InstaForex

(pa)sąmonės galia

Apie tai, kas neduoda ramybės...

Moderatoriai: veziuke, kami

(pa)sąmonės galia

Standartinė Zylka » 04 08 11, Tre 13:17

Ar žinote atsakymus?
Kodėl vinas žmogus yra liūdnas, o kitas linksmas? Kodėl vienas žmogus linksmas ir turtingas, o kitas vargšas ir prislėgtas skurdo? Kodėl vienas žmogus baugštus ir kamuojamas nerimo, o kitas kupinas vilčių ir pasitikėjimo savimi? Kodėl vienas gyvena nuostabiame, prabangiama name, o kitas kenčia nepriteklių skurdžioje lūšnoje?
Kodėl vienas žmogus yra tikras laimės kūdikis, o kitas – apgailėtinas nevykėlis? Kodėl vienas žmogus yra įžymus ir populiarus oratoriu, o kitas niekada neišgarsėja ir lieka vidutinybe? Kodėl vienas žmogus puikiai išmano savo darbą, o kitas kitas pluša visą gyvenimą, tačiau ne kažin ką pasiekia?
Ar jūsų niekada nekamavo šie klausimai? Tikriausiai meluotumėte, jei sakytumėte, jog ne. Nes kiekvienas, kai susiduria su nesekme, savęs paklausia : „kodėl? Kodėl būtent man?“
Ar jūsų pasąmonė gali atsakyti į šiuos klausimus?
Tikrai gali.

Ar sutinkate su kuoriuo nors iš šių teiginių?
Vos tik gimstame, mus užgriūna negatyvių žodžių lavina. Nežinodami, kaip priešintis, nesąmoningai juos priimame ir vėliau patiriame jų poveikį savu kailiu,
Štai keletas pavyzdžių:
• Tu negali.
• Tu visada buvai niekam tikęs
• Tu neturėtum
• Tau negalima
• Taunepasisesk
• Neturi jokių šansų
• Tu viską darai ne taip
• Kokia iš to nauda?
• Viską lemia ne žinios, o pažintys
• Kur ritasi psaulis,...
• Kas iš to, vis tiek niekam nerūpi
• Nėra jokio reikalo taip stengtis
• Dabar jau tu per senas
• Reikalai vis blogėja ir blogėja
• Gyvenimas- tai nesibaigianti kančia
• Meilė – tik paukščiams
• Tu paprasčiausiai negali laimėti
• Būk atsargus – gali pasigauti baisią ligą
• Niekuo negali pasitikėti.

Sutikdami su tokio pobūdžio aplinkinių teiginiais, jūs bendrininkaujate, padėdami jiems išsipildyti. Vaikystėje negalėjote apsisaugoti nuo artimų žmonių įtaigos. Net nežinojot, kad galima mąstyti kitaip. Protas, tiek sąmonė tiek paąmonėjums tebuvo mįslė, dėl kuros nesukote galvos.

Paauglystėje, šiaip ar taip, jau galima rinktis. Galima pasitelkti konstruktyvią savitaigą, kuri veikia kaip terapinė priemonė, ir pakeisti stereotipus, kurie jums buvo įteigti praeityje. Pirmiausia reikia suvokti, kokios kitų peršamos mintys jums daro įtaiką. Jeigu jų neišnagrinėsite, jos gali paveikti jūsų elgesį ir žlugdyti asmeninį ir socialinį gyvenimą. Konstruktyvus mąstymas gali išlaisvinti jus iš gausybės negatyvių žodžių įtakos, kuri gali iškreipti jūsų gyvenimo būdą, pristabdydama arba išvis nuslopindama gerų įpročių ugdymą.
Laukite tęsinio :)
Cause sooner or later it's over
I just don't want to miss you tonight
Zylka
 
Pranešimai: 409
Užsiregistravo: 04 07 03, Šeš 21:00
Miestas: Vilnius

Standartinė Eliza » 04 08 11, Tre 14:36

padirbëjau ir atradau KMI perspaudà ið Respublikos Pradzia - PAGRINDINIS PRATIMAS
1.susiraskit ramia vietele ir penkias minutes skirkit atsipalaidavimui.
2. paskui aiskiai istarkit formule " TAIP - noriu buti energinga ir megautis nauju lieknos moters gyvenimu. TAIP - noriu nusikratyti riebalu balasto ir tureti daugiau energijos. TAIP - ateityje noriu save labiau gerbti."

