InstaForex

Moteru ir vyru santykiai

Apie tai, kas neduoda ramybės...

Moderatoriai: veziuke, kami

Moteru ir vyru santykiai

Standartinė DARR » 04 10 21, Ket 02:13

Nezinojau kur ikisti sia tema- sk, jei ka nors geriau sugalvosi, leidziu pamodifikuoti :D

Zodziu taip. Kadangi humoro skyrelyje patalpinau pusiau humoristini paveiksliuka apie vyrus ir moteris, tai dabar rimtesnis klausimas. Gal tiksliau norima suzinoti jusu nuomones:

Is daugelio zmoniu, vyru ir moteru girdziu tokia daznai besikartojancia nuomone, kad moterys darbe, gyvenime ir siaip ypac kur yra vietos konkuruoti ir vadovauti ir pan., kad jos tarpusavyje labiau nei vyrai yra linkusios nesutarti, apkalbineti, lyg kazkokia itampa susidaro, lyg kazkokios povandenines sroves plaukioja, kazkas uz nugaros ir kad kai kuriais atvejais del panasiu situaciju su moterimis buna sunkiau dirbti. Prielaida yra tokia, kad vyrams dazniausiai viskas yra dzin ir jei tau gerai, vadinasi ir man gerai; as dirbu savo, tu dirbi savo; kad vyrai paprasciau (ir daznai banaliai) masto ir nesuka dalyku del smulkmenu, o su moterimis biski sudetingiau bun. Nekalbu cia apie konkrecias situacijas ar grupes (pvz. likimas dave man fantastiskas grupiokes), tiesiog idomu bendros tendencijos.

Taigi: ar sutinkate su sitokia nuomone, ar tai nesamone ar teisybe, ar teko ka nors panasaus patirti :?: Aciu uz nuomones.
IBI SEMPER EST VICTORIA UBI CONCORDIA EST
Vartotojo avataras
DARR

Standartinė kami » 04 10 21, Ket 07:54

Labai daznai tenka sukinetis vienam vyru darbo kolektyve.Neisivaizduojat,kokie vyrai gali buti pletkininkai.Aisku,nepriimkit kaip absoliuto.Bet moteru neapykanta viena kitai is kato matai,jos to neslepia.O vyrai pletkina uz akiu.Dar karta pabreziu-nesuabsoliutinu to,bet labai mane tai nustebino
Vartotojo avataras
kami

Standartinė Frida » 04 10 21, Ket 07:59

Darr, tavo aprašyme yra gal tik maža, labao maža, dalis tiesos - na moterys dažnai būna kruopštesnės ir smulkmeniškesnės nei vyrai ir tiek - ir dar jei nori jaos tiesiog jausmingesnės ir jų jausmai tiesog labaiu matomi išoriškai - todėl ir susidaro toks įspūdis, kad JOS TOKIOS.. :D
Paveikslėlis
Vartotojo avataras
Frida

Standartinė veziuke » 04 10 21, Ket 09:13

Nemanau,kad butu galima pagal lyti apie zmogu spresti.Yra visokiu vyru ir visokiu moteru.
Vartotojo avataras
veziuke

Standartinė kami » 04 10 21, Ket 09:18

veziuke rašė:Nemanau,kad butu galima pagal lyti apie zmogu spresti.Yra visokiu vyru ir visokiu moteru.

Butent.
Vartotojo avataras
kami

Standartinė Frida » 04 10 21, Ket 09:20

aš manau, kad vyrai ir moterys tikrai turi šiokių tokių charakterio ir būdo bruožų skirtumų !
Paveikslėlis
Vartotojo avataras
Frida

Standartinė veziuke » 04 10 21, Ket 09:26

Frida rašė:aš manau, kad vyrai ir moterys tikrai turi šiokių tokių charakterio ir būdo bruožų skirtumų !

Be abejones turi.Pvz.,as-tipiska moteris veze :lol: Mano vyras-tipiskas vyras saulys :lol:Tarp musu didelis skirtumas :lol: Bet buna gyvenime ir tokiu vyrmoteriu arba motvyriu :lol: Zodziu, misrunu :lol: Ne visi gi stereotipus atitinka :)
Vartotojo avataras
veziuke

Standartinė Frida » 04 10 21, Ket 09:29

veziuke rašė:
Frida rašė:aš manau, kad vyrai ir moterys tikrai turi šiokių tokių charakterio ir būdo bruožų skirtumų !

