InstaForex

Maisto papildai, žolelės ir t.t. ir pan.

Norinčioms (-iems) sulieknėti, kovoti su viršsvoriu, taip pat kitais būdais gražinti savo kūną bei dvasią

Moderatoriai: veziuke, kami, kadaise, Frida, Tilly

Maisto papildai, žolelės ir t.t. ir pan.

Standartinė Sandra » 04 09 13, Pir 19:39

Sveiki,að norëèiau suþinoti, kas tas "Moroznikas"?Ar yra kas nors já gëræ ir kokios jo pasëkmës? :(
Vartotojo avataras
Sandra

Standartinė kami » 04 09 13, Pir 19:46

Man atrodo,turejai apie ji skaityti jau kmi forume.Bet galiu pakartoti.
Cituoju:
"Kaukazinio eleboro saknys ir sakniastiebiai(moroznikas) Kaukaze naudojami kaip isoriniai vaistai sanariu ir odos ligoms gydyti.Visu rusiu eleborai yra labai nuodingi.Todel jokios ju dalys negali buti valgomos.Jokiais moksliniais tyrimais nera patvirtinta,kad augalas padeda suliekneti.Vartoti itin nuodinga augala-pernelyg pavojingas zaidimas.Tai ne vaistazole,onuodas.Jis gali labai pakenkti jusu sirdziai,o naudos nebus jokios.Jei tas "Moroznik" tikrai toks stebuklingas ir padeda ne tik atsikratyti antsvorio,bet ir gydo pacias ivairiausias ligas,pasaulyje nebeturetu buti nei apkuniuju,nei serganciu zmoniu.O ji pardavinejantys turetu buti milijonieriai"
Citata is straipsnio "Moters savaitgalyje"
Vartotojo avataras
kami

Standartinė kadaise » 04 09 18, Šeš 16:43

Mergičkos-kas apsišvietusios, ne tokios kaip aš-papasakokit biški apie vitaminus-man manau jau reikėtų visokių B grupės, magnio pavartoti-sako energijos, žvalumo daugiau, gal dar kalcio, o tai visai ažaip aš čia-tai nuotaios nėr, tai tingiu labai, tai dar as...
Vartotojo avataras
kadaise

Standartinė kami » 04 09 18, Šeš 17:04

Visa Mendelejevo lentele yra vitaminu-mineralu komplekse "Cigapan".Yra pirkti vaistinese ir "Droge"(pastarajam truputi pigiau).O B grupes vitaminu kompleksas "Neuro rubin" arba "Neuro rubin forte" geriausias.As kai pajauciu,kad man jo truksta,tai perkuosi leidziamus.Bent jau mane tai jie labai greit atstato
Vartotojo avataras
kami

Standartinė Burbuliuke » 04 09 18, Šeš 17:11

O as geriu vitaminu ir mineralu kompleksa "Super Thera M", jame padidintas B grupes vitaminu kiekis (bent jau taip rasoma). Kainuoja apie 10lt ir tikrai nebloags. Geriau ir magni, bet nepasakyciau, kad labai kazkokie pokyciai atsirado...
Kai as klausinejau tokiu dalyku, tai man merginos patare gerti "Multi B Strong", "Kalis-magnis-cinkas". Girdejau, kad nebloags yra "Neurozan", bet pati apie ji nieko nezinau.
Kadaise, kmi forume yra mano sukurta tema "Vitaminai" (jinai jau pasislepusi), tai tenai nemazai geru patarimu sia tema.
Burbuliuke

Standartinė kadaise » 04 09 18, Šeš 18:59

Gal galėtumėt daugiau papasakoti apie B grupės vitaminų poveikį-ką jie atstato, nuo ko jie ir t.t.-ir apie kitus-kada ir ko reikia, kaip veikia-kas nuo nuovargio ir pan. :D
Vartotojo avataras
kadaise