Pratimo pasekme - i desini ' emocionaluji' smegenu pusrutuli nusiunciamas signalas, kad norite tapti liekna ir laiminga. Smegenys del siu pozityviu signalu pradeda siusti isakymus isskirti serotoninui ir dopiminui, kurie padeda tirpdyti riebalu atsargas.

SUMUSTINIO METODAS

1. ryte maziausiai penkias minutes pastovekite pries veidrodi. ispradziu zvilgsni sukoncentruodama i kuno vieta, kuri jums patinka ir atrodo seksuali.
2. Isijauskite i vidini pasitenkinima , pasakykit pora komplimentu.
3. paskui susikoncentruokite i nepatinkancia zona.
4. ziuredami pasakykite " TAIP, CIA REIKIA KAI KA PATOBULINTI. TACIAU SIAIP AR TAIP TAI ESU AS.'

Poveikis - uz storejima ir bloga nuotaika atsakingo hormono kortizolio gamyba suleteja, kraujyje padaugeja serotonino ir dopamino. Beto padeda issiskirti tetosteronui, jegu suteikianti ir riebalus deginanti hormona.

SAVITAIGA

1.atsigulkite ant minksto pagrindo, atsipalaiduokite.
2. uz galvos tiesiai per viduri pasistatykite garsiai tiksinti laikrodi. (zvilgsnis automatiskai kryps i laikrodi, nors jo ir nematysite, akiu obuoliu padetis 'i vidu-aukstyn' smegenyse sukels refleksa, kuris svelniai ir greit pades panirt i gilu atsipalaidavima)
3. Budama atsipalaidavus penkias minutes kaip malda kartokite " ESU LIEKNA, LAIMINGA IR LAISVA"

POVEIKIS - stabdo kortizoli, papildomai isskiriamas serotoninas.

I PRATIMAS - ESKALATORIUS

1. ramioj vietelej atsipalaiduokite
2. mintyse sukite kino juosta: VAZIUOJATE ILGU ESKALATORIUMI, VIS AUKSTYN IR AUKSTYN, BE JOKIU PASTANGU. KUO AUKSCIAU ATSIDURIATE, TUO LAISVESNE JAUCIATES. IR STAIGA VISISKAI LENGVAI NUBRAUKIATE NEREIKALINGUS LASINUKUS NUO SLAUNU, PILVO IR SEDMENU. SUDEKITE RIEBALUS I MAZUS PAKETELIUS IR KIEKVIENAME TOLESNIAME AUKSTE PO VIENA ATIDUOKITE LIOKAJUI.

poveikis - sis vaizdinys suaktyvina visu laimes hormonu issiskyrima, kraujyje sumazeja kortizolio.

II PRATIMAS - ORO BALIONAI

aiskiai isivaizduokite:
1.ESATE PAJURYJE, JUSU KUNA SVELNIAI GLOSTO SURUS BRIZAS. RANKOSE LAIKOTE MELYNUS IR RAUDONUS BALIONUS.
2. PRIPUSKITE MELYNUOSIUS BALIONUS IR I KIEKVIENA JU IDEKITE VIENA IS SENU NEGATYVIU MINCIU APIE STORUMA. ' esu stora ir nepatraukli, nenuostabu, kad niekas manes nemyli' . TEGUL SIAS MINTIS NUPUCIA VEJAS.
3 DABAR RAUDONU EILE. JUOSE YRA HELIO(smarkiai kyla aukstyn). I JUOS IDEKITE NEREIKALINGUS KILOGRAMUS IR TEGUL JIE SKRENDA.

poveikis - dziaugsmas. isskirs didziausia kieki serotonino.

TOLIAU - VIZUALIZACIJA

lieknumo busena issvajota isivaizduokite taip , tarsi ji jau pasiekta.

pasekme - organizmas reaguos aktyvindamas liekninancius laimes hormonus, kuriuos isskiria endokrinines liaukos.

I pratimo bandymas :

1. intensyviai isivaizduokite, kad atsikandot rugscios citrinos.
2. dabar jauciate kaip susitraukia burnos gleivine ir teka daugiau seiliu?

II pratimo bandymas

1. isivaizduokite kaip atsipalaidavusi, bet energingai begate juros krantu.
2. sypsokites, pajuskite saules spindulius ir juros druska ant odos.
3. jus jau pasiekete ko norit, esat liekna ir laiminga..

isvada: butent i si (vidini) fakta posmegenine liauka, hipofize, reaguoja isskirdama didele doze serotonino kartu su nemazu kiekiu testosterono,kurie suteikia jegu, energijos ir tirpdo riebalus.

SAPNUOTI NEMIEGANT...

itin rafinuotas metodas - valdomas svajojimas.

1. apie minute galvokite apie 'nieka'
2. paskui su pirmaja i galva atejusia savoka, susiekite vaizdini apie lieknuma.

PVZ. prisimenate zodi "upe". ryskiai isivaizduokite, kaip energingai iriates pries srove, kaip kas 100m netenkate puskilogramio riebalu. is vandens islipate uzsigrudinusi, liekna ir laiminga.
Vartotojo avataras
Eliza
 
Pranešimai: 672
Užsiregistravo: 04 07 19, Pir 12:40
Miestas: Panevëþys

Standartinė Svečias » 04 08 17, Ant 23:20

Pratimas „Isliekime pagieza“

Yra toks senas veiksmingas Emmet Fox pratimas, kaip atsikratytu pagiezos, kuriame rekomenduojama ramiai atsisesti, uzsimerkti, atpalaiduoti kuna ir mintis. Isivaizduokite, kad sedite apytamseje teatro saleje, o priesais jus mazoje scenoje zmogus, kuriam jus jauciate didziausia pagieza. Galite isivaizduoti jusu pazistama, gyva ar mirusi. Kai jau aiskiai mintyse matysite ta zmogu, isivaizduokite, kad jam nutinka visokie geri dalykai. Tokie, kurie jam butu svarbus. Isivaizduokite ji besisypsanti ir laiminga. Pasistenkite islaikyi toki vaizdini mintyse keleta minuciu, o paskui leiskite jam isblesti.
Toks pratimas issklaido tamsius pagiezos debesis, kybancius virs daugelio musu. Kai kuriems tai bus labai sunku padaryti. Kiekviena karta, kai jus ta pratima atliekate, galite isivaizduoti vis kita zmogu. Darykite ta pratima karta per diena istisa menesi ir pastebesite, kad jums daug lengviau.
Svečias
 

Standartinė Salota » 04 08 17, Ant 23:31

Galia slypi dabartyje

Visi jusu patirti ivykiai iki sio momento yra salygoti praeityje turetu minciu ir isitikinimu. Siandienos vyksma issaukete isitikinimais ir mintimis, mastytomis vakar, praeita savaite, pries 10, 20, 30 ar 40 metu ar net dar anksciau, priklausomai nuo jusu amziaus.
Taciau tai yra jusu praeitis. Ji nebeegzistuoja. Dabar svarbu, kokias mintis ir isitikinimus jus pasirenkate siuo momentu. Butent, tos mintys ir zodziai sukurs jusu ateiti. Jusu galia slypi siame momente ir formuoja rytojaus, kitos savaites, kito menesio, kitu metu ir t.t. ivykius.
Isigilinkite i tai, ka jus galvojate sia sekunde. Ar neigiama ar teigiama si mintis ? Ar noretumete, kad tokia mintis kurtu jusu ateiti ? Tiesiog sekite ir zinokite tai.


