InstaForex

Paguosk mane

Apie tai, kas neduoda ramybės...

Moderatoriai: veziuke, kami

Standartinė Tilly » 05 07 03, Sek 21:16

severiute labai labai uzjauciu
Vartotojo avataras
Tilly

Standartinė Eliza » 05 07 05, Ant 09:06

Severiute - uþuojauta....
Vartotojo avataras
Eliza

Standartinė severiute » 05 07 06, Tre 13:37

dekui labai visoms, tik ka cia uzklydau :(
severiute

Standartinė estrela_84 » 07 03 03, Šeš 02:05

o as tai susimastau, kam reikalingas vyras.juk visi vyrai eina i sona.tik vieni tai moka geriau paslept, kitiems neiseina...
estrela_84

Standartinė Luna » 07 03 03, Šeš 10:35

jei moteris sudaro salygas eiti i sona, tai jis ir eina :roll:
Vartotojo avataras
Luna

Standartinė veziuke » 07 03 03, Šeš 17:24

estrela_84 rašė:o as tai susimastau, kam reikalingas vyras.juk visi vyrai eina i sona.tik vieni tai moka geriau paslept, kitiems neiseina...

Nereikia taip vis ant vyru vaziuot,kiba moteriskos gimines atstoves i sona neina.Aisku,vyru procentas didesnis.
Bet ne visi eina, kaip ir ne visos moterys.
Vartotojo avataras
veziuke

Standartinė Svečias » 07 07 05, Ket 23:23

paguoskit mane man labai bloga-as viskuo nusivyliau: gimine, kuria tikejau,nemaniau, kad artimieji gali buti tokie salti ir pavydus.
paguoskit mane, man taip negera, esu rami, tylene- bet labai gera, todel metuiru draugu....visai ju neturiu, nesuprantu kur mano draugai dingo, man taip negera-visi uzsiuko, nemoku elgti, nemoku gyventi-noriu iseiti is gyvenimo...jau praradau sypsena veide-verkiu kasdien....nezinau kas man darosi, rimtai, pries kokius tris metus buvau visai kitokia-dabar man sunku pasidare....nezinau kas man :(
Svečias

Standartinė Zibute » 07 07 08, Sek 16:22

sunku ka patarti, kai zinai, kad zmogui reikia apkabinimo, o ne zodziu.. Palepink save kuo nors, bent laikinai gal pades.. ar dusas, ar karsta vonia, ar ilgas saldus miegas, o gal geras filmas/knyga.. o gal tiesiog nusisypsok pati sau veidrodyje ir pagirk save.. uz bet ka.. geruma, svelnuma, meile.. uzbek pas mus i "Paplepukus", ten pliurpiam apie viska, pdiskutuok kitom temom, pamatysi, kad visos mes tokios pacios - kartais sokinejam is laimes, kartais bliaunam viena kitai cia pat... virtualiam pasauly...
O jei esi suaugus moteris, manau suvoki, kad kartais ir psichologai padeda, jei nenori - pagerk kokios melisos arbatos ar raminanciu arbateliu.. patikek, ne viskas taip blogai, kaip kartais atrodo. :wink:
Keiskite mąstymą, išlaisvinkite save iš nesąmoningų stereotipų!
Zibute

Ankstesnis

Grįžti į Psichologija

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 6 svečių