InstaForex

Plepalai

Norinčioms (-iems) sulieknėti, kovoti su viršsvoriu, taip pat kitais būdais gražinti savo kūną bei dvasią

Moderatoriai: veziuke, kami, kadaise, Frida, Tilly

Re: Plepalai

Standartinė edute » 10 08 24, Ant 12:37

severiute rašė:edute, nenusistatyk is anksto negatyviai, tikekis geriausio :wink:

kai turiu patirti su vidurineliu, tai turbut bet kuris variantas butu geresnis nei jo.
Tai vat. Tris valandas isbuvome kartu, tai viskas gerai. Rytoj jau valandai viena paliksiu, o tada jau bus matyt
edute

Standartinė veziuke » 10 08 24, Ant 13:55

O nori bendraut su vaikais ar tik prie taves buvo :?:
Vartotojo avataras
veziuke

Standartinė edute » 10 08 24, Ant 16:12

veziuke rašė:O nori bendraut su vaikais ar tik prie taves buvo :?:

beveik tik su manmim :?
edute

Standartinė veziuke » 10 08 24, Ant 18:14

Bet tada ryt valandai viena palikt per anksti, mano nuomone.Maniskiai darzelio nelanke,as nezinau,gal tokia tvarka yra ir nieko nepakeisi.Bet as jaukinciau panasu vaika kokia savaite prie naujos aplinkos ir kolektyvo :roll:
Vartotojo avataras
veziuke

Standartinė veziuke » 10 08 24, Ant 18:24

Vartotojo avataras
veziuke

Standartinė edute » 10 08 24, Ant 19:20

veziuke rašė:Bet tada ryt valandai viena palikt per anksti, mano nuomone.Maniskiai darzelio nelanke,as nezinau,gal tokia tvarka yra ir nieko nepakeisi.Bet as jaukinciau panasu vaika kokia savaite prie naujos aplinkos ir kolektyvo :roll:

As tai labai bijau. Tiesiog isivaizduoju kaip bus. Na, ateisiu,. pabusiu kol papusryciaus, o paskui reikes valandai iseiti. As niekada nuo vaiku nepabegu-t.y.visada atsisveikinam su vyru, kad paskui nebutu tokiu nesamoniu kad vaikas nepasitiki. Nu tai kad ji neatsisvweikins, neisleis. O jei rekiancia paliksiu, tai ka as zinau. Na, sakykim nusiramins, bet vat ar kita diena nores eiti. Hm. Na, kazkada vis tiek reikes eiti . Vidurinelis kankinosi ir mus kankino kelis menesius. Tikiuosi. kad cia bus lengviau, nes aukletoja jauna ir faina
edute

Standartinė severiute » 10 08 24, Ant 19:43

as sededavau ant palanges ir verkdavau, reikejo mamai i darba ir eidavo, kaip viskas paprasta anksciau budavo :lol:
severiute

Standartinė veziuke » 10 08 24, Ant 21:03

Severiute,mamai nebuvo paprasta,tik kur dingsi.Maniskiai pas mano tevus net nenoredavo pasilikt,klykiancius daznai palikdavau :? O klykt pradedavo ir tempt atgal jau kai daugiabuciai prasidedavo.Vargsai zinodavo,kad ilgam kartais palieku,po para,pusantros :? O man sirdis plysdavo,ir mama kankindavos.Bet vistiek geriau nei darzas,vis savi ir namu aplinka.Bet aisku,vaikas vaikui nelygus.Kitam darzelyje jega.
Maniskiai net su vyru pasilikt mane i miesta trumpam isleist nenoredavo,nors visko prizadedavau :roll: Bet irgi kaip kada.
Vartotojo avataras
veziuke

Standartinė severiute » 10 08 24, Ant 22:09

ir pas mociute verkdavau ryte atsikelus.. atsikeliu, o nieko ner, abudu iseje kazkur, mociute pieno, senelis irgi kazkur, tai oj kaukdavau kol sulaukdavau. o po to jau pas mociute jega budavo :lol:
severiute

Standartinė veziuke » 10 08 24, Ant 23:49

:?
Vartotojo avataras
veziuke

Standartinė kami » 10 08 28, Šeš 13:22

Gal pabendraukim :roll:
Vasara baigias.Liudna.Gal be reikalo,bet man visada gaila,kai baigias vasara.
Uzvakar buvau Vilniuj,isleidau vyra dirbt po Europa :? Dar su dukra biski i Oza uzsukom,kadangi pakeliui pamatem :) Norejom pavalgyt.Bet,pasirodo,ten su maitinimo istaigom siaip sau...
Dabar viena namie sedziu ir pati nezinau,ko noriu.Vis tebekankina tas jausmas,kad veikiu ne ta,ka tureciau veikt.

Edut,kaip tavo Ievai toliau seks? Pasakokit ka nors-apie vaikus,vyrus,sunis,kates...Zodziu,bendraukim... :)
Vartotojo avataras
kami

Standartinė veziuke » 10 08 28, Šeš 13:55

Man neliudna,kad baigias.Bet tik kol nesalta.
Du svetimi zmones prie masinos remonto dirba,turiu pietus ruost,laiko tas atima,net prie mezginio siandien ir vakar neprisedau,nespeju.Dabar reik paruost,ismarinuot mesas,ryt prikept,nes vyras pirmadieni i Vilniu vaziuos,idesiu vaikams laukneselius.Kazko prie zemes vis traukia,per dienas noriu miego,gal ,kad apsiniauke :roll: Prie kompo prisedu kai pailset noriu ar kava geriu,daugiau ner kada.Ir papasakot neturiu ka,dienos bega ir tiek,nejauciu kaip savaite praeina.
Vartotojo avataras
veziuke

Standartinė Zylka » 10 08 29, Sek 04:25

mes siandien graziai paminejom musu suzadetuves su mano mamo ir mano vaikino seima :) gera ir smagu buvo.

o as ir maniskis atskrisim i lt rugsejo vidury :D :D :D :D reikia jam parodyti mano graziaja Tevyne :) jau nusipirkom bilietus Traku pilyje vykstanti filharmonijos koncerta :D
Cause sooner or later it's over
I just don't want to miss you tonight
Zylka

Standartinė kami » 10 08 29, Sek 16:29

Zylka,o kaip tau ta perspektyva visa gyvenima gyventi toli nuo savo tos graziosios tevynes?
Vartotojo avataras
kami

Standartinė Zylka » 10 08 29, Sek 19:38

nu tokia ir perspektyva, kad bus gera visada sugrizti :) dideles nostalgijos nejauciu, tiksliau jauciu, bet uztenka man ir to menesio per metus :)

as neisivaizduoju, ka as ten veikciau sugrizus gyvent. ne pro kur :oops:
Cause sooner or later it's over
I just don't want to miss you tonight
Zylka

AnkstesnisKitas

Grįžti į Lieknėjančių forumas

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Google [Bot] ir 1 svečias