p.s. Svecias, kuris rase apie pagieza, tai buvau as :roll: .
Salota
 
Pranešimai: 11
Užsiregistravo: 04 07 08, Ket 22:33

Standartinė Havana » 04 08 20, Pen 12:38

Va cia jus pateikete tikrai neblogu pratimeliu :) Man smalsu, ar jus juos darote, ir ar daznai? :roll:
Pati kiek tokiu randu, tai geriausiu atveju kokia savaite entuziastingai galiu daryt, o po to... ka po to... uzmeti viska... :lol:
Vartotojo avataras
Havana
 
Pranešimai: 7
Užsiregistravo: 04 08 19, Ket 12:39
Miestas: Kaunas

Standartinė hirri » 04 09 15, Tre 19:25

beje, vienas pastebejimas: zylka parase "laukite tesinio" :) zylka, laukiam laukiam :lol: :lol: :lol:
Vartotojo avataras
hirri
 
Pranešimai: 2628
Užsiregistravo: 04 07 04, Sek 10:08
Miestas: Vilnius

Standartinė Eliza » 04 10 02, Šeš 10:30

tiesiog geras tekstukas:
Noriu supaþindinti su Jungtinëse Amerikos Valstijose gerai þinomu þmogumi – Taikos Piligrime. 1953 – 1981 metais ji pësèiomis apkeliavo visas JAV, pabuvojo Meksikoje, keliavo Kanadoje, neðdama taikos þinià . Ji paraðë knygà apie savo keliones ir sudëjo jose sukauptà iðmintá. Knyga vadinasi "Þingsniai vidinës ramybës link", jos iðleidimu pasirûpino Piligrimës draugai. Piligrimë leido jà spausdinti ir kitaip platinti, atsisakydama autoriniø teisiø. Knyga jau iðversta á ispanø, portugalø, vokieèiø, norvegø, prancûzø, rusø kalbas. Ádomu, kaip jums patiks jos mintys. Daugelis minèiø mums þinomos, bet prisiminkite, kad tai ðeðtas-septintas deðimtmetis, o Piligrimës tikslas – pasiekti kiekvieno þmogaus ðirdá, nesvarbu, kas jis bebûtø.

PASIRENGIMAS

Keturi þingsniai

1. Priimkite teisingà poþiûrá á gyvenimà.

Nustokite vengti tikrovës ar gyventi pavirðutiniðkai, nes ðios nuostatos tik sukelia maiðatá jûsø gyvenime. Paþvelkite gyvenimui tiesiai á aká ir suraskite jo amþinàsias tiesas. Spræskite problemas, kurias gyvenimas jums iðkelia, ir pamatysite, kad jø sprendimas prisideda prie vidinio augimo. Dalyvavimas sprendþiant kolektyvines problemas taip pat prisideda prie vidinio augimo. Niekada nevenkite problemø.

2. Ágyvenkite teisingus ásitikinimus.

Dësniai, vadovaujantys þmogaus elgesiui yra tokie pat grieþti, kaip ir Þemës traukos dësnis. Atsidavimas ðiems dësniams skatina judëti link darnos ir atvirkðèiai. Kadangi ðie dësniai jau tapo bendraþmogiðkais ásitikinimais, jûs galite imtis ágyventi gyvenime visus tuos gerus dalykus, kuriais tikite. Gyvenimas netaps harmoningu, jei jûsø ásitikinimai ir jø ágyvenimas nebus darnoje.

3. Suraskite savo vietà Gyvenime.

Jûs turite savo vietà visoje pasaulio sàrangoje. Kokia tai vieta, galite surasti tik jûs pats. Ieðkokite savo viduje, apmàstydami, kontempliuodami. Jûs galite pradëti daryti visus gerus dalykus, kuriuos kyla noras daryti, ir suteikti jiems prioritetà savo gyvenime, nuvertindami pavirðutiniðkus dalykus, kurie paprastai pripildo þmoniø gyvenimus.

