InstaForex

Telepatija

Apie tai, kas neduoda ramybės...

Moderatoriai: veziuke, kami

Re: Telepatija

Standartinė runce » 05 03 03, Ket 17:08

veziuke rašė:
Lasinine-kanapine rašė:Sveiki. Ar tikit telepatija? Ar kasdieniniam gyvenime naudojates telepatija? Pasidalinkit savo patyrimais apie tai.

Tikiu :) Tarp manes ir mano geriausios drauges(is mokyklos laiku) tikrai egzistuoja telepatinis rysys :) Taip pat kartais tai pajauciu su sese :) O ji j
aucia si rysi su musu pussesere :)
.
su vyru gyvenam jau 25 m. as galvoju ka darysiu, o jis nueina ir padaro.atsistojau atnesti jam slepeciu , kai gryzau jis stovejo ir manes paklause is kur as zinau ko jam reikejo. ir taip daznai atsitinka.ir dar.jeigu kur reikia eiti ir labai nenoriu galiu nesivarginti nieko nerasiu.tai jau atidirbtas reikalas.
runce

Standartinė kutikuti » 06 01 28, Šeš 19:11

aga mano mama jaucia kada man negerai buna....tai kartais tik pagalvoji kad kazi ka mama veikia...o cia jau sms...kartais uztenka apie zmogu tik pagalvoti o cia jau is jo zinios sulauki....neveltui ta patarle sukurta... paminek vilka o jis jau cia ! :lol:
o su vaikeliu tai man ir tas pats buvo....pradejau kraujuot anksciau laiko., nors po keliu sekundziu nustojo.....taip nenorejau i ligonine vaziuot...sukau ratais sukau...jauciau kad nuvazevus ten ir liksiu....taip ir buvo ....gerai kad vyras nuveze...tai isgelbejom ir lelkos ir savo gyvybe...
o sapnai daznas dalykas mano gyvenime gal 70 porc.issipilde...jau artimieji ismoko atidziau isiklausyti...ka sakau...kartais buna taip kad apskritai nieko nesapnuoji o kai prasideda tai viens po kito....dazniausiai sapnuoju ateiti...ar jums nebuna taip kad kartais darai kazkoki tai veiksma...ir pagalvoji lyg jau taip buvo......kiek suprantu tai cia irgi is pasamones isplaukia.... :D :D :D
kutikuti

Standartinė Indrete » 06 01 28, Šeš 21:05

:lol:
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Vartotojo avataras
Indrete

Standartinė austeja » 06 04 01, Šeš 15:18

ta nakti, kai mire pazistamos mama, sapnavau sapna-kazkokia man nepazistama moteri su melyna suknele, papuosalais , graziais zilais plaukais, niekaip negalejau suprasti sio sapno reiksmes.Atejusi pas pazistama, radau ja verkiancia-mire jos mama.Aisku, mane apeme siaubas, pagalvojus, kad as ta moteru sapnavau.As jai tik pasakiau ar
tavo mama turi melyna suknele ir ar nesioja pavalius perlo karolius,ar jos grazus zili plaukai, paprasiau mamos nuotraukos-akurat, ja sapnavau.Ta pazistams man labai artima dvasiskai, musu vienodi pomegiai, skonis ir poziuris i gyvenima.Iki siol neatsigaunu nuo sio sapno, taip aiskiai ja maciau sapne
austeja

Standartinė tania » 06 05 04, Ket 00:12

að jauèiu ðokà gauèiau toki sapnà susapnavus... Iðtikro kartais sunku bûna net patikëti tokiais dalykais, bet nematai jokio logiðko paaiðkinimo.
tania

Standartinė Svečias » 06 07 31, Pir 14:36

Pastebejau labai daznai buna, nei is sio, nei is to prisimeni zmogu su kuriuo senai nebendrauji ir ziurek ant dienu eini kur ir sutinki... :D manau tai tiktrai telepatija :)
Svečias

Standartinė veziuke » 06 07 31, Pir 18:38

Galima ir nuojauta pavadinti.
Vartotojo avataras
veziuke

Standartinė podrushke » 06 07 31, Pir 23:15

:lol: Taip mums buvo su drauge. Vaikštinėjom po miestą. Ką prisiminėm ir apkalbėjom, tuos sutikom. Tai jau po trečio susitikimo, bijojom ką ir bekalbėti :lol:
Ne kiekvienas lietus baigiasi vaivorykšte,
Reikia nors mažo saulės blyksnio.
Vartotojo avataras
podrushke

Standartinė mayamaya » 07 06 20, Tre 11:53

esu telepatishkai bendraves su viena mergina, su niekuo kitu nera pawyke,.. mus sieja kazkox rishys kuri pavadinom sielos draugas,... siaip zodziu ishgirsti nepavyxta,. na tik wienakart pawyko nusiusti wiena fraze jei uz 250km, sekancia diena ishsiryshkinom kad ji ja gawo,.. o siaip tai pasamoningai lb puikiai pawyxta susikalbeti,.. manau tereikia kazkaip i zmnogaus plotme siunciamu signalu ilysti kad galetum telepatishkai bendrauti, o kaipo ta padaryti kazio ar kas zino, musu tiesiog sutapo automatishkai ir tiek, taspac daznis,...
Paveikslėlis
www.Maya.lt Ezoterikos, burtu ir mistikos pasaulis. Burimai tarot, cigonu ir angelu kortomis. Astrologija bei hipnozes.
mayamaya

Standartinė Telekinezė » 10 05 06, Ket 18:40

O aš labiau domiuosi telekineze.
Telekinezė

Standartinė Gabriele » 10 09 03, Pen 21:51

O kaip manote, ar gali buti kokia nesamoninga itaka kitam zmogui, jei pastoviai ir itemptai mastyti apie ji? tesiog pats sau mastai, ar gali buti kad jis tai jaucia? kaip tie visi ausu kaitimai? ir skruostu? :oops:
Gabriele

Standartinė veziuke » 10 09 04, Šeš 07:41

As manau,kad gali jaust,jei zmones artimi,jei yra dvasinis rysys.Bet itemptai mastyt nereikia,tiesiog atsipalaidavus pagalvot apie ta zmogu,"nusipiest"mintimis ko reikia.Pvz.,vaikinas dirba uzsienyje,neramu del jo-"nusipiesi" sau mintyse kartas nuo karto vaizdeli koks jis ten ramus,laimingas,kaip jam sekasi,abu laimingus kartu ir pan. :lol: Mintys linkusios materializuotis :wink: Del kaitimo,manau,kad jei tau patinka vaikinas kazkoks,gal net esi isimylejusi,vien pagalvojus apie ji jaudiniesi,todel ir pradeda kaisti skruostai,ausys.Kad kaista del to,kad kazkas tave apsneka,ar apie tave masto,netikiu,nebent tu tai nujauti.Tiesiog kaista nuo jaudulio,gal hormonu.
Tiesa,negalima ir mintimis daryt jokios kitos itakos kitam zmogui,tik norint matyt ji laimingu.Ta prasme bandyt ji "pririst"prie saves be jo paties noro.Jei as teisingai supratau tavo situacija,tai gali tik tiek,kad pasvajot apie jus abu laimingus,isivaizduot tai.Bet jei jis turi drauge,jokiu budu "nepiest" ju issiskyrimo ar jai ko nors blogo,nes tai atsisuks pries tave pacia :wink:
Vartotojo avataras
veziuke

Ankstesnis

Grįžti į Psichologija

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 10 svečių