InstaForex

Plepalai

Norinčioms (-iems) sulieknėti, kovoti su viršsvoriu, taip pat kitais būdais gražinti savo kūną bei dvasią

Moderatoriai: veziuke, kami, kadaise, Frida, Tilly

Re: Plepalai

Standartinė veziuke » 13 07 20, Šeš 13:10

Tai as situos savo detus pati irgi radau,bet as dar kitokius prisimenu.Dabar mastau,kad turbut tik skaiciau,gilinaus,
bet cia neidejau.As prisimenu,kad buvo paveiksliukai keli ir paties psl. ne toks bendras vaizdas.
Paveikslėlis
Vartotojo avataras
veziuke

Standartinė kami » 13 07 20, Šeš 13:18

As tai pagal ta dariau tuos,kur burnoj tirpsta :lol:
Vartotojo avataras
kami

Standartinė veziuke » 13 07 20, Šeš 13:46

Cia snd man per daug darbo butu,atidesiu ateiciai.Laiko turiu,bet jegu mazai :lol:
Paveikslėlis
Vartotojo avataras
veziuke

Standartinė lusasita » 13 07 30, Ant 11:36

siandien perkunija prikele 6 val ryte . Kol trankesi toli, tai dar langai atlapi buvo, bet kai jau driokstelejo, kad masinu signalizacijos aplink eme kaukt, tai keliausi langa uzdaryt :twisted: o vat toliau numigau, atsikeliau, grazu, saulyte zeme ritinejasi, o apie naktinius fejerverkus primena tik slapi saligatviai ir balos gatveje
KIEK NORIU , TIEK IR SVERIU Paveikslėlis
Vartotojo avataras
lusasita

Standartinė veziuke » 13 07 30, Ant 13:27

Pas mus irgi daves smarkiai,bet nakti,ne ryte,o zaibavo tai istisai.Irgi keliaus langu uzsidaryt,bet per viena vistiek prilijo,nes buvau
palikus del tvankumo.Bet kaip gerai, kad viska palaiste.
Paveikslėlis
Vartotojo avataras
veziuke

Standartinė Keirona » 13 08 03, Šeš 16:06

veziuke rašė:Siandien po turgaus maximoj buvau,tai taip miela dusioj paliko,kad dar yra tokiu zmoniu "dinozauru"siais laikais :lol:
:D

Sveiki!
Ai, kaip as jusu visu pasiilgau :wink: Skaiciau siandien jus puse dienos... Gerai lieknejat. Aciu uz gera straipsni apie intuityvu valgyma!
As buvau savaitei Lietuvoj. Viskas atrodo gerai pas jus. Grazios parduotuves krenta i akis.
Nuejau pas daktarus, tai viskas OK, bet cholesterolis padidejes - 5,7.
dar buvau turguj, kaip visada... Norejau nusipirkti kelnaiciu. Truputi rinkausi. Atsistojau prie vieno stendu. Pardaveja sako, sitos jums per mazos. O as suabejojau. Tai ji sako: Tai jus galvojat, kad jus plonesne per klubus uz mane? Ir rodo savo dzinsinius klubus. As buvau su suknele. Pagalvojau sau pati, gal ji ir plonesne, bet as nenoriu to garsiai pripazinti. As jai sakau: Ne, as ne storesne uz jus ir pan. Tai ji sako kitai poniai: Tu tik paziurek, ka ji sako. Ji mano, kad ji plonesne uz mane. Tai jos kalbasi garsiai, sakyciau pabreztinai garsiai: Tik paziurekit, kokie jos klubai! Ir as nuejau tolyn. Nenorejau pirkti pas tokia pardaveja. Nors, galbut, ir buvo jos tiesa, bet as manau ji turi pasimokyti buti mandagia su pirkejais. Ir kuri moteris nori pripazinti, kad ji storesne...
Keirona

Standartinė veziuke » 13 08 03, Šeš 16:46

Labas,Keirona ,seniai "matyta" :)

Ech,butum LT,turetum galimybe po nosim paskui toms pacioms pasimakaluot kitaip apsirengus arba
kazkiek sulieknejus,jei to noretus paciai :lol: O siaip tai mintyse nuskambejo Coco Chanel zodziai,
kad man nerupi ka jus apie mane galvojate,nes as apie jumis negalvoju visai :lol: Mintis ta,tiksliai
neprisimenu zodziu.Gal per mandrai pasakyta,bet tokioms turgaus babcems tinka.Pasakai sau mintyse ir nueini,
lai kapstos savo meslo kruvikese kiekviena pagal savo lygi :lol:
Paveikslėlis
Vartotojo avataras
veziuke

Standartinė veziuke » 13 08 04, Sek 13:07

http://www.lrytas.lt/gyvenimo-budas/sti ... ikiete.htm

"Kuri iš šių parduotuvių geriausia?