Standartinė kami » 04 09 18, Šeš 19:14

As praktiskai tik B grupes vitaminus ir vartoju.Jie padeda esant nuovargiui,blogai nuotaikai,anemijai,jie dalyvauja fermentu apykaitoje,medziagu apykaitoje,gerina odos bukle,aktyvina vidaus organu veikla.
Vartotojo avataras
kami

Standartinė Frida » 04 09 18, Šeš 19:16

aš vartoku Magnį + B6

man jį paskyrė nuo klausos nervo uždegimo - nuo ko jis man dar padės ?
Paveikslėlis
Vartotojo avataras
Frida

Standartinė LAVISTA » 04 09 20, Pir 14:37

Ar esate kuri nors vartojusi maisto papildus, kurie degina riebalus. Susigundziau nusipirkt TONE&TIGHTEN , girdejau , kad labai efektyvu, ypac sportuojant. Butu malonu suzinoti jusu nuomone.
LAVISTA

Standartinė Guste » 04 09 20, Pir 15:55

Sveika, Lavista... Vartojau as ta Tone&Tight Kadangi jo pagrinda sudaro L-carnitinas, tai nauda jauciasi TIK sportuojant. Veliau pabandziau tos pacios Universal firmos Universal Fat Burner ir grynaji skysta L-carnitina
Tai palyginimui galiu pasakyt, kad stipriausias poveikis skystojo carnitino, bet jis man nepatiko tuo, kad reikia laikyt saldytuve ir nesugebu tiksliai dozuot saukstais, istaskau, Panasu poveiki jauciau ir nuo FaT Burner (tik ten kapsules, isimeti i rankinuka ir nesuki galvos) Kainos visu panasios, bet Tone... pats silpniausias.
Sportuot po ju tikrai lengviau, tikras energijos antpludis, visa isprakuotuoju nors grezk Kadangi raso kad jie atpalaiduoja uzsigulejusias riebalu atsargas, tai nezinau, ar tikrai tie riebalai tirpo, ar cia ta reklama taip suveike, bet man patiko ir tiko
Siaip as megstu visokias naujoves isbandyt, tai cia bus ko gero pirmasis gaminys kuris paliko teigiama ispudi
Vartotojo avataras
Guste

Standartinė lavista » 04 09 21, Ant 08:46

Guste rašė:Sveika, Lavista... Vartojau as ta Tone&Tight Kadangi jo pagrinda sudaro L-carnitinas, tai nauda jauciasi TIK sportuojant. Veliau pabandziau tos pacios Universal firmos Universal Fat Burner ir grynaji skysta L-carnitina
Tai palyginimui galiu pasakyt, kad stipriausias poveikis skystojo carnitino, bet jis man nepatiko tuo, kad reikia laikyt saldytuve ir nesugebu tiksliai dozuot saukstais, istaskau, Panasu poveiki jauciau ir nuo FaT Burner (tik ten kapsules, isimeti i rankinuka ir nesuki galvos) Kainos visu panasios, bet Tone... pats silpniausias.
Sportuot po ju tikrai lengviau, tikras energijos antpludis, visa isprakuotuoju nors grezk Kadangi raso kad jie atpalaiduoja uzsigulejusias riebalu atsargas, tai nezinau, ar tikrai tie riebalai tirpo, ar cia ta reklama taip suveike, bet man patiko ir tiko
Siaip as megstu visokias naujoves isbandyt, tai cia bus ko gero pirmasis gaminys kuris paliko teigiama ispudi

Sveika, gal gali konkreciau parasyti ju poveiki, kiek sportavai , kiek numetei. Man baisu kad baigus vartoti susigrazinsiu riebalu kelis kart daugiau :cry:
lavista

