InstaForex

Organizmo valymas

Norinčioms (-iems) sulieknėti, kovoti su viršsvoriu, taip pat kitais būdais gražinti savo kūną bei dvasią

Moderatoriai: veziuke, kami, kadaise, Frida, Tilly

Organizmo valymas

Standartinė kami » 04 07 07, Tre 14:52

Manau,kad tai turetu buti viena aktualiausiu temu musu lieknejimo ir "sveikatinimosi" procese.Rasykim cia apie ivairius organizmo valymo budus,kas ka esam isbande,ka noretume isbandyti ir t.t. :D

Singa,isstudijavau ta "Kriaukles gesto" metoda.Aisku,buvau skaicius apie ji,nes Malachova esu ne karta "narsciusi",bet,matyt,jis man neuzsifiksavo,kadangi nebuvo priimtinas man asmeniskai.
Mano nuomone apie ji:viskas labai grazu,ir mechanizmas visas gan itikinamai aprasytas.Jei turi laiko ir kantrybes-bandyk.Man tai visas tas procesas labai daug laiko uzimtu,o as nemegstu tiek ilgai zaisti.Be to,man nepriimtinas dirbtinis vemimo sukelimas.Man nepatinka vemti :lol:
Vartotojo avataras
kami

Re: Organizmo valymas

Standartinė Singa » 04 07 07, Tre 14:57

Kami, is kur istraukei vemti?! As supratau, akd issivalo per kita gala :lol:
Vemti nesutikciau nei uz ka! Be to parasyta, kad valandos turetu uztekti. Tai ne taip ir daug, mano manymu.
Vartotojo avataras
Singa

Standartinė tt » 04 07 07, Tre 14:59

jei issivalo perkita gala - tai gerai.
o jei ilgai nepavyksta to padaryti, tada reikia vemt.
Vartotojo avataras
tt

Standartinė Singa » 04 07 07, Tre 15:02

Nu nei zodzio apie vemti, parasyta klizma statyti.
Vartotojo avataras
Singa

Standartinė tt » 04 07 07, Tre 15:03

klizma - jei tas vanduo jau nukeliavo, o vemt - kai liko savo vietoje.
Vartotojo avataras
tt

Standartinė Singa » 04 07 07, Tre 15:06

Aciu uz info, siaip as pries ir klizmas, ir vemti, reiskia teks tuos pratimus tol daryti, kol viskas pavyks :lol:
Vartotojo avataras
Singa

Standartinė Keirona » 04 07 07, Tre 15:07

Man, asmeniskai, bet koks dirbtinis vemimo sukelimas asocijuojasi su valgymo sutrikimais, ypac su bulimija arba polinkiu, galimybe ja susirgti. Beto, vemimas yra nesveikas ir neestetiskas dalykas... Yra daug sveikesniu org. isvalymo budu. Viena aisku, kad gyvenimo budas turetu buti toks, kad org. vis maziau butu tersiamas, arba naturaliai ilgainiui issivalytu.
Keirona

Standartinė kami » 04 07 07, Tre 15:07

Tai gal pas tave knygutej "sutrumpintas" tas metodas.As G.Malachovo "Organizmo valymas ir tinkama mityba" skaiciau dabar.Ir tai daryti ne viena diena reikia.Ji reikia daryti tol,kol viena diena po tokio valymo ir pratimu is organizmo prades salintis visiskai svarus vanduoTaip,visam praplovimui-1-1.5h i diena reikia,bet man cia daug :oops:
Kai jau buni istustines savo zarnyna "per kita gala",reikia dar isgerti 3 stiklines nesudyto vandens ir sukelti vemima,kad butu visiskai istustintas skrandis.
O dar kiek visokiu "jeigu" prirasyta :!:
Vartotojo avataras
kami

Standartinė tt » 04 07 07, Tre 15:17

aha... siuo budu geriau naudotis, kai jau kur nors isvalei zarnyna (pvz., kokiam centre)
Vartotojo avataras
tt

Standartinė kami » 04 07 07, Tre 15:31

Apie tuos "centrus" irgi domejausi.Kazkodel ten labai mazas demesys skiriamas zarnyno mikrofloros atstatymui.Zmogelis "prasiplauna" ir galvoja,kad jau viskas tvarkoj.O i musu svaru zarnyna pirmiausia atsikrausto blogosios bakterijos,ir vel viskas is pradziu,jei ne dar blogiau :( Be to,plovimo metu vandens srove kai kurias blogasias bakterijas "sustumia" i virsu(bronchus,plaucius),todel po tokiu valymu daznai zmones suserga bronchitais ar plauciu uzdegimais.Jie,aisku,galvoja,kad trupuciuka persalo to plovimo metu.
Esu tos nuomones,kad valytis,kaip ir maitintis,reikia is virsaus i apacia,o ne is apacios i virsu.
Kalbu butent apie hidrokolonterapija,ne apie paprastas klizmas.Paprastos klizmos isvalo tik storaji zarnyna ir kartais jos reikalingos.
Paskutinį kartą redagavo kami 05 02 04, Pen 18:29. Iš viso redaguota 1 kartą.
Vartotojo avataras
kami

Standartinė Frida » 04 07 07, Tre 15:34

bet gi čia tai tik virčkinimo sistema išsivalo... ar aš kažko nesuprantu?
o kokie dar yra organiszmo valymo būdai?
P.S. aš vartoju Bio Drain..
Vartotojo avataras
Frida

Standartinė kami » 04 07 07, Tre 15:42

Frida,organizmo valymo budu yra labai daug.Zarnyno valymas siam procese yra pats svarbiausias,nes kai zarnynas isvalytas ir uzpildytas geraja mikroflora,su kitomis problemomis jau yra pajegus susitvarkyti pats.
Yra ir etapiniai organizmo valymo budai,kai is eiles valomi zarnynas,kepenys,inkstai,limfa ir t.t.
"Bio Drain" yra lasteliena,su ja valaisi zarnyna,o kai valosi zarnynas,pagereja,kaip minejau,visu organu veikla.Beje,ar seniai geri "Bio Drain"? Kokie pojuciai?Man idomu,nes pati apie ji negaliu pasakyti nieko gero :(
Vartotojo avataras
kami

Standartinė Frida » 04 07 07, Tre 15:49

nu ten ne tik ląstelien - dar ten visko yra...

vartoju apie mėnesį - lengviau virškinasi, veido oda pagražėjo ... mano vieną draugę iš pradžių išbėrė, bet po to labai viskas susitvarkė..

manau, kad bio drainas man padėjo ir kelis kg atsikratyti..

viskas su juo labai iš lėto vyksta..
Vartotojo avataras
Frida

Standartinė Tilly » 04 07 07, Tre 15:52

ir as ikisiu savo trigrasi :lol: :lol: :lol: bet skaitau cia apie tuos valymus.. ziaurokai skamba .mano vieni draugai irgi tuo uzsiima, bet jie veganai, todel manaiu kad tiesiog isidirbineja kaip ir su maistu, bet ziuriu kad ir jus ta pati darot. negi negana valgyt daug lastelienos turincio maisto?/organizmas juk savaime issivalo nuo to ko jam nereikia. kaip pvz buna apsinuodijus.nu cia tik mano nuomone. :D
Vartotojo avataras
Tilly

Standartinė kami » 04 07 07, Tre 15:52

dziaugiuosi,kad tau padeda :) Valant organizma niekas greit nevyksta
Vartotojo avataras
kami

Kitas

Grįžti į Lieknėjančių forumas

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 3 svečių