InstaForex

Nutukimo gydymas chirurginiu bûdu

Norinčioms (-iems) sulieknėti, kovoti su viršsvoriu, taip pat kitais būdais gražinti savo kūną bei dvasią

Moderatoriai: veziuke, kami, kadaise, Frida, Tilly

Standartinė kami » 05 09 16, Pen 14:04

Nezabojamo apetito viena is priezasciu yra ta,kad musu soties jausmo receptoriai yra prie pat skrandzio kaklelio.Taigi,sotuma mes pajuntame,kaip pripildom skrandi.O daugumos skrandis istampytas,taigi,kad pajust sotuma,reik prikist laaaabai daug maisto :? Va del to ir mazina skrandi,kad zmogus greiciau pasisotintu,t.y. maistas greiciau pasiektu skrandzio virsutine dali.Va.
Vartotojo avataras
kami

Standartinė Morta » 05 09 16, Pen 15:08

eda.dita, o kaip lieseti bandei iki operacijos?
Vartotojo avataras
Morta

Standartinė eda.dita » 05 09 16, Pen 18:40

DARR - labai aciu uz palinkejimus :)

Morta, mano storejimo - lieknejimo stazas yra daugiau nei 13 metu, t.y. nuo pat vedybu. Visu pirma rimta dieta, kurios emiausi - Latviu dietologo dieta, kurios pagalba isties atsikraciau virsvorio (22kg.) nuo 85kg. numetus svori iki 63kg. Pora metu toks svoris issilaike. Per trecius metus priaugau 10kg. Tuomet pastojau ir pagimdziau antra vaika. Gimdyti vaziavau 92 kg. O po metu jau sveriau 102kg. Tuomet susiemiau ir vel pradejau laikytis dietu: pirma buvo sriubos dieta. Jos galejau valgyti kiek tik sirdis geide ir svoris krito. Veliau dar buvo kosiu dieta, kur pagal menulio fazes reikia maitintis. Bet kai baigiau siu dietu laikytis - vel ataugau. Veliau emiau skaiciuoti kalorijas ir ejau i sporto kluba, lankiau aerobika. labai jau norejos numesti svori. Po pirmuju treniruociu pajutau dar didesni apetita. To maisto, kuri gaudavau skaiciuodama kalorijas man neuzteko. Pasidariau irzli, priekabi, niekuom nepatenkinta. Taigi, sis metodas irgi nepadejo. Syki isgirdau apie gydytoja Badikova. Nuejau i susitikima. Sumokejau 700Lt. uz trokstamus nusveisti kilogramus. Pasilaikiau jos dietos 2 savaites ir meciau, nes negalejau isgyventi visiskai be angliavandeniu: be darzoviu, be pieno ir t.t.
Veliau pradejau studijuoti. Vykau su drauge i sesijas ir ju metu ruosiau vegetariskus patiekalus (drauge labai liekna vegetare), sumazinau porcijas. Kiekviena sesija numesdavau po 10kg. Ir tai mane dziugino. Tik va beda, kai grizdavau i namus vel ataugdavau iki 5-6kg. Per paskutinius metus sitiek priaugau, kad praradau vilti mesti svori.
Bet cia kalba eina tik apie dietas. Tuo pat metu lankiau aerobika (svoris augo, apetitas taip pat), bodyfleks (apimtys mazejo, bet butina komplekse ir dieta), lankiau dumbliu masazus (apvyniodavo kazkokiais dumbliais ir paguldydavo su kazkokiu aparatu mazasuodavo).
Be to, vaistai, maisto papildai - viskas veiksminga kol geri, bet juk gerti visa gyvenima - nesamone.
Bet kokiu atveju as jau savo pasirinkima padariau. Man sumazino skrandi. Dabar tikrai nejauciu alkio. Greitai pajuntu sotuma. Svoris krenta ir kol kas esu patenkinta savimi.
O kokios problemos buvo iki tol, tai :evil: baisu net ir papasakoti. Tikriausiai didziausia mano problema, kad esu kompleksuota storule ir daug malonumu gyvenime atsisakau.
Vartotojo avataras
eda.dita

