InstaForex

Kaip atsikratyti liguisto(?) pavydo? HELP!

Apie tai, kas neduoda ramybės...

Moderatoriai: veziuke, kami

Kaip atsikratyti liguisto(?) pavydo? HELP!

Standartinė Vaidilute » 07 02 09, Pen 21:10

Trumpai. Vyras iseina i darba. Ten - misri komanda. Jis linkes bendraut su moteriskem, na, "kaip draugas". Ne, jis tradicines pakraipos, bet labai megsta "isliet dusia", o tam, aisku, labiausia tinkam mes, silpnoji lytis. O man kazkaip atrodo, kad toks dusios isliejimas draugems gali baigtis visai kitokiu "issiliejimu". Plius ten pas juos visokie vakareliai... Tai sedziu namie ir NERVINUOS. JUODAI. Paciai kazkur lakstyt ir liet dusia? Kad ne mano budui. Kazkaip reik susiimt?.. Gal kas ka panasaus patyre ir turi ka pasakyt?
Vartotojo avataras
Vaidilute

Standartinė Nendre » 07 02 12, Pir 13:48

Vaidilute, as tik noriu pasakyt, kad anksciau turejau labai pavydu vaikina, tai mane labai slege. :? Galima sakyt del to ir isiskyrem po ilgos draugystes, nes negalejau pakest amzinu itarinejimu ir klausimu.
Ir dar galiu pasakyt, kad reikia pasitiket mylimu zmogum, anoks cia gyvenimas nuolat itarinejant. Geriau iprast atvirai kalbetis, tada gali paaisket, kad jis tik draugiskai su kitom bendrauja..
Vartotojo avataras
Nendre

Standartinė Zibute » 07 02 18, Sek 15:15

o tau jis tos savo dushios islieti negali? gal nemoki isklausyt, o pradedi bambet, priekaistaut (cia as nezinau.. tik spelioju :roll: )..?
Nors siaip tai, jei kaip pati teigi, esi labai pavydi, tai manau tie "issiliejimai" vyro tera tavo fantazijos vaisius.. dirba zmogelis turbut savo darba ir tiesiog bendrauja su bendradarbem kaip ir visi kiti..
Manau tau reiketu su savim "padirbeti"..pavydas nera labai geras dalykas (perdetas pavydas :wink: )
Zibute

Standartinė Angel Rebelde » 07 02 18, Sek 15:34

As galiu pasigirti kol kas nepavydziu niekam savo berniuko. Juk galu gale visi zmones esam ir visiems klysti zmogiska. Bet sakau geriausia pasitiketi mylimu zmoguciu, nes jei napasitiki, tai galu gale taip ir ivyksta kaip tu isivaizdavai
Vartotojo avataras
Angel Rebelde

Standartinė Vaidilute » 07 02 20, Ant 10:55

Gal Jus ir teisios. Va, jau ne vieni metai kartu, tiesa sakant uz rankos nebuvau pagavus. Manau kiekvienoje musu yra bent laselis to negero jausmo, reik ismokt ji valdyt ir tiek. Aciu uz nuomones.
Ir nenustebk, kai visa tai baigsis
Vartotojo avataras
Vaidilute

Standartinė estrela_84 » 07 02 27, Ant 20:07

mano vaikinas irgi yra labai draugiskas,megsta atsiverti, tai as ir pergyvenu, kai jis tik nueina i darba...tuo savo draugiskumu-jis labai traukia moteris, merginas, o as imu pavyduliauti.man taip sunku gyventi su tuo pavydu.Zinau, kad kitam zmogui nemalonu, bet, kaip kovot?
estrela_84

Standartinė Vaidilute » 07 02 28, Tre 10:02

estrela_84 rašė:mano vaikinas irgi yra labai draugiskas,megsta atsiverti, tai as ir pergyvenu, kai jis tik nueina i darba...tuo savo draugiskumu-jis labai traukia moteris, merginas, o as imu pavyduliauti.man taip sunku gyventi su tuo pavydu.Zinau, kad kitam zmogui nemalonu, bet, kaip kovot?

Va, tame ir esme! Tokie "dusios zmones" itin traukia kitas moteriskes. Tikrai nesu isteriska pavyduole, nekimbu i atlapus, bet neretai viduj isijungia pavojaus signalas. Pavydas, aisku, labiausia kenkia paciam pavydinciam, bet... Tenka pripazint - su pavydu galima kovot (reikia kovot), bet jo negalima nugalet. Vienas budu - elgtis taip, kaip jis: tapti svetimu vyru nuodemklause. Bet rizikinga - gali sulaukt: "o ko pati su kitais..." Tada aiskintis kuris pradejo pirmas - beviltiska.
P.S. (gal ne visai i tema) Pastebejot? Daugelis vyru turi "zavinga" talenta - prisidirbe sugeba viska isvest taip, kad kalta lieka antroji puse!
Ir nenustebk, kai visa tai baigsis
Vartotojo avataras
Vaidilute