Standartinė Guste » 04 09 21, Ant 11:39

Atleisk, kad taip ilgai neatsakiau, tik dabar prisijungiau
As sportavau 3-4 kart per savaite po 1 val labai intensyviai + 0.5 val rytine manksta beveik :( kasdien
Bijau parasyt ka nors konkreciai, nes pradejusi gert tuos papildus pakeiciau sporto kluba ir dieta, tai net nezinau kas labiau padejo. Anksciau skaiciuodavau kalorijas , dabar pagal Montinjaka bandau. Deja apsirijimo priepuoliu isvengt vis dar nepavyksta
Svori metu ilgai ir nuobodziai jau keli metai. Pradejau nuo 95 , dabar 68
Buvo visko ir apsiedimu ir nieko neveikimo laikotarpio, tik kuo toliau tuo sunkiau tuos nelemtus kg pajudint O mano tikslas kad KMI butu ribose NORMALUS, o ne virsvoris ar kelinto tai laipsnio nutukimas kuri turejau
O tie papildai patiko tuo, kad sportuot buvo lengviau, maloniau, jausdavau kaip prakaitas (o gal ir taukai) teka upeliais na ir tikejimas kad jie judina riebalu sankaupas padeda psichologiskai (juk nepamatysi kas ten viduj darosi)
Vartotojo avataras
Guste

Standartinė kami » 04 09 26, Sek 14:12

O dabar sukluskite,sedintys visa diena prie kompiuterio.Skauda galva,rausta akys,spaudzia sirdi ir spranda,zarnynas seniai atsisake normaliai funkcionuoti,maudzia strenas,silpsta regejimas ir atmintis,padideja irzlumas.Pazistate savo kompiuterine liga?Dave Dievas liga,dave ir zolele nuo jos.Tai medetkos arba kalendulos)ziedai.2-3 saukstus zoles uzpilame stikline verdancio vandens,uzdengiame,palaikome 1val,nukosiame.Skysti isgersime diena tarp valgiu,o nukostas vaistazoles vakare suvyniosime i marle ir uzdesime ant pavargusiu akiu kokiam pusvalandziui.Dings paraudimas ir itampa,pageres regejimas.O nuo uzpilo,gerto visa diena susinormalizuos zarnyno veikla,dings kartumas burnoje,pagiles kvepavimas,susitvarkys sirdis ir nervu sistema,"atleis" strenas.Dings gastritai,kolitai,uzsitrauks skarandzio opos,susireguliuos menesiniu ciklas ir sumazes ju skausmai bei ivairiu isskyru kiekis tarp ju.
Vartotojo avataras
kami

Standartinė kami » 04 09 26, Sek 14:18

Pasirodo,kalcis padeda ne tik stiprinti kaulus,bet yra labai svarbus ramybes elementas.Jis butinas nervams tvarkyti,normaliam nervu sistemos darbui.Nera kalcio-neplinta nervinis impulsas.Kalcis atsakingas uz sirdies raumens darba,kasa,skydliauke,augima...

Tyrimais irodyta,kad praktiskai nera zmogaus,kuriam netruktu cinko.Jis butinas musu akims,odai.Jei zmogus spoguotas,jam tikrai truksta cinko.Kai uztenka cinko,dingsta nugaros skausmai.
Ypac cinkas yra butinas vyrams.Vieno lytinio akto metu vyrai netenka triju paru cinko normos
Vartotojo avataras
kami

Standartinė lavista » 04 09 27, Pir 10:02

SVEIKI,
gal kam pagelbesiu :wink: Vilniuje Pelesos gatveje yra vaistine SIRDAZOLE; ten galima isigyti ivairiu vaistazoliu. Beto tenai yra arbata organizmo valymui, vadinasi "7.93" arba "arbata nuo nutukimo". Kai kas jos pagalba sekmingai numete svori, deja as jokiu stebuklu nesulaukiau. Dabar nusipirkau arbata - medziagu apykaitai pagreitinti, geriu tik pirma savaite, todel dar nezinau ar gera.
lavista

Kitas

Grįžti į Lieknėjančių forumas

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Google [Bot] ir 3 svečių