Standartinė kadaise » 05 09 16, Pen 19:20

Beveik atkartota mano istorija. Pas tą patį Liepojos gydytoją numečiau 40 kg (nuo 110 iki 70). Po gimdymo nebesilaikiau ir labai greitai ataugo ir su kaupu. Tik aš vis dar viliuosi kaip nors su dietomis, nors tikrai labai sunku ištverti visą gyvenimą su pastoviu alkio jausmu:(
Vartotojo avataras
kadaise

Standartinė DARR » 05 09 16, Pen 19:27

Aciu uz lieknejimo stazo aprasyma. Cia tas latviu dietologas, kur Liepojos dietos ar kaip ten autorius? Jeigu tas, man nusiciaudeti norisi, jau kazkadais esu issamiai aprases apie tai.

Kadangi svoris spraciai augo nestumo metu ir po nestumo, labai galimas dalykas, kad vaidmeni vaidino sutrikusi hormonine pusiausvyra- isbalansuotas progesterono/estrogeno santykis. O tai turi toli siekianciu pasekmiu. Viena is daugelio- vandens kaupimas ir tuo atveju laikykis dietos kiek nori- iseina muilo burbulas. O svorio kritimas-metimas dar labaiu issekina metabolizma, suleteja skydliaukes veikla, t.y., suleteja T4 vertimas i T3 (aktyvusis skydliaukes hormonas) kepenyse, kunas pereina i badavimo rezima- kiekviena pasitaikiusia proga buna prisitaikes dar efektyviau angliavandenius paversti i riebalus. O kur dar faktas, kad per nestuma labai nesunkiai gali buti, kad suleteja tulzies pratekejimas, gali susiformuoti akmenu formavimasis, o tai automatiskos svorio problemos. Vajetus, ir visa tai tik vienos srities keleta pusiu.

Todel dietos panasiais atvejais daznai neveiksmingos, nes nesalina priezasties. Taip pat nestumas daznai sudaro palankias salygas dziaugsmingai pasidauginti musu mylimai candidai albicans (ir kitoms rusims), o ji jei negauna paprastu angliavandeniu labai pyksta, prasideda mums zinomos saldumynu lomkes. O pati candida isskiria virs 70 mokslui zinomu toksinu.

O kur dar beveik garantuotai nuvarge antinksciai? Turbut labiausiai nedavertintas organas musu kunuose. Gi viena is hormonu grupiu kurie jie isskiria yra atsakingi uz cukraus reguliavima kune, tai daro kartu su kepenimis. O antinksciu nuovargis skatina hormonu/neurotransmiteriu trukuma, viena is to pasekmiu pernelyg didelis leptino kiekis kraujotakoje. Ogi leptinas manoma, yra svarbesnis alkio reguliatorius negu sokinejantis insulino kiekis kraujuje. Zodziu, be galo be krasto.

Ech, kad butum papuolusi pas kokia puikiai ismanancia homeopate, puikiia suprantancia enokrinologija, biochemija ir panasius dalykus, kuri turi daug patirties- labai galimas dalykas butum dabar tokia pat laiminga ir grazi kaip dabar. Tereikia nustatyti tikslia priezasti/ ju kompleksa.

Na, dauguma atveju nera nesamone visa gyvenima vartoti papildus, ypac siame uzterstame ir apskritai nesveikame pasaulyje. Bet cia kita tema.

O kokia minejai gydytojo Badikovo sistema? Prasyk biski.
IBI SEMPER EST VICTORIA UBI CONCORDIA EST
Vartotojo avataras
DARR

