InstaForex

Pavydas

Apie tai, kas neduoda ramybės...

Moderatoriai: veziuke, kami

Standartinė hirri » 05 04 12, Ant 22:36

na pvz kad as parduotuvej, o bunu dar tik susiruosus eiti, bet namie ir pan :lol: viena karta esu pamelavus, kad is kolio gavau 7, nors gavau 5, nes buvo geda, kad tiek mokiausi ir susimoviau :oops:
siaip kol nebuvom prisipazine meileje, daug melavau ir ne smulkmenu..
Vartotojo avataras
hirri

Standartinė Tilly » 05 04 12, Ant 22:37

man tik juokingai 'dideles smulkmenos" :lol:
tilly vulgaris Paveikslėlis
Vartotojo avataras
Tilly

Standartinė hirri » 05 04 12, Ant 22:39

:lol:
Vartotojo avataras
hirri

Standartinė Luka » 05 04 13, Tre 06:07

Anksciau buciau jokiu budu neatleidusi O dabar nezinau ...Bet gyvenimo nebebutu Viduje niekada neatleisciau Zmogu be pjuklo papjauciau :evil:
Paveikslėlis
Vartotojo avataras
Luka

Standartinė Afrika » 05 04 13, Tre 08:06

Luka rašė:Anksciau buciau jokiu budu neatleidusi O dabar nezinau ...Bet gyvenimo nebebutu Viduje niekada neatleisciau Zmogu be pjuklo papjauciau :evil:

Luka, kaip suprantu tu cia apie neistikimybe.. o kaip del smulkiu melu seimoje (arba beveik seimoje).
hirri, niekaip nepatikesiu, kad kuri nors pora yra visiskai atviri vienas kitam, juk vistiek yra tokiu dalyku, kuriuos pasilieki tik sau. O tai nutylejimu melu nelaikai?
Vartotojo avataras
Afrika

Standartinė Tilly » 05 04 13, Tre 09:40

o ka reiskia smulkus melai? kad batus nusipirkai ne uz 100 o uz 150 ? manau tai neesminis, siaip jau mano poziuris labai paprastas, melas turi savybe islysti, o jei jau meluoji tai meluok taip kad niekas taves nepagautu niekada. bet cia apskritai gyvenime, o seimoje, ne, melo netoleruoju. o nutylejimas manau nera melas, gal jo forma kazkokia :roll:
cia jei kam idomu mano nuomone buvo :D
Vartotojo avataras
Tilly

Standartinė kami » 05 04 13, Tre 09:47

Man irgi nutylejimas-ne melas :wink:
Vartotojo avataras
kami

Standartinė Tilly » 05 04 13, Tre 09:49

reiskia mes vienodai sugede :twisted:
Vartotojo avataras
Tilly

Standartinė kami » 05 04 13, Tre 10:11

Man tai cia atrodo teigiama savybe :P
Vartotojo avataras
kami

Standartinė veziuke » 05 04 13, Tre 10:15

Bet kam vyrui sakyti pvz.,kiek kvepalai (ar pan.dalykai )kainavo-jis gi kankinsis :wink: Pasakau ,kad daug ir jis to nenoretu suzinoti,tai ir jis patenkintas, ir as :D Tas daug jo akimis tai jauciu,kad butu kokie 60 l :lol: ,nes jis nera pirkes ,as viskuo apsirupinu ir ji aprupinu :wink: Cia man melas,bet nepiktybiskas ir as toki mela toleruoju.
Vartotojo avataras
veziuke

Standartinė kami » 05 04 13, Tre 11:35

Veziuke,tikra tiesa :lol: :lol: :lol: Cia as apie vyru "ismanyma" kas tas yra "daug" :lol: :lol:
Vartotojo avataras
kami

Standartinė Afrika » 05 04 13, Tre 12:41

Net nezinau, kai pati tokias smulkmenas nutyliu ar siek tiek graziau pateikiu :D tai nesijauciu nusikaltele, tik kazkodel analogiski jo poelgiai mane neramina. Atrodo, kad jis labiau nori ne mano jausmus apsaugot, bet issisukt is situacijos. Netgi rodosi kartais, kad (kaip jau kazkas minejo apie tokia galimybe) jis manes bijo, bijo mano reakcijos.. nors as nesu jokia ragana 8) :P
Vartotojo avataras
Afrika

