InstaForex

vegetacinė krizė

Apie tai, kas neduoda ramybės...

Moderatoriai: veziuke, kami

Standartinė raam » 06 04 26, Tre 15:17

kami rašė:Kaip idomiai :roll: O tu siaip,pati sau,galetum pagrist ta kompleksa?KODEL tau geda pirkt maista ir nest kiausinius? :roll:

Oi, radau...atsipraðau.
Negaliu deja, ir tikrai pagalvoju kvaila.
Gal kad gëdinuosi pati savæs tokios darbinës ar ðeimyninës ( man tas paprastas gyvemas, tiksliau jo kasdienybë neturi prasmës). Taip, dabar atsakiau tiksliai kà galvoju. Að prie meno ir visada prisifantazuoju, kad tà kazdieniðkà buitinæ nuobodybæ uþdegt kuom nors.
Aèiû uþ toká klausimà, geresnio niekas dar nëra paklausæs.
Pagaliau supratau, kad nepriëmu tos gyvenimo paprastosios pusës, man ji net prasta.
Ir kà dabar man daryt , galvoju?
Vartotojo avataras
raam

Standartinė raam » 06 04 26, Tre 15:23

Tiksliai ,kami, tu su savo klausimu pataikiai tiesiai á mano asmenybës centrà, átariu dël to ir kyla visos mano ligos. Bet ar að galiu pakeist jausenà, mastymà ir poþiûrá?
Kur èia ir kà nuo ko pradët? :)
Vartotojo avataras
raam

Standartinė kami » 06 04 26, Tre 20:08

Po truputuka,manau,reik keist mastyma.Bent jau dangstyti kompleksus ir baime,bandant itikinti save tuo,kad Tai daro visi ir i tave,apsipirkinejancia ar nesancia kiausinius,tikrai nieks nekreipia demesio.Tu tokia"zemiska" niekam visiskai neidomi(ta prasme,kaip pirkeja ar neseja :wink: ).Tai visiems atrodo naturalu,o tai,kad tau tai atrodo zema,nieks nezino :wink: Ir gal kaip nors itikinsi save,kad aplinkiniams tai nieko nereiskia.

Pagaliau,kad tu ir "prie meno",kad ir jautiesi esanti auksciau buities,ji vis delto egzistuoja kaip visko pagrindas.Nepirksi-nevalgysi,nevalgysi-negalesi kurti ar priimti meno.

O pvz,i tualeta viesoj vietoj tau lengva nueit? :roll: Ar nosi valytis? :roll: (as visai rimtai klausiu)Zodziu,atlikt tokius jau visiskai "nesvarius" ,bet neisvengiamus reikalus? :roll:
Vartotojo avataras
kami

Standartinė raam » 06 04 27, Ket 11:27

Dabar jau esu pasikeitus, bet tie kompleksai vistiek iðlenda kartais.
Á vieðà einu, bet vat turëjau kompleksà kaip gyvenau su vyru, gëdindavausi eit á tuoletà, laukdavau kol jis iðeis kur nors ir tada eidavau. NOsá iðsipûst gëdinausi jau senai nuo mokyklos laikø.
Pirmoj klasëj buvo toks ávykis:
mokytoja liepë atsinest skalbimo milteliø, o mama man ádëjo "proèkø" (rusiðkø) tai buvo toks koðmaras man, kad blioviau visà dienà, prireikë valerijono.
Dabar neþinau, kokie èia kompleksai dar reiðkiasi reikia pagalvot.
Vartotojo avataras
raam

Standartinė Barbe » 06 04 27, Ket 11:32

Raam, o kuo tu siuo metu uzsiimi: dirbi, mokaisi? Kiek tau metu?
Barbe

Standartinė veziuke » 06 04 27, Ket 12:26

raam rašė:Dabar jau esu pasikeitus, bet tie kompleksai vistiek išlenda kartais...

Kuo ilgiau sioj zemej gyvenu tuo kompleksu maziau lieka.Bet buna,kad atsiranda nauju :? Turbut nera zmogaus visai be jokiu kompleksu.Man toks itartinai atrodytu-arba su psichika negerai,ligonis,arba apsimetineja.
Vartotojo avataras
veziuke

Standartinė Svečias » 06 05 08, Pir 19:42

Dirbau, kaip apsirgau, nebegaliu nei dirbt, nei mokintis , bijau. Išėjau iš aukštosios ir negaliu ieškot darbo. Baigiau tik kursus ligos metu ir tai sunkiai vaikščiojau į juos. Vis panika prasidėdavo. Metus jei norėsi parašysiu asmeniškai :)
Svečias

Standartinė veziuke » 06 06 09, Pen 16:49

Permeciau dar karta akimis sita tema ir klausimas iskilo-ar tik ne apie vegetacine distonija kalbama :?: Va cia zmones raso apie save:
http://www.sveikas.lt/p_forumas_topic.asp?page=1&id=567
As irgi sau daug ka galiu prisitaikyti,mazoji dukra taip pat :?
Vartotojo avataras
veziuke

Standartinė Maja » 06 07 29, Šeš 21:22

uoj zinau... baisus dalykas. nemanau, kad ishgijama. reikia vis kovoti - pablogeja tai pagereja. ir zinau kaip nemalonu, nesinori niekam sakyti... pvz mano sesuo yra daktare, dirba renimacinej tikrai labai stiprus zmogus, bet pas ja buna tos vegetacines krizes ir ji net pati kelis kart kvietes greitaja, mane kad kazkas su shirdim... :(
buna ivairiu vaistu kurie lengvi ir padeda atsipalaiduoti, bet siaip tai labai padeda valekardinas (atrodo taip rashosi).
turi ishmokt save nuramint ir su laiku manau kiekvienas atranda sava "technika" kuri padeda veg krizei prasidejus. ai dar zinau, kad jei labai pradeda vartytis shirdis, padeda dirbtinai koseti - atseit greiciau praeina.
Maja

Vegetacine krize

Standartinė Veta » 06 09 21, Ket 14:50

Mano sesei irgi buvo ta vegetacine krize. Kai pasidaro silpna, galuniu nejauti, ir tamsu akyse, galva skauda. Vaziavome i ligonine, reanimacijoje gulejo dvi valandas. Sake, galvojo, kad mirs, taip jautiese. Gydytojai irgi sake kad nuo nervu, pergyvenimu, bet ta diena jinai nei nesinervino, nei ka... Sakau, gal kai per kuri laika susikaupia tai irgi pasireiskia? Zodziu, jinai baisiai buvo issigandusi, as irgi su ja. Tikrai, geriau kad daugiau taip nepasikartuotu.
Veta

Ankstesnis

Grįžti į Psichologija

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 7 svečių