Be abejones turi.Pvz.,as-tipiska moteris veze :lol: Mano vyras-tipiskas vyras saulys :lol:Tarp musu didelis skirtumas :lol: Bet buna gyvenime ir tokiu vyrmoteriu arba motvyriu :lol: Zodziu, misrunu :lol: Ne visi gi stereotipus atitinka :)

abejonių neturiu.

apie išimtis nekalbu.
Paveikslėlis
Vartotojo avataras
Frida

Standartinė hirri » 04 10 21, Ket 09:37

DARR sutinku su tavim. butent del sios priezasties as ir ne uz ka nenoreiau dirbti tarp moteru. mokausi jau 4 metus tarp praktiskai vien moteru - siaubas kazkoks, gal del to ir negaliu normaliai su jomis bendrauti, nes pastoviai visokios nesamones vyksta - apkalbinejimai, pavydas, pyktis, galvok, kad vienai to negalma sakyti, nes supyks, kitai ano, zodziu, visa laika reikia galvoti galvoti galvoti. tuo tarpu su vyrais, bent man - viskas taip paprasta. manau, tai visu pirma del to, kad vyrai praktiskai visada yra racionalesnes butybes. kad ir pagal ta pati Junga - jis irgi isitikines, jog moterys daznaiusiai beveik visada buna tarkim jausminiai tipai, o vyrai beveik visada mastantysis (thinking type). ir niekas nesigincija, kad moterys kur kas greiciau, dazniau ir labiau pasiduoda emocijoms nei vyrai.
ir dar as manau, kad kadangi vyrai yra racionalesni, jie sugeba kur kas geriau koncetruotis i darba, kitus nereiksmingus arba ne tokius reiksmignus dalykus atsiedami nuo jo, tuo tarpu moterys negali to padaryti. elementari siruacija - darbe ne vienas (beveik ne vienas) vyras neziuri, kaip kiti rengiasi, kaip bendrauja, dazniausiai klasikiniam vyrui nerupi, ar zmogus labai mandagus, ar labai komunikabilus, svarbu, kaip padaromas darbas ir tai, kas siejasi su juo. o moterys pastebi viska - nuo rubu iki kalbos tono :lol: kaip tik mano vaikinas dabar kencia nuo virsininkes moters ir pasakoja man vakarais, kaip bijo, jog nesusivaldys del jos nelogisku pastabu ir isdros viska..tik manau, neteks darbo.
man visada buvo lengviau su vyrais. aisku, nesu as vyras pati, tad megstu palpepeti ir tt kaip ir kitos, bet kai kalbama apie daba ir mokslus - jokiu moteru man salia. visada protestus keldavau del grupiniu darbu, nes man patinka arba vienai, arba tada geriau su vyrais, tik beda, kad ju mazai teliko..
cia vel kita tema gali issivystyti, kuri mane nervina, nes moterys aisku yra kur kas darbstesnes ir tvarkingesnes, nes del savo emocines prigimties jos linke gilintis i smulkmenas, o ne i esme, tad joms butent yra labai lenva mokytis ior igyti aukstus pazymius, kartais net neturint labai dideliu talentu. tuo tarpu vyrai, nors ir gali buti labai talentingi ir protingi, jie yra tinginiai ir tokie egzai kaip ypac dabartiniai valstybiniai jiems yra peilis po kaklu, na dazniausiai, turiu omenyje. ir tada gaunasi taip, kad i geriausias specialybes sustoja daug daug merginu, kuriu tarkim puse ne velnio nenutuokia, ka mokosi, kodel ir ka darys toliau, kai protingi racionalus vyrai lieka uz borto, rezultatas - darbinis klektyvas darosi beveik visur absoliuciai daugumos moteru..aisku, moterims daznaiusiai tokie mokslai kaip fizika, matematika ar informatika yra neikandami, nes ten jau "kalimo" nebepakanka reikia pamastyti, aciu dievui, ten dar dominuoja yrai :!: as jokiu budu nekalbu apie visas moteris :!:
ir dar vienas paradoxas: kazkodel kai tarkim i kokia nors moteru okupuota specialybe ilenda keli vyrai, dazniausiai butent jie padaro didzuiausia moksla toje grupeleje :lol: ir destytojai dazniausiai zino juos..bent kiek man teko grdeti, taip buna labai daznai...
Vartotojo avataras
hirri

Standartinė kami » 04 10 21, Ket 09:42

Tiesa sakant,man su vyrais irgi paprasciau bendrauti.Tik tingiu dabar pasakoti,kodel.Ypac nepatinka bendrauti su romantikem :?
Vartotojo avataras
kami

Standartinė hirri » 04 10 21, Ket 09:44

kami rašė:Tiesa sakant,man su vyrais irgi paprasciau bendrauti.Tik tingiu dabar pasakoti,kodel.Ypac nepatinka bendrauti su romantikem :?