Standartinė kami » 05 04 13, Tre 12:49

Mes visada kitiems esame reiklesni,negu sau :D
Vartotojo avataras
kami

Standartinė hirri » 05 04 13, Tre 14:18

nieko nenutyliu, nieko neslepiu. sakau, kad jis kvailys, kai tikrai taip galvoju, sakau, kad jis naivus, sakau, kad nekenciu jo, kai pykstu, sakau, kad nekenciu jo mamos ir kad ji kvailiausia mano sutikta moteris, sakau, kad jeigu jis padarys taip ir taip, as tikrai ji paliksiu, nes tokia esu..ir tt santykiuose su draugu esu kategoriskai atsisakius bet kokiu gidu (neva to sakyti negalima nes bus tas, ano vel negalima nes bus anas, taip elgtis nereikia, geriau elgtis taip ir tt...). beje, jis irgi panasiai masto, tik tikiu, kad sau pasilieka daug blogu minciu, bijodamas, kad as isizeisiu. man nesvarbu tol, kol as nepaklausiu ir jis nepaneigia, meluodamas...o jei as neklausiu ir man neidomu, vadinasi, jis turi teise tyleti, jei nori. as retai nutyliu, nes as megstu issakyti viska :wink:

del to nutylejimo vel gi ,ar traktuosi tai melu ar ne priklauso nuo to, apie ka nutylima. juk kiekviena pora turi apsibrezus tam tikras ribas, kuriu [perzengti negali ne vienas ne kitas ir logiska, kad jeigu jis nutyles, kad buvo kine su savo bendradarbe tai jau bus melas. lygiai taip pat jeigu as nutylesiu, kad su kursioku nuejau i kina, bus melas. viskas plaukia is to, kad mes abu esam sutare, kad su priesingos lyties atstovais eiti kazkur uz darbo ar univero ribu yra galima tik tada, kai pasisakom vienas kitam, kam to reikia. aplamai nei as, nei jis nedarom jokio zingznio be kito zinios. as zinau, kada jis dirba ministerijoj, kada turi paskaitas, kada budi ir laukai studentu, kada buna namie. as visada galiu pas ji ateiti arba jam paskambinti ir rasti ji butent ten. su manim kiek sunkiau, nes as bunu daug kur. bet jis manim pasitiki ir zino, kad jeigu as kur ir nueisiu, tai tikrai nebus kiti vyrai :lol: greiciau kitos moterys :lol: juokauju aisku :wink:
del rubu pirkimu ir kainu tai vel gi, as zinau, kad mano vaikinui nepatinka, jei as perku daug rubu ir tt, nes jam tai asocijuojasi su tustybe, todel as visada pasakau, nes zinau, kad jis nori zinoti.
as net neslepiu, kai mano tevai ant jo ka nors blogo sako. nezinau...dabar bandau sugalvoti, ka slepiu nuo jo, ir turbut kad nieko :roll: pasakoju daug ka, apie ka kalbam cia ir kitame forume...

negaliu sugalvoti :roll: kartais nuslepiu, kad skauda galva, nes tada jis pradeda elgtis su manim kaip su auka, o as to nemegstu..
Vartotojo avataras
hirri

Standartinė veziuke » 05 04 13, Tre 17:45

Afrika rašė:Net nezinau, kai pati tokias smulkmenas nutyliu ar siek tiek graziau pateikiu :D tai nesijauciu nusikaltele, tik kazkodel analogiski jo poelgiai mane neramina. Atrodo, kad jis labiau nori ne mano jausmus apsaugot, bet issisukt is situacijos. Netgi rodosi kartais, kad (kaip jau kazkas minejo apie tokia galimybe) jis manes bijo, bijo mano reakcijos.. nors as nesu jokia ragana 8) :P

As lygiai taip pat koki karta i metus jauciuosi :wink: Pvz., kai vyras su draugais kurio nors masina nupirkta laisto arba siaip koks "bernvakaris" ,na ,ne tiesiogine prasme :roll: :lol: Nu gi as irgi nesu ragana ,tegul eina tik pasisako :wink: ,bet kazkodel slapukauja :roll: Gal kai viskas gerai tai jiems kokio tai ekstrymo norisi :wink: :roll: :lol: Tipo pasamoningai nori buti grieztai kontroliuojami :twisted: :lol:
Vartotojo avataras
veziuke

AnkstesnisKitas

Grįžti į Psichologija

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 8 svečių