Standartinė eda.dita » 05 09 17, Šeš 11:17

Del Badikovos sistemos, reiktu gerai pasirausti stalciuose ir atrasti uzrasus. Bet jei pacia esme, tai ten negalima vartoti angliavandeniu - visiskai jokiame pavidale. Taigi nei darzoviu, nei vaisiu, nei sulciu ir t.t. Pamenu buvo vien mesa, zuvis ir paukstiena. Jokios duonos, ryziu, makaronu, bulviu. Sultiniai tik, kiausinis, sprotai berods. Tai beveik viskas, ka buvo galima valgyti. Taciau esminis dalykas byvo "Badikovos duonele" - toks visokiu lukstu ir kazkokiu daigu misinys (maciau jo vaistineje yra), kuri turedavome suvalgyti pries kiekviena maitinimasi. Pamenu ziauriai man nepatikusi skoni. Bet anot gydytojos tai vale organizma ir tai jos uzpatentuotos sudeties misinys.
Si gydytoja irgi is Latvijos zydele. Atvaziuodavo ir surinkdavo zmoniu sales. Kazkas numetes svori budavo pavyzdys kitiems, todel zmones nesunkiai pasirizdavo isbandyti si metoda (storuliai ryztas bet kam, kad tik atsikratyti virsvorio) ir sumokedavo pinigus i prieki uz kiekviena planuojama numesti kg. po 20Lt.
Taigi, po dietu, ji zadedavo po truputi ivesti angliavandenius, bet tik tuos kuriuos musu (vieno ar kito asmens organizmui) galima valgyti ir tik mazais kiekiais. Kiek pazistu zmoniu, su kuriais ejome, visi veliau vel nutuko.

Siaip endokrinologe, tyrusi krauja sake, kad hormonu pusiausvyra nesutrikusi (tiesa pati siek tiek drisciau abejoti, nes yra tam tikru simptomu). O is esmes, jei zmogus zinotum nuo ko tunki, salintum priezastis, o ne pasekmes :roll:
Vartotojo avataras
eda.dita

Standartinė eda.dita » 05 09 17, Šeš 11:22

kadaise rašė:Beveik atkartota mano istorija. Pas tà patá Liepojos gydytojà numeèiau 40 kg (nuo 110 iki 70). Po gimdymo nebesilaikiau ir labai greitai ataugo ir su kaupu. Tik að vis dar viliuosi kaip nors su dietomis, nors tikrai labai sunku iðtverti visà gyvenimà su pastoviu alkio jausmu:(

Isties, tesingai DARR sako, kad saliname pasekmes dietomis, kuriu (mano supratimu) laikytis visa gyvenima neimanoma, nes tai sekina psichika, o priezasciu nesalina.
As nieko tau negaliu patarti, nes pati rinkausi man priimtiniausia buda - susimazinti skrandi, tuomet svorio metimas nera toks sekinantis. Po metu, kai viskas normalizuosis, galesiu valgyti viska, tik nedideliais kiekiais, nes netilps. Tiesa, sake, kad kai kurio maisto (itin riebaus, labai sunkiai virskinamo) skrandis atsisakys pats ir duos apie tai zinoti, nes gali imti pykinti jau po pirmo sauksto.
Vartotojo avataras
eda.dita

Standartinė Morta » 05 09 18, Sek 09:05

eda.dita, aciu uz issamia savo istorija, bet ar teisingai supratau, kad pas paprasta dietologe nebuvai?
Vartotojo avataras
Morta

Standartinė Nesakysiu » 05 09 18, Sek 17:13

mes jau susirasem supermamoj :wink:
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Nesakysiu

Standartinė eda.dita » 05 09 19, Pir 12:46

Morta rašė:eda.dita, aciu uz issamia savo istorija, bet ar teisingai supratau, kad pas paprasta dietologe nebuvai?