Kiek pasvarsčiusi amerikietė nurodė dvi varganai atrodančias parduotuvėles geležinkelio stoties rajone.

E.Stevens aiškino mėgstanti medžioklę, o dėvėtų drabužių parduotuvės leidžia jai patirti sėkmingos medžioklės malonumą."

Kaip smalsu butu nelekt pasizvalgyt i sitas :D
Paveikslėlis
Vartotojo avataras
veziuke

Standartinė kleckas » 13 08 04, Sek 13:41

Labas Keirona ;)
Na musu turguose ar bazej, ar net tose paciose padevalkese pardavejos viska garsiai sneka, apklaba, nes ner daugiau apie ka kalbet. Man panasiai buvo Bazej. nulekiau dzinsiuku nusipirkt. tokiu paciu, kaip nesiojau, i ta pacia vieta, nes tiko, ypac ilgis ir kaina nedidele. O buvo jau rudens pabaiga ar ziema net. o tokiu metu jei lauke daug vaikstau as tokias spec 'pantalaskes' nesioju, siaip jos ale nuo celiulito, bet jos tiesiog susildo vaisktant. aisku ir truputi dzinsai labiau apsitempia nei be ju. Atlekiau i ta pasduotuvele bazej, ziuriu kaip tik kabo tokia pati pora, tas pats dydis ir ilgis. As jau juos ciupt, pardaveja atlekia ir klausia - gal kuo padet. As jai sakau nea, as jau radau tik dar del visa ko pasimatuosiu. Ta ziuri i mane ir sako, - o jus galvojat itilpsit i jas? :roll: jums didesniu reikia, einu paieskokiu. as dar aiskinau, kad tokias pacias turiu. Kol matavausi, ji su kazkokia pazistama apkalbinejo ir zvenge kaip as i tuos dzinsus itilpsiu. As aisku tas pantalaskes nusimemiau, ilindau i tuos dzinsus normaliai, dar specialiai is kabinos isejau atseit paziuret, pasisukiot ar tikrai gerai. tada dar toms dviems sakau - nu ar tikrai labai matosi kad per mazos :twisted: tos tik susizvalge, palingavo galvom. Pardaveja dar rankose laike didesni dydi :lol: Skau, jei jau mazos, gal ir neimsiu, didesniu irgi, gal dar numesiu tuos kelis kilus, tada ateisiu. Tada jau pradejo aiskint kaip graziai, lyg man siuta ir bla bla..

Aisku, po jos zodziu, kad neilysiu i dzinsus ir kad atsargiau, kad uztrauktuko nesugadinciau, galejau ir iseit. nu bet kai uzverda sh... viduj, tai norisi 'pasismagint'.
Taip kad i tas pardavejas mazai demesio kreipt reikia. yra tikrai toku, kurios turi gera aki ir parinks reikiama dydi. bet daugiau nei puse turbut ne vidurines nebaige. o siaip jos ten kiek viena apsnekineja. ir pirkejus, ir viena kita :lol:

O ta veziukes posaki zinau gerai, tik anglu kalba.
Vartotojo avataras
kleckas

Standartinė veziuke » 13 08 04, Sek 15:38

Jis seniai internete sklando.Posakis :lol: Pirma karta is Hirri isgirdau pas mus :lol:
As tokias bobas vadinu turginemis.Ne del to,kad turguje prekiauja,ten pilna normaliu issiauklejusiu
zmoniu.Bet va del tokiu susidares turgaus bobos ivaizdis,kuri apibudinant bet kokios profesijos zmogu panaudoju.
Paveikslėlis
Vartotojo avataras
veziuke

Standartinė veziuke » 13 08 04, Sek 17:01

Gokas baiges :cry: :lol: Klecke,gal turi kazko panasaus adresu :?: :lol:
Paveikslėlis
Vartotojo avataras
veziuke

Standartinė svajokle » 13 08 04, Sek 17:14

Negaliu pakesti tos laidos :lol: :lol: :lol: