InstaForex

Reikia patarimo

Apie tai, kas neduoda ramybės...

Moderatoriai: veziuke, kami

Reikia patarimo

Standartinė bbbraske » 13 11 29, Pen 21:46

Sveiki visi, esu naujokė su problema. Tai daugiau dėl svetimo žmogaus, koksai kadaise buvau aš.
Gyvenam užsienyje, kaip žinot užsienyje gyvenantys lietuviai baisiai mandri. O tie senieji emigrantai tai visko patyrę, visko matę, daug draugų turintys ir t.t. Žodžiu rinkit žodžius nes tipo blogai bus.
Neseniai su dukra apsipirkinėjom parduotuvėje. Sutikau sugyventinius, nu tuos viską patyrusius emigrantus. Moteriškė vos paeinanti nutraukusi pokalbį telefonu piktai sumurmėjo "Pamatysi aš ta žiur* išsiūsiu atgal" Vyriškis paklausė "Ką ta ster* vėl padarė?" Moteriškė nutylėjo tą akimirką, vėliau pasakė "aš jai padarysiu ne gyvenimą"
Žinau apie ką ji kalbėjo, apie savo marčią apie kurią jau visiem spėjo pripasakot kokia ji netvarkinga, tinginė ir kaip lengvai galima ja manipuliuoti.
Realiai esu ją mačius keletą kartų. Pirmą kart jai vos atvažiavus praėjus gal keliems mėnesiams. Mergina be stiliaus, atrodė tikrai kaip pelenė, poto ją dar kelis sykius mačiau tik jau kitokią, pasitempusią, tvarkingai apsirengusią, besišypsančią, tada ji jau buvo išėjus gyvent su draugu atskirai nuo anytos.
Iš kitų lietuvių tebegirdžiu kaip ant jos visi privalo važiuoti, kad jai nesisektų. Noriu įsikišti, noriu jai pasakyti kas vyksta ir pasakyt tiem kurie ją šmeižia, kad nustotų, tačiau bijau ir dėl savo šeimos sveikatos, gerovės. Neįsivaizduoju ką daryti, ta mergina primena mane prieš 9-erius metus kaip aš kovojau su anyta dėl sūnaus, kaip jinai manim naudodavosi, neleisdavo puoštis nes atrodysiu kaip k* vaikščiodavau skarmalais, negalėjau būti geresnė už ją, pastoviai žemindavo, ligi šiol anytai esu priešas numeris vienas.
Žinau, kad tai mergaitei sunku nes ją kaltina dėl visko t.y. kad pinigų mažaj turi, kad nieko sau negali nusipirkt, kad sūnų nutolino nuo jos, apie ją sudarytas nekoks įvaizdis melagė, vagilka ir t.t.
Nežinau patarkit, nes žiūrėt pro pirštus į tai kas vyksta nemalonu ir skaudu, bijau kad mūsų įsikišimas tik pablogins viską...
bbbraske

Grįžti į Psichologija

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 8 svečių