4. Supaprastinkite savo gyvenimà, kad harmonizuotøsi vidinë ir iðorinë gerovë.

Nereikalingas "turtas" yra nereikalinga naðta. Daugelis þmoniø ne tik apsikrovæ bereikalingu turtu, bet ir ásitraukæ á beprasmiðkà veiklà. Uþgriozdinti gyvenimai nespinduliuoja harmonijos, ir juos reikia sutvarkyti – supaprastinti. Norai ir poreikiai þmogaus gyvenime gali sutapti, o kai tai pasiekiama, atsiranda vidinës ir iðorinës gerovës darnos jausmas. Tokia harmonija reikalinga ne tik individualiame gyvenime, bet ir bendruomenës gyvenime.


APSIVALYMAS

Keturios pakopos


1. Kûno ðventovës apsivalymas.

Ar jûs esate atsikratæ þalingø áproèiø? Besimaitindami didþiausià dëmesá turëtumëte kreipti "gyvam" maistui: vaisiams, grûdams ir kruopoms, darþovëms ir rieðutams. Ar jûs pakankamai miegate? Ar pakankamai bûnate gryname ore, ar mankðtinatës, ar bendraujate su gamta? Jei á visus klausimus galite atsakyti : "Taip", reiðkia jûs daug padirbëjote, apsivalydami savo kûno ðventovæ.

2. Minèiø apsivalymas.

Nepakanka daryti gerus darbus ir sakyti teisingus þodþius. Jûs turite ir galvoti teisingus dalykus. Pozityvios mintys gali bûti galingas postûmis teigiamoms nuostatoms ásitvirtinti jûsø viduje. Negatyvios mintys skatina ligø vystymàsi. Ásitikinkite, ar tarp jûsø ir kitø þmoniø nëra nesantaikos, nes pasiekti vidinæ darnà galite tik tuomet, kai nustojate puoselëti negeranoriðkas mintis.

3. Troðkimø apsivalymas.

Kadangi jûs esate èia tam, kad pasiektumëte harmonijà su pasaulio dësniais, kurie valdo þmogaus elgesá ir kad surastumëte savo vietà pasaulio sàrangoje, kreipkite savo troðkimus ðia linkme.

4. Motyvø apsivalymas.

Akivaizdu, kad jûsø motyvais negali bûti gobðumas, gerovës sau siekimas ar noras iðgarsëti. Taigi savanaudiðkø motyvø, siekiant vidinës ramybës, bûtina visiðkai atsisakyti. Jûsø gyvenimas taps darniu tik tuomet, kai jûsø motyvu taps siekimas tarnauti kitiems þmonëms.

ATSISAKYMAS

Keturi þingsniai

1. Ánoriø atsisakymas

Savo viduje jûs turite du "að" darinius (Ego ir sàmonæ): þemesnysis "að" vadovauja, siekdamas tik savanaudiðkos gerovës jums. Aukðtesnysis "að" pasiruoðæs jus pakylëti jus link
garbingesniø dalykø. Þemesnysis "að" nuolat jauèia egoistiðkus ánorius ir paskatas. Jûs turite pajungti þemesnájá "að", sulaikydami já nuo netinkamø paskatø. Taèiau ánorius reikia ne nuslopinti, o transformuoti juos taip, kad jûsø gyvenimà valdytø aukðtesnysis "að".

2. Atskirtumo jausmo atsisakymas.

Visi mes, gyvenantys ðiame pasaulyje, esame jo làstelës. Negalima atsiskirti nuo kitø þmoniø. Pats vienas nesurasite harmonijos. Darnà patirsite tik tuomet, kai pajausite vienovæ su visu pasauliu, visa Visata, ir imsite dirbti visø gerovei.


3. Prisiriðimo atsisakymas.

Tikrà laisvæ pasieksite tada, kai atsisakysite visø prisiriðimø.
Materialûs dalykai yra skirti juos naudoti. Visa, ko negalite atsisakyti, kai tai jau atgyvenæ, uþvaldo jus. O harmoningai su kitais þmonëmis galite gyventi tik tada, kai nebandote jø valdyti ir nebandote reguliuoti jø gyvenimo.