va va kami, man irgi :lol: viena mano kursioke tokia super romantike, na bet ten jau radikalus variantas, tai as pirma diena, kai tik ji pasake trumpa savo dosje, pagalvojau - garantuotas priesas :lol: o dar su ja darba turejau daryti, tai juokinga net buvo :lol:
Vartotojo avataras
hirri

Standartinė Zibute » 04 10 21, Ket 14:28

oi, DARR, tu cia tokia tema uzvedei, vieno atsakymo i kuria tikrai nera.. kad vyrai nuo moteru skiriasi (ir atvirksciai) tai faktas, bet su kuriais geriau ar blogiau, cia jau priklauso nuo situacijos.. na, man asmeniskai kazkodel labai sunku bendrauti su moterimis, nors pati tikrai nesu 'vyrisko' charakterio.. o ir vyrai man sako, kad jiem su manim labai paprasta ir lengva bendrauti.. Turiu keleta draugiu, bet negaliu daznai su jomis susitikineti, nes tokios daznaiusiai moteriskos temos kaip kosmetika, drabuziai, vyrai, vaikai mane labai greitai pradeda erzinti.. tiksliau tu sneku pavirstiniskumas.. o jei su moterimis sneki apie esminius, gilesnius dalykus, dazniausiai prasideda saves gailejimai, asarojimai, bedavojimasisi ir tt.. O su vyrais kitaip - jie ir isklauso, ir patyli kai reikia, ir.. susipranta iseiti, jei mato, kad atsibodo (ko nepasakyciau apie moteris) ir patys issipasakoja, bet neikyriai ir nelaukia kol imsi ju gaileti, guosti.. vyrai kazkaip paprasciau ziuri i pasauli, i problemas, ju samoneje ir sprendimai gimsta daug greiciau..
jei kalbet apie merginu pasakotu atvejus studiju metais, tai galiu pasakyt tiek, kad merginos net rasydamos rimtus darbus daugiau gilinasi i tai, kaip pateikti, kaip isdestyti, kaip iristi, kiek lenteliu, piesinuku, ar viskas grazu ir tt.. Vyrams tokie dalykai nusispjaut, jie jei turi ka parasyt - isdesto lakoniskai, jei ne.. - neraso is viso..
na, aisku, kiekvienas atvejis individualus.. manau labai daug lemia ir visuomeneje nusistovejes poziuris (deja, vis dar..) ir seimos auklejimas ir saves kaip asmenybes formavimas.. oi, cia sneket ir sneket...
Zibute

Standartinė Tilly » 04 10 21, Ket 14:55

nieko ner baisiau uz bobiska kolektyva :evil:
tilly vulgaris Paveikslėlis
Vartotojo avataras
Tilly

Standartinė DARR » 04 10 21, Ket 15:37

Aciu uz nuomones.
Cia net klausimo nera, kad buna ir visokiu vyru ir visokiu moteru ir kad charakterio skirtumai daznai ryskus buna- cia dar viena atskira didele tema. Ir visiskai cia nesvarstomas klausimas kas cia geresnis kas cia blogesnis- tai gana nerimta butu daryti.

Apskritai galima rasti pavyzdziu, normaliai dirbanciu moteru kolektyvu ir pletkuojanciu vyru, taciau kalba eina ne apie konkrecias situacijas, bet apie bendra tendencija kai yra situacija potencialiai trinciai, konkurencijai, paaukstinimo siekimui ir panasiai.

Vienas is pvz., kadangi ne as vienas is cia esanciu gerai pazistamas su darbu mokykloje- irgi ir ne karta girdejau, o ir paciam teko pamatyti, kokiu dalyku buna. Arba kad ir zemiskesnes situacijos: na, tarkim yra maziukas kambarys, o reikia gyventi dviems merginoms/moterims- tokiu atvejus jos bus labiau linke aiskiai pareiksti, kokia tvarka turi buti ir todel gali susidaryti trintis.

Dar karta pabreziu, cia nesvarstoma, kokia lytis geresne, moterys ar vyrai- cia siekiama jusu nuomones tik is vieno vyru-moteru pasaulio aspekto. :roll:
IBI SEMPER EST VICTORIA UBI CONCORDIA EST
Vartotojo avataras
DARR

Standartinė kami » 04 10 21, Ket 15:48

DARR rašė:

Dar karta pabreziu, cia nesvarstoma, kokia lytis geresne, moterys ar vyrai- cia siekiama jusu nuomones tik is vieno vyru-moteru pasaulio aspekto. :roll:

Kurio butent?
Vartotojo avataras
kami

Kitas

Grįžti į Psichologija

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 5 svečių