InstaForex

Apatija

Apie tai, kas neduoda ramybės...

Moderatoriai: veziuke, kami

Apatija

Standartinė Pasiklydusi » 05 11 20, Sek 21:18

Beveik kiekviena vakara sau prisizadu, kad nuo rytojaus/kitos savaites/kito menesio darysiu viska kitaip. Noriu daug ka pakeisti: noriu daugiau mokytis, buti geresne man brangiems zmonems, buti paslaugesne, kad ir namu ruosoje...bet kiekviena ryta ir vel nubundu su ta pacia APATIJA...apatija viskam...[o gal tai tinginys? :oops: ] Niekaip neprisiverciu mokytis, neprisiverciu padeti brangiems zmonems, neprisiverciu kruopsciau sutvrakyti namu ir t.t.

o tada nuolatine savigrauza...nusivylimas ir "stovejimas toje pacioje vietoje" :cry: :cry: :cry:
Pasiklydusi

Standartinė Pasiklydusi » 05 11 20, Sek 21:22

kaip nuo to "issigydyti"? :roll:
Pasiklydusi

Standartinė Indrete » 05 11 20, Sek 21:44

Niekada sau nieko nezadek :wink:
Tiesiog atsikelk viena ryta,paziurek i veidrodi,nusisypsok tam naujam zmogui ir pradek gyvent :)
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Vartotojo avataras
Indrete

Standartinė Barbe » 05 11 23, Tre 21:24

Nesistenk pakeisti visko per viena diena, nes vistiek nepavyks ir nusiminusi nieko nebenoresi keisti. Kiekvienai dienai susiplanuok padaryti 1-2 konkrecius darbus, kuriuos ilgai atidelioji, pvz., nueiti pas dantiste, sutvarkyti spinta ir pan.
Barbe

Standartinė veziuke » 05 11 23, Tre 21:32

Papildysiu mergaites.Bandyk kaip alkoholikai-nekurk dideliu planu,o kasdien zingsnis po zingsnio judek i prieki.Siandien ka nors gero nuveikei ,mokek tuo pasidziaugti,save mintyse pagirk.Neplanuok toli i prieki,bandyk ryte nubudus sia diena sauniai nugyvent :)
Vartotojo avataras
veziuke

Standartinė Indrete » 05 11 24, Ket 09:24

Pasiklydusi,dar labai svarbu kiek tau metu,nes daznai apatija buna tam tikrais gyvenimo etapais :wink:
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Vartotojo avataras
Indrete

Standartinė Pasiklydusi » 05 12 03, Šeš 02:35

Man 21m :) tai ar patenku i ta tarpsni, Indrete?

P.s. aciu visoms uz patarimus ;) bandau jais vadovautis :D
Pasiklydusi

Standartinė Indrete » 05 12 03, Šeš 19:21

Pasiklydusi,as maniau ,kad tau maziau metu :wink:
Sekmes tau,vitaminai dar butu ne prosal :) :wink:
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Vartotojo avataras
Indrete

Standartinė Elze » 05 12 04, Sek 01:30

na, labas po ilgo laiko :) man deja irgi apatija ir tikrai nieko nesinori diena ið dienos... kasdien susipykstu su mama, kai ta nori su manim pasiðnekëti... sesë uþsiminë, kad giminës uþ akiø jau vos ne apie mano saviþudybës galimybæ kalba... niekad nemaniau, kad man taip blogai ir apie saviþudybæ negalvoju net pati, bet tokios jø kalbos verèia kaþko imtis... gal kà patartumët kai esi visiðkai apatiðka, bet reikia mokintis ir bûtinai didint maisto dozes (man A, jei kà)...
...^Jei vertinate þmones, uþmirðtate juos MYLËTI^... Paveikslėlis
Vartotojo avataras
Elze

Standartinė Svečias » 05 12 06, Ant 23:06

Aciu, Indrete, uz patarimus. Man jau zymiai geriau :D
Svečias

Standartinė Svečias » 05 12 06, Ant 23:09

Elze rašė:na, labas po ilgo laiko :) man deja irgi apatija ir tikrai nieko nesinori diena iš dienos... kasdien susipykstu su mama, kai ta nori su manim pasišnekėti... sesė užsiminė, kad giminės už akių jau vos ne apie mano savižudybės galimybę kalba... niekad nemaniau, kad man taip blogai ir apie savižudybę negalvoju net pati, bet tokios jų kalbos verčia kažko imtis... gal ką patartumėt kai esi visiškai apatiška, bet reikia mokintis ir būtinai didint maisto dozes (man A, jei ką)...

na mano "apatija" palygint su tavo visai kitokia...man ji uzeina ir greit praeina. Dabar toks laikas, kai atrodo kalnus nuversciau ir darau viska ka tik imanoma:) O tau, mergyt, galiu palinketi tik labai daug stiprybes :!:
Svečias

Standartinė Pasiklydusi » 05 12 06, Ant 23:13

cia tas svecias buvau as :P
Pasiklydusi

Standartinė Indrete » 05 12 07, Tre 08:42

Anonymous rašė:Aciu, Indrete, uz patarimus. Man jau zymiai geriau :D

Dziugu :D :!:
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Vartotojo avataras
Indrete

Grįžti į Psichologija