InstaForex

Sis tas is Pedagogines Psichologijos

Apie tai, kas neduoda ramybės...

Moderatoriai: veziuke, kami

Sis tas is Pedagogines Psichologijos

Standartinė hirri » 06 11 09, Ket 15:25

Yra tokia problema, apie kuria daznai kalbama, ypac pastaruoju metu. Na ji aktuali tik besimokantiems bei tiems, kuriu vaikai mokosi. Bet vis delto, net jeigu jums tai nebeaktualu, man vistiek idomu, kuria nuomone jus palaikytumet.

Taigi problema: mokymosi rezultatu skelbimas bei ivertinimas. Nenoriu rasyt cia jokiu teoriju ir argumentu, man idomu, ka jus galvojat. Tiesiog problemos esme yra ta, kad norint panaikinti destytoju/mokytoju saliskuma, studentai/mokiniai turi buti vertinami, nezinant ju vardo bei pavardes ir taip pat jokie mokymosi rezultatai negali buti skelbiami viesai, matant visiems. Kitaip tariant, apie mokymosi rezultatus zino tik pats studentas/mokinys ir tik jis sprendzia, kas dar turi zinoti. Destytojams/mokytojams studentas/mokinys tera skaiciuku kombinacija arba kodas.

Ka manot? Uz ar pries? Ir kodel?
Vartotojo avataras
hirri

Standartinė Barbe » 06 11 09, Ket 15:35

Paskutiniais metais mums niekas pazymiu viesai neskelbdavo, kiekvienam destytojas asmeniskai pasakydavo. Manau, kad tai teisinga.
Barbe

Standartinė hirri » 06 11 09, Ket 15:36

Barbe, bet gal galetum argumentuoti, kodel taip manai ir jei nesunku, kodel manai, kad priesingas variantas blogai?
Vartotojo avataras
hirri

Standartinė Barbe » 06 11 09, Ket 15:38

Todel, kad tai kiekvieno asmeninis dalykas ir as galbut nenoriu, kad kiti zinotu kaip as mokausi, galbut nenoriu zinoti ir kitu pazymiu, kad nesilyginciau su kitais.
Bet kita vertus, neskelbiant pazymiu, lieka daugiau erdves nesvariems dalykams, susitarimams su detytotojais ir pan.
Barbe

Standartinė hirri » 06 11 09, Ket 15:45

Tai manai, kad konkurencija is esmes nera gerai? (viesas skelbimas skatina konkurencija)
Vartotojo avataras
hirri

Standartinė Barbe » 06 11 09, Ket 15:49

Jeigu objektyviai - konkurencija yra gerai, subjektyviai - blogai (ta prasme, man nepatinka).
Pazymius tokiu atveju prilyginu atlyginimui, kai imonese paprastai neskelbiama visiems, kas kiek gauna.
Barbe

Standartinė hirri » 06 11 09, Ket 15:51

Aisku :wink: Supratau. Idomu ir kitu nuomones.
Vartotojo avataras
hirri

Re: Sis tas is Pedagogines Psichologijos

Standartinė Svečias » 06 11 15, Tre 18:09

hirri rašė:Yra tokia problema, apie kuria daznai kalbama, ypac pastaruoju metu. Na ji aktuali tik besimokantiems bei tiems, kuriu vaikai mokosi. Bet vis delto, net jeigu jums tai nebeaktualu, man vistiek idomu, kuria nuomone jus palaikytumet.

Taigi problema: mokymosi rezultatu skelbimas bei ivertinimas. Nenoriu rasyt cia jokiu teoriju ir argumentu, man idomu, ka jus galvojat. Tiesiog problemos esme yra ta, kad norint panaikinti destytoju/mokytoju saliskuma, studentai/mokiniai turi buti vertinami, nezinant ju vardo bei pavardes ir taip pat jokie mokymosi rezultatai negali buti skelbiami viesai, matant visiems. Kitaip tariant, apie mokymosi rezultatus zino tik pats studentas/mokinys ir tik jis sprendzia, kas dar turi zinoti. Destytojams/mokytojams studentas/mokinys tera skaiciuku kombinacija arba kodas.

