busi didele mergaite ir mano minciu bangavimus(:lol:) suprasi kaip bandyma pasiusti siek tiek pasitikejimo ir kaip prielaidas,ne kaip kritika :)
Paskutinį kartą redagavo veziuke 08 07 29, Ant 17:38. Iš viso redaguota 1 kartą.
Paveikslėlis
Vartotojo avataras
veziuke

Standartinė solne » 08 07 28, Pir 21:19

Gal kartais jiems taip ir gali pasirodyt, nors nemanau, kad pasikeliu. Nebent taip atrodau. Bet turbūt tik todėl, kad jie laiko save viršesniais už mane. O aristokratiška pasakiau todėl, kad savo oda didžiuojuosi ir visiškai nenoriu keistis :) . Be to man į soliariumus nė negalima :) . Nors kažkada, užvaldyta buvau, tai taip pat eidavau. Pavydėt jie kaip ir neturi ko :) . Šiaip dėkoju už tokį išsamų atsakymą. O jei čia buvo kritikos(nors nemanau), tai ji bent buvo teisinga, o ne iš piršto laužta ;)
Vartotojo avataras
solne

Standartinė veziuke » 08 07 28, Pir 22:04

Kam tie soliariumai,naturalios saules zmogui pilnai pakanka :)
----------------------
Tik isivaizduoja esantys virsesni.Negali buti zmogus tobulas arba niekam tikes visose srityse gyvenime-vienas gabesnis,jam sekasi vienur,kitam kitur.Ir dazniausiai tie,kurie mokykloje "vierchai"buna,zemina kitus,veliau taip ir lieka uzstrige tame lygyje-kas per as,koks as kietas :lol: O juk narcizas tik ir save apgaudineja,kad paslept kitus trukumus :wink: Nezinau kaip tavo klaseje,bet pas mus tokie budavo tie,kurie ir mokesi blogai.
Paveikslėlis
Vartotojo avataras
veziuke

Standartinė hirri » 08 07 28, Pir 22:11

veziuke rašė: O juk narcizas tik ir save apgaudineja,kad paslept kitus trukumus :wink: Nezinau kaip tavo klaseje,bet pas mus tokie budavo tie,kurie ir mokesi blogai.

Ne velnio :lol: Gal is pradziu save ir apgaudineji, o po to vistiek tuo pats patiki :lol:
As pvz buvau trecia klaseje pagal pazanguma 8)
Vartotojo avataras
hirri

Standartinė veziuke » 08 07 29, Ant 07:55

Prie ko cia tu,ar tu tyciodavaisi is klasioku :?: :roll:
Paveikslėlis
Vartotojo avataras
veziuke

Standartinė kami » 08 07 29, Ant 09:24

To paties norejau klaust :lol:
Vartotojo avataras
kami

Standartinė hirri » 08 07 29, Ant 10:56