InstaForex

Pavydas

Apie tai, kas neduoda ramybės...

Moderatoriai: veziuke, kami

Standartinė hirri » 05 04 13, Tre 17:49

maniskis niekur neina ir tik pradejes su manim draugauti kaskur biski islenda, o anksciau jis tik skaitydavo ir zaisdavo kompu
Vartotojo avataras
hirri

Standartinė kami » 05 04 13, Tre 17:50

Maniskis kazkaip neslapukauja tokiais atvejais :? Nors...kad ir tuose bernvakariuose nedalyvauja...Gal reise atsibernvakariauja :lol: :lol: :lol: Mes irgi paprastai zinom,kur kokiu metu esam(bent jau as taip isivaizduoju :lol: :lol: ).Jei keiciam dislokavimo vieta,paskambinam viens kitam :lol: :lol: As net kai isvykes beveik tiksliai zinau,kada kur jis buna.Per diena prirasom simtus zinuciu(visai bereikalingu) :lol: :lol: :lol:
Vartotojo avataras
kami

Standartinė Tilly » 05 04 13, Tre 17:55

maniskis irgi neslapukauja, anksciau dar iseidavo kai jaunesnis budavo, o dabar tiek dirba kad kai paklausiu kodel nelikai su kalegom kontoroj brendziuko? :lol: tai atsakymas visada buna vienodas ' as geriau su jimis(t.y. seima) pabusiu
tilly vulgaris Paveikslėlis
Vartotojo avataras
Tilly

Standartinė veziuke » 05 04 13, Tre 17:57

Hirri raso:"...sakau, kad nekenciu jo mamos ir kad ji kvailiausia mano sutikta moteris,..."

Mano uosve protinga,bet gyvenime visko nutinka :roll: ...As jam negaliu nieko blogo sakyti apie jo mama(sese,broli tik is dalies),nes taip pati save pasmerkciau... :( Tai skaudina,bet tuo paciu tai yra gerai,nes,jei vyras gerbia savo motina,jis (dazniausiai)gerbia ir savo moteri... :D
Vartotojo avataras
veziuke

Standartinė Tilly » 05 04 13, Tre 17:59

bet negi niekad nepasakai kad nepatiko vienas ar kitas dalykas is jo giminiu puses? galu gale jei gerbi zmogu tai nereiskia kad jame turi viskas patikti.
Vartotojo avataras
Tilly

Standartinė veziuke » 05 04 13, Tre 18:04

Tilly rašė:bet negi niekad nepasakai kad nepatiko vienas ar kitas dalykas is jo giminiu puses? galu gale jei gerbi zmogu tai nereiskia kad jame turi viskas patikti.

Pasakau,bet labai atsargiai,nes labai isizeidzia :( O,jei pradeciau "varyti"ant mamos, tai ir supyktu :( Bet ...man irgi sirdi skaudetu ,jei jis ant mano seimos "varytu",nors ir teisybe :roll:
Vartotojo avataras
veziuke

Standartinė hirri » 05 04 13, Tre 18:06

pagarba ir laikymas kvailiu, jeigu zmogus tikrai yra kvailys, nelabai suderinama. mano vaikinas zino, kad jo mama kvaila, bet jis ja kaip mama kazkiek gerbia..o gal ir ne, nezinau ir man dzin. mane jis gerbia.
Vartotojo avataras
hirri

Standartinė Tilly » 05 04 13, Tre 18:06

tada iseitu kad visa vyro puse tobula :roll: nzn, pas mus viskas yra kitaip.
Vartotojo avataras
Tilly

Standartinė veziuke » 05 04 13, Tre 18:07

Tilly rašė:vienzo diedai i senatve namisedos pasidaro :lol: :lol: :lol:

Tai,kad namie visai beveik nebuna,tai ir "bernvakariu"neblieka :wink: :lol:
Vasara jauciu,kad atsigriebs :wink: :lol:
Vartotojo avataras
veziuke

Standartinė veziuke » 05 04 13, Tre 18:20

Tilly rašė:tada iseitu kad visa vyro puse tobula :roll: nzn, pas mus viskas yra kitaip.

Tobulumui ribu nera...Realiai,protu,as linkstu labiau i vyro gimines puse,bet sirdimi,aisku,kad prisirisus prie savo(tevu) seimos.O reziume-svarbiausia yra mano(as,vyras,vaikai) seima :D
Vartotojo avataras
veziuke

Standartinė Tilly » 05 04 13, Tre 18:22

va tame ir esme kad tai yra tavo ir todel turetum buti atvira visais klausimais. cia as taip manau
Vartotojo avataras
Tilly

Standartinė veziuke » 05 04 13, Tre 18:50

hirri rašė:pagarba ir laikymas kvailiu, jeigu zmogus tikrai yra kvailys, nelabai suderinama. mano vaikinas zino, kad jo mama kvaila, bet jis ja kaip mama kazkiek gerbia..o gal ir ne, nezinau ir man dzin. mane jis gerbia.

Galvok apie mane ka nori,bet negaliu klausyt kaip savo vaikino mama vadini kvaile.Ateityje ir tau tai gresia-pavadins vyras ar ...vaikai :roll: Hirri,galbut tavo vaikino mamai tu esi kvaile :idea:

Tilly,as ir esu atvira...bet negaliu negerbti jo seimos,taip,kad su kai kuriais dalykais tenka susitaikyti,jei vyra myliu.

Afrika,ojojoi kaip as tave suprantu :lol:
Vartotojo avataras
veziuke

Standartinė Tilly » 05 04 13, Tre 18:53

kadangi hirri nekencia moteru ir savo mama irgi laiko kvaila, tai jai cia nebus izeidimas :lol:
gerbti reikia, bet jei anyta pvz ( nu ka cia sugalvojus?) leido vaikam daryt tai ko tu neleidi( tik pvz cia), negi nutylesi ir to nepasakysi?ar jai ar vyrui
Vartotojo avataras
Tilly

Standartinė hirri » 05 04 13, Tre 18:57

patikekit, jo mama ir jums kvaile atrodytu...vien ja pamacius... jos topinis sakinys "gyvenime svarbu tik rubai, sexas ir skanus maistas"...

o kad as jai kvaile atrodau, tai faktas. tik akzkodel manes tai nejaudina :lol:
man svarbi nuomone tik tu, kuriuos as gerbiu ir laikau protingais. svarbiausia man gyvenime mano tevo ir vaikino nuomone. taip pat keliu destytoju. o daugiau kaip ir ne itin...na daugiau maziau, bet is esmes nelabai

o kad mano vaikai mane gali vaile vadinti tai nelabai tikiu, nes visu pirma, as ju enzadu turet, o antra jei ir turesiu ir pavadins, as suprasiu, kad jie mane pernoko ir tuo dziaugsiuos, o ne pyksiu. mano vaikinas mane kvaila vadina, bet tai mane skatina apsisviesti ir kita karta iosgirsti "wow nemaniau, kad tu taip gali.."
deja, kai kurioms pavadinimas kvaile yra tik izeidimas ir skatina tik dar labiau kvaileti...
Vartotojo avataras
hirri

Standartinė Tilly » 05 04 13, Tre 19:01

hirri rašė:patikekit, jo mama ir jums kvaile atrodytu...vien ja pamacius... jos topinis sakinys "gyvenime svarbu tik rubai, sexas ir skanus maistas"...
.

as tai pavadinciau poziuriu i gyvenima o ne kvailumu, reiskia xronius kuriam svarbu tik odekolonas irgi kvailas :roll:
Vartotojo avataras
Tilly

AnkstesnisKitas

Grįžti į Psichologija

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 3 svečių