InstaForex

Stilius (rubai,mados ir pan.)

Viskas apie mūsų namus - priežiūra, remontas ir kt.

Moderatoriai: veziuke, kami, kadaise

Re: Stilius (rubai,mados ir pan.)

Standartinė Milita » 15 03 12, Ket 15:15

Man tai ne tik ilgi megztiniai gražu, man apskritai megztiniai yra gražu. :)
Milita

Standartinė Patarimai » 15 08 17, Pir 10:53

Sveikos, merginos!

visos mes čia domimės mada, stiliumi, rūpinamės ne tik savo išvaizda, bet ir kitų spėjame pakritikuoti. Išties nuoširdžiai rekomenduoju užsukti į STYLE INN http://styleinn.lt/

Rekomenduoju, nes pati čia perkuosi drabužius, kartais aksesuarus, draugės klausia stiliaus klausimais, čia nemokamai konsultuoja, aišku, yra ir mokamų paslaugų, ten sudaro garderobą pasirinktomis temomis, nustato figūros tipą, tinkančias spalvas pagal gymį, duoda patarimų, giminaitė buvo užsisakiusi - tai super!

Nedarau aš čia jiems reklamos per didelės, bet žinokit, verta, kokybė garantuota. Esu pirkusi MAUFashion džempą, Pintu vėrinuką, New Balance auksinius sportbačius, 3.14 paltuką ir Second Me aksominę suknelę. Tikrai gerai viskas, iš pradžių kaip ir visada prisibijau prieš pirkdama internetu, nes esu ir nusvilusi ne kartą, aišku pirkau užsieny.. Beje, STYLE INNe kai pirkau New Balancus - vietoj matavausi, tai irgi žiauriai gerai, nereikia baimintis, kad avalynė netiks, o man tai išties problema su batais. Nereikia mokėti už pristatymą, nebent kurjerį išsikviesit, bet jei perkat už didesnę sumą - tai ir kurjeris nemokamai, bent jau man tai kartą pasisekė

Tai va, gal kam nors patiks ir atras ten savo mėgstamą lietuvių kūrėją ar pasikonsultuos stiliaus klausimais :)
Patarimai

Standartinė sutema » 16 09 21, Tre 10:33

Man tai labai įdomu kokia šiuo metu yra situacija su apkūniems žmonėms skirtais rūbais. Ar yra dideli dydziai ar ne?
sutema

Standartinė Svečias » 16 10 18, Ant 10:56

Aš turiu labai didelę silnybę bateliams. Dažniausiai juos perku čia , kadangi yra gausus pasirinkimas :)
Svečias

Ankstesnis

Grįžti į Mūsų namai

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 23 svečių