InstaForex

Diskusijos apie kitas dietas

Norinčioms (-iems) sulieknėti, kovoti su viršsvoriu, taip pat kitais būdais gražinti savo kūną bei dvasią

Moderatoriai: veziuke, kami, kadaise, Frida, Tilly

Standartinė hirri » 07 04 25, Tre 13:04

Bet tai cia vat ir yra skirtumas, kami. Kosmodisku gali tiket - jis turbut tikrai tau nepakenks ir blogiausia, kas nutiks, ismesi pinigu i bala (jeigu jis neveiks). O laikytis tokios dietos, nu tai cia reikia buti nesveiko proto.
Vartotojo avataras
hirri

Standartinė kami » 07 04 25, Tre 13:18

Bet supranti,kame yra esme :? Tos,kurios puls laikytis tu dietu,garantuotai netures supratimo,kas tos kalorijos is viso yra.Ir kam jos tokios is viso yra reikalingos :? Nei kiek zmogui per diena reik tu kaloriju.Kazkodel kalorijos paliktos savisvietai. :?
Jos paprasciausiai nusikopijuos ju valgiarasti :twisted:
Vartotojo avataras
kami

Standartinė hirri » 07 04 25, Tre 13:20

Bet tai tam yra tevai juk, kad paaiskintu ir pan :roll:
Vartotojo avataras
hirri

Standartinė kami » 07 04 25, Tre 13:23

Hirri,o tu pvz ne daugiau zinai apie kalorijas,negu tavo mama pvz? Tavo mama ne daugiau,negu mociute? :twisted:
Vartotojo avataras
kami

Standartinė hirri » 07 04 25, Tre 13:25

Nu gal. Nu bet kodel man niekada nebuvo net minties badaut ar valgyt mazai? Norejau as ta svori mesti ir greitai ir pergyvendavau atsimenu maza, kad sikna mano celiulitine, nors man tik 14ka, nu bet niekada nesu ne dienos badavus ar ten kokius 800 kkal vartojus. Tai kodel pas vienas yra supratimas, o pas kitas - ne? :roll:
Vartotojo avataras
hirri

Standartinė kami » 07 04 25, Tre 13:31

Gal kai tau buvo 14 paprasciausiai negirdedavai aplink kalbu tiek apie badavimus ir panasius dalykus.As pvz ilgesne savo gyvenimo dali apie jokias kalorijas negirdejau :twisted: Ne tai,kad negirdejau tokio zodzio,bet man jis reiske tik tai,kad jis yra vartojamas,kai kalbama apie maisto produktus,bet kam apie tai reikalinga kalbeti,net nesigilinau :lol:
Vartotojo avataras
kami

Standartinė hirri » 07 04 25, Tre 13:35

Negirdejau, bet visa laika jauciau spaudima buti plona tiek is tevu (tiksliau, tecio), tiek is klasioku, tiek is draugiu (mano ilgalaike geriausia drauge buvo manekenisku duomenu).
Vartotojo avataras
hirri

Standartinė kami » 07 04 25, Tre 13:41

Tai va,butu tada snekeje apie visokius badavimus,butum dar prisigrobus knygu pasiskaicius,kaip tai sveika..ir pirmyn :lol: Tiesiog neturejai tada tokios info :roll:
Vartotojo avataras
kami

Standartinė eglutteskarota » 07 04 25, Tre 13:42

manau daugeli tevu klaidina ir tai kad meta svori daznai ne vien tos mergaites kurios turi virsvorio, bet ir visiskai normalaus kuno sudejimo :? o jei mama neturi jokiu problemu del kuno, ji juk ir negalvoja nei apie dietas nei apie kazkoki maisto kulta aplamai. as pvz zinau, kad iskarto pastebesiu jei mano mergaite iklims i sita liuna, bet savo draugu rate daugiau tokiu "pasikausciusi" lyg ir nera :roll:
Vartotojo avataras
eglutteskarota

Standartinė hirri » 07 04 25, Tre 13:43

Nebuciau, nu tikrai garantuoju :lol:
Be to, kaip tada nebuvo tiek info apie badavimus ir panasiai, taip pat nebuvo ir apie sveikata. O dabar ir ta atsvara didesne, gi visur aiskina, kas yra anoreksija ir tt
Vartotojo avataras
hirri

Standartinė kami » 07 04 25, Tre 13:43

O kitos butent pavyzdzius ima is mamu ir ju kvailu dietu :evil: Juk jei mama,tai nebutinai protinga :twisted:
Vartotojo avataras
kami

Standartinė kami » 07 04 25, Tre 13:47

As pries koki 10 mazdaug metu pas Kepeni buvau.Ten as pirma karta isgirdau zodi "anoreksija",nes buvo ten tokia mergaite jauna tevai atveze.Bet ji buvo visus Bregus,visas Semionovas ir kitua panasia literatura taip isstudijavus,kad net destytojai pasimesdavo nuo jos klausimu.O tevai ja atveze butent del to,kad ji pradetu valgyt.Kiek supratau,jai jau virskinimo trakte pakitimu buvo,nes asmeniskai su Vaistariene konsultavos,ka jai valgyt,esant tokiam skrandziui.
Bet siaubas,kaip ji nevalge :shock: :shock: O va per isleistuves jau,atrodo,kirto neblogai :lol: Tevai net verke ziuredami :) Tik neaisku,ar ilgam.Idomu butu suzinot,kaip jai toliau sekes :roll:
Vartotojo avataras
kami

Standartinė hirri » 07 04 25, Tre 13:52

As tai nesu susidurus su sergancia anoreksija (taip rimtai jau). O suzinojau apie tai is "Paneles" :wink:
Vartotojo avataras
hirri

Standartinė Luna » 07 04 25, Tre 15:38

as isvis apie kalorijas suzinojau pries du metus... kitos mano drauges visikai ir dabar nezino kiek tu kaloriju kur yra ir joms tai neidomu... bet jau paauglystej zinojau, kad jei nori sumazint apimtis, reik sportuot ir maziau valgyt... ( aisku taip nebudavo :lol: :lol: ) bet vasaromis , kai valgydavom daug uogu ir darzoviu, tai pasimatydavo savaime :lol:
apie anorekcija tik zinau, kad tokia yra, o visu smulkmenu NEZINAU ir nu neidomu man :roll:
visiems neitiksi ;)
Vartotojo avataras
Luna

Standartinė Zibute » 07 04 26, Ket 09:24

kol asmeniskai nesusiduri pats ar tavo artimieji ar draugai su tam tikrais dalykais ar ligom, tol ir neidomu.. Domejimuisi turi buti priezastis. Jei Luna, tavo vaikas (neduok dieve pfu fpu pfu) susirgtu anoreksija ooooi, kaip susidometum..
Man pvz visai neidomios jusu kalbos apie triusius, nes as ju neturiu, neturesiu ir manes tai visai nejaudina.. Lygiai kaip neisivaizduoju ka galeciau diskutuot apie inkstus ar kepenis ir pan..
Keiskite mąstymą, išlaisvinkite save iš nesąmoningų stereotipų!
Zibute

AnkstesnisKitas

Grįžti į Lieknėjančių forumas

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 2 svečių