Dietologe? Buvau, bet tai ant tiek juokinga, kad net pamirsau pamineti. Is pradziu man paskyre tokia dieta, kur maista reiktu ruosti visai atskirai nuo seimos, iseiti is darbo ir t.t. Nesamone. Niekad nevalgiau tokiu patiekalu, todel...Tiesa pasakius, net dietologai turetu atsizvelgti i tai, koks yra dienos rezimas, ka zmogus megsta ir pan. Nurase kazkokia dieta, kuria dalina visiems ir tiek - vien pavadinimas, kad dietologe (tai privaciai dirbanti dietologe). Tiesa, dar pamenu, kad ji kazkoki megnetini auskara isodino man i ausi. O veliau pasake, kad reiktu dar ir kodavimo. Po tokiu zodziu, iskart atsisakiau josios paslaugu.
Kita dietologe - valdiskoj poliklinikoje, vietoj to, kad duotu racionalaus maitinimosi patarimu, pradejo siulyti arbata SUREAL LESS O'ME, uz kuria sumokejau 80Lt., nes nemokejau atsisakyti (juk vistik terapeute pasiunte pas ja :roll: ), o po sio vizito, nebejau daugiau.
Parodykit nors viena normalu dietologa :?: :?: :?:
Uztat Kauno klinikose dietologe dave patarimus, i kuriuos dabar labai kreipiu demesi ir valgau tik pagal tai, kaip ji surase. Kaip bebuve, toki maista galima ir mieste rasti nusipirkti, ir is namu atsinesus mikrobangineje darbe pasisildyti - zemiskas maistas :D
Paskutinį kartą redagavo eda.dita 05 09 19, Pir 12:51. Iš viso redaguota 1 kartą.
Paveikslėlis
Vartotojo avataras
eda.dita

Standartinė kami » 05 09 19, Pir 12:48

:lol: :lol: :lol:
Oi,nu negaliu,kaip man juokinga skaityt tokias istorijas :lol: :lol: As kaifuoju nuo tokiu musu "gydytoju" :lol: :lol: Kaip anekdotuose :lol:
Nors is tikruju,cia turbut verkti reiketu 8) :?
Vartotojo avataras
kami

Standartinė eda.dita » 05 09 19, Pir 12:55

Tiesa pasakius, kuomet sitiek visur eita, viskas daryta ir niekas nepadeda, sakydavau sau vakarais, kad jei atsirastu koks zmogus, kuris ne zodziais, o darbais galetu padeti atsikratyti virsvorio, tai nepagaileciau jokiu pinigu. Todel, kai isgirdau apie sia operacija ir isitikinau jos veiksmingumu (kitu pavyzdziu), pradejau kaupti pinigelius. ir isties apsidziaugiau. Tai nera pats lengviausias budas, kaip kad kam nors gali pasirodyti. Pati operacija - jau sunkus gyvenimo tarpsnis, komplikaciju galimybe. O ka jau besneketi apie pooperacini perioda, kai esi lyg kudikis ir mokaisi maitintis visai is naujo. Tai dar didesne dieta, tik kad palengveja vienas momentas - nebera apetito. Dabar, kad pavalgyti, as turiu prisiversti save ir tikrai planuoti savo valgyma.
Vartotojo avataras
eda.dita

Standartinė kh » 05 09 19, Pir 14:34

eda.dita rašė:Tiesa pasakius, kuomet sitiek visur eita, viskas daryta ir niekas nepadeda, sakydavau sau vakarais, kad jei atsirastu koks zmogus, kuris ne zodziais, o darbais galetu padeti atsikratyti virsvorio, tai nepagaileciau jokiu pinigu.

tas zmogus esi tu.
Vartotojo avataras
kh

Standartinė Morta » 05 09 19, Pir 14:39

Kami, tu nezvenk, bet man nesciai 7 menesi bunant viena "gydytoja" siule gerti Herbalaifa :shock:

eda.dita, keistos tos tavo dietologes :roll:
Vartotojo avataras
Morta

Standartinė eda.dita » 05 09 19, Pir 14:40

kh rašė:tas zmogus esi tu.

Na ne, kai jau virsvoris 60kg., pats asu jau esi priesas, nes atsiranda kazkokia priklausomybe nuo maisto. Tiesa, po operacijos dvi naktis is eiles sapnavau sapna apie maista, kaip as ji valgau, nors zinau, kad negaliu valgyti :lol: - absoliutus absedimas :shock:
Man padejo medikai pasalinti pasekme - issipletusi skrandi. Bet ir sis zingsnis jau padeda salinti kitas pasekmes :wink:
Vartotojo avataras
eda.dita

AnkstesnisKitas

Grįžti į Lieknėjančių forumas

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Bing [Bot] ir 10 svečių