Standartinė estrela_84 » 07 06 28, Ket 22:06

padekit man.su vaikinu draugauju jau tris metus, o niekaip nezinau kodel negaliu atsikratyt minciu, kad jis mane paliks, kad jis man neistikimas ir pan.o sis jausmas kyla, nes nezinau prie jo mergos limpa-tiesiog limpa.nezinau, as ji myliu, bet kaip man gydytis?padekit!!!!
estrela_84

Standartinė Angel Rebelde » 07 07 02, Pir 01:11

O jus geriau man padekit pamirsti berniuko isdavyste ir vel pradeti normaliai vaikinais pasitiketi. Su juo prabuvau 5 menesius, ji isimylejau iki ausu, bet jis nuo manes atitolo ir galu gale pasake, kad esu tik laisvalaikiui ir paguodai (jis labai pesimistas yra, tai ji vis guosdavau). Zinau, kad toks nevertas mano asaru, bet negaliu neverkus. Isimylejau ji iki ausu ir pamirsti negaliu :oops:
Vartotojo avataras
Angel Rebelde

Standartinė veziuke » 07 07 02, Pir 07:41

Laikas gydo zaizdas :wink:
Vartotojo avataras
veziuke

Standartinė estrela_84 » 07 07 18, Tre 17:55

man...laikas negydo zaizdu...tiesa pasakius, budama sesiolikos metu susipazinau su vaikinu ir jis man patiko, draugavom 2men.(ten ir tokia draugyste)...po to paliko mane, po triju metu vel pradejom draugaut ir iki siol draugaujam, bet negaliu pamirsti tu skriaudu, o meteliu daug praejo-zaizdos liko :cry: ....negaliu saves sutramdyt.jis kalbasi su merginom-as pavydziu ir taip visad ..pavargau.... :cry: ....nzn ka daryt?jis visad mano galvoj?
estrela_84

Standartinė Barbe » 07 07 18, Tre 20:59

Jeigu skriaudos neissakytos, jeigu jas nesiojasi su savimi, o be to, tesi bendravima su iskaudinusiu zmogumi, tai aisku, kad net laikas gali neuzgydyti zaizdu. Siulyciau jam pasakyti kas tau nepatinka jo elgesyje.
Barbe

Standartinė estrela_84 » 07 07 21, Šeš 22:14

sutinku su tavimi barbe...dar be to pridursiu tris metus gyvenu su draugu uzsieni, atrodo viskas geri santykiai, iskyrus tos zaizdeles, kurios ramiai neleidzia gyventi, ir dabar mes su draugu grystam i Lietuva-laaabai bijau pasikeitimu, o jei paliktu :cry: ....
estrela_84

kaip atsikratyti pavydo???

Standartinė saulute » 07 08 09, Ket 14:11

Turiu pripazinti esu truputi pavvydi(bent jau taip manau), bet nemanau, kad per daug, tiesiog karais susiklosto situacijos kurios man nepatinka. Zinau, kad mane draugas myli ir net labai, bet esme ne mano pavyde, man sunku tvardytis sujo juodu pavydu :( tikrai noriu buti su juo ir manau, kad buciau su juo tikrai laiminga ateiti, tokiu vaikinu kaip jis reta, bet jei tik pavyktu iveikti jo pavyda.Pasiuliau eiti jam pas psichologa jei jis tikrai nori su manim buti,kurti seima ir pan. jis sutiko, bet problema ta, kad jis anglijoj siuo metu o as gryzau vasarai i Lietuva issilaikyti teisiu i Lietuva grysim visam tik po kokiu 3-4 metu, per juos as isprotesiu, bijau, kad neistversiu.Ka man daryi???Help me pleas.........
saulute

Re: Kaip atsikratyti liguisto(?) pavydo? HELP!

Standartinė fejuke » 07 09 20, Ket 17:35

Vaidilute rašė:Trumpai. Vyras iseina i darba. Ten - misri komanda. Jis linkes bendraut su moteriskem, na, "kaip draugas". Ne, jis tradicines pakraipos, bet labai megsta "isliet dusia", o tam, aisku, labiausia tinkam mes, silpnoji lytis. O man kazkaip atrodo, kad toks dusios isliejimas draugems gali baigtis visai kitokiu "issiliejimu". Plius ten pas juos visokie vakareliai... Tai sedziu namie ir NERVINUOS. JUODAI. Paciai kazkur lakstyt ir liet dusia? Kad ne mano budui. Kazkaip reik susiimt?.. Gal kas ka panasaus patyre ir turi ka pasakyt?

Atsikratysi tik tada, kai jausiesi , kad jam esi geriausia, kad butent tau jis nori islieti ir sirdi ir intymiai bendrauti. To pasiekti nera lengva, bet imanoma.
fejuke

Kitas

Grįžti į Psichologija

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 8 svečių