4. Neigiamø jausmø atsisakymas

Paleiskite neigiamus jausmus. Jei gyvenate ðia minute, kuri tiesà pasakius, ir yra vienintelis jûsø gyvenimo momentas, bûsite maþiau linkæ nerimauti. Jei suprasite, kad agresyvûs þmonës yra psichologiðkai sutrikæ, jûsø pykèio jausmas virs gailesèio jausmu. Jei pripaþástate, kad visas jûsø vidines þaizdas padarë jûsø paèiø neteisingi veiksmai ar neteisingos jûsø reakcijos ar jûsø paèiø neveiklumas, tuomet nustosite þeisti save.
Vartotojo avataras
Eliza
 
Pranešimai: 672
Užsiregistravo: 04 07 19, Pir 12:40
Miestas: Panevëþys

Standartinė Svečias » 04 10 11, Pir 14:31

Sveikos mielosios,

ismokyti myleti save ir kitus, padeti sau ir ne tik, galima SILVA metodo pagalba, kurio kursai kaip tik vel vyksta Viniuje:

"Ratondo" viesbucio konferenciju saleje, Gedimino 52/1
Spalio men. 15d. 18.00-21.00val. (nemokama, pazintine-ivadine paskaita)
Spalio men.16,17 d. 09.00-18.00val. (su pertraukelemis ir 1,5 val pertrauka pietums)

Kursai man labai padejo pakeisti poziuri i save ir aplinka, pozityviai mastyti ir keisti savo gyvenimo. Kvieciu apsilankyti.[/b]
Svečias
 

Standartinė Svečias » 04 10 11, Pir 14:55

Anonymous rašė:Sveikos mielosios,

ismokyti myleti save ir kitus, padeti sau ir ne tik, galima SILVA metodo pagalba, kurio kursai kaip tik vel vyksta Viniuje:

"Ratondo" viesbucio konferenciju saleje, Gedimino 52/1
Spalio men. 15d. 18.00-21.00val. (nemokama, pazintine-ivadine paskaita)
Spalio men.16,17 d. 09.00-18.00val. (su pertraukelemis ir 1,5 val pertrauka pietums)

Kursai man labai padejo pakeisti poziuri i save ir aplinka, pozityviai mastyti ir keisti savo gyvenimo. Kvieciu apsilankyti.[/b]


gal gali kiek placiau apie tai papasakot? Buciau labai dekinga. Kas veda?
Svečias
 

Standartinė Zylka » 04 10 17, Sek 17:20

hirri rašė:beje, vienas pastebejimas: zylka parase "laukite tesinio" :) zylka, laukiam laukiam :lol: :lol: :lol:


o as jau ir pamirsau :oops: :oops: :lol: :lol: :lol:
Cause sooner or later it's over
I just don't want to miss you tonight
Zylka
 
Pranešimai: 409
Užsiregistravo: 04 07 03, Šeš 21:00
Miestas: Vilnius

Standartinė kami » 04 10 19, Ant 14:31

Nezinau,ar cia i tema,ar ne i tema,bet gal kas skaitet knyga "Karmos diagnostika"?Ar verta ja pirkti?Jau seniai seniai knygynuose maciau,atsiliepimu ivairiu skaiciau,o dabar uzsimaniau isigyti.
Vartotojo avataras
kami
 
Pranešimai: 15494
Užsiregistravo: 04 07 03, Šeš 21:21
Miestas: Šiauliai

Standartinė Zibute » 04 10 19, Ant 15:21

kami, tai to pacio Lazarevo, kuris seminara vede si sestadieni knygos.. "Karmos diagnostikos" yra 4 dalys. Visu neskaiciau. Ar verta skaityti tai nedristu patarinet, nes kiekvienas atsakymas bus labai subjektyvus. Bet jei mano nuomone - verta, tik jos jau truputi "atgyvenusios"..
beje, del Lazarevo seminaro - as nenuejau, nes vakare ejau i kita - pozityvaus mastymo remiantis "SILVA" metodu (apie si seminara buvo skelbimas musu forume). Labai patiko. Labai. Deja, negalejau isklausyti viso - nes uz kitas dvi dienas butu reikeje moket 420litu. Brangoka man.. na, bet bent jau minciu pasirankiojau.. motyvacijos gal kazkiek atsirado..
Zibute
 