Ka manot? Uz ar pries? Ir kodel?

Esu uz studentu ir mokiniu vertinima, nezinant ju vardo ir pavardes, ir uz tai, kad jie nebutu viesai skelbiami. Tai, kaip esu ivertinta, liecia tik mane viena ir tai neturi tureti itakos mano santykiams su grupiokais ir nejausti diskriminacijos skaitant egzaminu balus viesai. Tokiu budu butu isvengiama ir labai daznai pasitaikancios problemos - kai destytojai turi savo numyletinius, kuriems uz grazias akis rasomas geresnis balas. Arba atvirksciai, kai esi destytojo auka ir neaisku kuo neitikusi, turi testi si zaidima tol, kol destytojui nusibos tave tampyti uz virvutes.
Svečias

Standartinė Inga » 06 11 15, Tre 18:33

as kaip mokine pasisakysiu :lol:

ar pazymiai yra skelbiami, ar ne ,man visiskai tas pats,nes asmeniskai manes tai neveikia kad ir koki pazymi as begauciau ar ,kad kitas geresni uz mane gaus,galbut net geriau ,jei skelbia.
o del vertinimo nezinant kieno darbas esu uz,nes pas mus mokykloje mokytojai (ne visi) tikrai neisvengia saliskumo :roll:
Inga

Standartinė severiute » 06 11 15, Tre 20:28

pas mus lt mokytojas kabindavo ant sienos lenteles su visu ivertinimais, po 10-15 lapu kabedavo, tai ne tik , kad klasiokai mato, bet ir visi, kam pamoka tam kabinete :lol:
severiute

Standartinė hirri » 06 11 15, Tre 20:32

severiute rašė:pas mus lt mokytojas kabindavo ant sienos lenteles su visu ivertinimais, po 10-15 lapu kabedavo, tai ne tik , kad klasiokai mato, bet ir visi, kam pamoka tam kabinete :lol:

Nu ziauroka sakyciau :lol:
Vartotojo avataras
hirri

Standartinė severiute » 06 11 15, Tre 20:36

ai man zinok visai px :lol: kai gerai mokais, tai dzin 8)
severiute

Standartinė hirri » 06 11 15, Tre 20:39

Na psichologai sako, kad labai daznai mokykloj priesingai buna - geda mokytis gerai, nes tada esi laikomas moksliuku ir niekas nenori bendrauti :lol:
Vartotojo avataras
hirri

Standartinė severiute » 06 11 15, Tre 20:40

neee, pas mane realiuku klase, tai ten visi gerai mokesi, keli genijai ir tt :lol:
severiute

Standartinė chiuncia » 06 11 21, Ant 00:30

na siuo klausimu ir as turiu savo nuomone :roll: del pazymiu neskelbimo viesai as sutinku ir mokyklose ir univeruose, bet del darbo vertinimo tai ne...manau, kad mokykloje mokytojas turi zinoti, kuriam mokiniui kaip sekasi suprasti viena ar kita dalyka ir jam padeti :!: jei nezinos ka blogai ivertino, nezinos kam ir padeti....o taip pat ir su gabiais vaikais, kartais jie buna aukstesnioIQ, negu vidutinis bendraamziu, todel negalima ju palikti likimo valiai...o taip atsitiks jei mokytojas nezinos, kuris cia toks gabus :roll:
na su studentais, tai aisku nebutina nei destytojui, nei kolegom zinoti mano pazymio :P studijuoju del saves :wink:

o jei jau studijuoji, manau ir motyvacijos pakankamai turi tam ir nereikia dideles konkurencijos :wink: o mokyklose tiesiog galima pateikti bendra klaisioku pazymiu sarasa be pavardziu...
chiuncia

Kitas

Grįžti į Psichologija

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 4 svečių