Pranešimai: 732
Užsiregistravo: 04 07 04, Sek 04:24
Miestas: Vilnius

Standartinė kami » 04 10 19, Ant 15:26

Zibute,galetum papasakoti ir mums ,ka ten girdejai?Nors puikiai zinau,kad geriau viena karta paciam isgirsti,tada visai kitaip atrodo.Daug itaigiau viskas,negu perpasakota.Man tai be galo idomu.Bet nieko sau uzsiplese uz sekancius seminarus :shock:

O ka turejai galvoj,sakydama,kad Lazarevo teorijos jau "atgyvenusios"?Tiesa sakant,net nezinojau,kad kelios dalys yra "Karmos diagnostikos".Kazi kuria as varciau? :roll:
Vartotojo avataras
kami
 
Pranešimai: 15494
Užsiregistravo: 04 07 03, Šeš 21:21
Miestas: Šiauliai

Standartinė Zibute » 04 10 19, Ant 15:54

kami rašė:Zibute,galetum papasakoti ir mums ,ka ten girdejai?Nors puikiai zinau,kad geriau viena karta paciam isgirsti,tada visai kitaip atrodo.Daug itaigiau viskas,negu perpasakota.Man tai be galo idomu.Bet nieko sau uzsiplese uz sekancius seminarus :shock:

O ka turejai galvoj,sakydama,kad Lazarevo teorijos jau "atgyvenusios"?Tiesa sakant,net nezinojau,kad kelios dalys yra "Karmos diagnostikos".Kazi kuria as varciau? :roll:


na taip, kami, tikrai labai sunku perpasakot ka girdi tokiuose seminaruose.. nes dazniausiai girdi tas pacias ESMINES ir iki skausmo zinomas tiesas.. Tiesiog taip jau mes zmones sutverti, kad daznai tam, kad isigilintumem neuztenka zinoti, reikia kad kazkas is sono pastumdytu, pasakytu, kad taip.. klausyk.. tai tiesa...
be to man asmeniskai labai svarbu KAS skaito paskaita, nes labai greitai pajauciu falsa.. o zmogus kuris vede si seminara - tiesiog svytejo is vidaus, visa laika sypsojosi ir ziurejo tokios geros akim.. kad negalejau nesiklausyti.. Jogas jau virs 30 metu, be to maciau, kad nesneka "is lepmputes" , kad gilinosi ir i daug kitu metodu, studijavo budizma.. kas man labai priimtina..
na, pradzioj buvo pristatymas daugiau kaip ir kas sukure si metoda, paskui darem tokius pratimus.. na, tikrai nemokesiu cia paaiskint.

Del "Karmos diagnostikos" tai va atsinesiau prie kompo kad tau pacituociau :wink: - 1 knyga "Savireguliacijos sistema", 2 - "Gryna karma", 3 - "Meile zmonems ir pasauliui" , o ketvirtos nezinau.. Jei matei ta leidima, kuri as laikau rankose- tai visos trys knygos sutalpintos i viena stora..
Zibute
 
Pranešimai: 732
Užsiregistravo: 04 07 04, Sek 04:24
Miestas: Vilnius

Standartinė Frida » 04 10 19, Ant 17:07

O ką tu žinai apie savireguliaciją :?:

mane labi domina ši tema :!:
Paveikslėlis
Vartotojo avataras
Frida
 
Pranešimai: 1004
Užsiregistravo: 04 07 03, Šeš 20:22
Miestas: Vilnius

Kitas

Grįžti į Psichologija

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 6 svečių