InstaForex

Plepalai

Norinčioms (-iems) sulieknėti, kovoti su viršsvoriu, taip pat kitais būdais gražinti savo kūną bei dvasią

Moderatoriai: veziuke, kami, kadaise, Frida, Tilly

Re: Plepalai

Standartinė edute » 10 08 12, Ket 10:03

Labos,
Sekasi apydurniai, nes Ieva nervuota pasidare. Nu galgi vietiek veikia vaistai ar skauda. Sianat jau as ant jos ziauriai pylkau rekiau. Vakar pietu miego nuluzenau per valanda tik 17 val. tai kaip pabudo 18 val. klykdana, rekadama, viskuo nep[atenkinta, taip terorizavo iki 2 nakties . Nakti t iki 2 tai arba klyke arba sniurksciojo nuo po rekimo :evil:
Siandien geriau, bet jau as griezta ir pikta del kiekvieno jos issidirbinejimo.

Atradau gera marinavimo recepta, kur uzpilu agurkus (dar visko dedu-cukiniju, morku, pupeliu apvirtu) sirupu 15 a.s.cukraus, 5 s.s.druskos ir 80 gr acto. Uzpiltusn stiklainius pakaitinu. Tai tik juom primarinavau. Dar siandien gal kiek agurku atsivesiu is sodo ir jau turbut jie pas mane baigsis
edute

Standartinė veziuke » 10 08 12, Ket 14:01

Vartotojo avataras
veziuke

Standartinė kami » 10 08 12, Ket 14:50

Ziauru :shock:
Vartotojo avataras
kami

Standartinė Zylka » 10 08 13, Pen 11:11

veziuke, na is kurios puses paziuresi is tiesu. namu savininkas - nuostabus, perdaze mergaitems sienas, nes spalva negrazi, pakeite kilima, nes smirdejo man ir pan. taip pat vieta daug geresne - su dviraciu iki univero nuvaziuoju per 10 min, kai pries tai neisdrisau naudoti dviracio, nes buvo per daug intensyvus eismas ir per daug status kalnas ir per ilgas atstumas :twisted: taciau mano kambarys daug daug mazesnis, tokia kartotine dezute :lol: bet as pati toki issirinkau, nes apie 180 litu per savaite maziau kainuoja nei mano senasis. o man juk ne taip svarbu tas kambarys, kai univere prabusiu 60valandu per savaite :roll: svarbu, kad yra stalas, spinta ir kaip bebutu gaila - viengule love. as jau islepinta, visus metus dvigulej pramiegojau :twisted: taigi, vieta ir pinigai eme virsu. o ir dar milijonas pliusu prisidejo, tai turbut kad isvadose butu, jog geresnes salygos ;))

man taip smagu per pertraukas jus paskaityt, o jus kaip nekalbat, taip nekalbat. as gal ir pati ka parasyciau, bet is darbo negaliu prisijungt, nes nezinau slaptazodzio..

is mano puses nera ka pasakot. ryt i darba, bet labai noriu, sestadieni einu su savo vaikino mama i spa ir darys mums masazus po visokiu atsipalaidavimo proceduru (cia ji taip mus lepina, nes vaikinai , t.y jos sunus ir tevas, isvaziavo i festivali 3 dienoms, o as su ja, kaip merginos, einam uz ta pacia kaina i spa), sekmadieni atskrenda mama, tai su ja pasidziaugsiu, tada eisiu vel i darba, treciadieni vaziuosim mamos reikalu tvarkyt, o kita sestadieni - susizadetuviu pietus su seima :lol: :lol: :lol: :lol: , jolki jolki kaip cia viskas rimta :lol:

o siaip man labai gera planuot, ka veiksiu savaitgali, nes tai dabar bus mano antras laisvas savaitgalis nuo kaledu ( dar viena turejau per velyjkas)... o praeita savaitgali tai krausciausi... ne nezinau, kaip detis savyje, kad turiu laisvas 48 valandas savo gyvenime :lol:

nu zodz, prirasiau,

labanaktis :)
Cause sooner or later it's over
I just don't want to miss you tonight
Zylka

Standartinė edute » 10 08 13, Pen 12:02

Labos :lol:
Zylka, dziugu uz tave.
Nu jo, pas tave ten su vestuvem jau tikrai rimta :roll: . Tikiuosi, kad radai SAVO VYRA :D
Del laisvo laiko, tai ir as taip nuo 21 metau kaip isikinkiau , tai ardavau darbuose, moksluose, paskui dar vaikuose iki isnaktu, ir savaitgaliais dirbau. Pries trisdesimtmeti mano varikliukas perdege, o dabar jau visai uzsisedejau ir net bijau kazko imtis (nors pries kokius 6 metus imdavaus visko ka pasiulydavo (darbu) ir tik pergyvenau, kad truksta paroje laiko
edute

Standartinė Zylka » 10 08 13, Pen 17:48

edute, nebus vestuviu tikrai ilgai dar, na, min 3 metus ;) as manau, kad tai mano zmogus ;) esu tikra, kiek siuo metu imanoma buti tikrai :P

o pasidziaugt su seima tokiomis akimirkomos visada gera, uztat ir susitinkam visi pietums ;)
Zylka

Standartinė edute » 10 08 13, Pen 18:06

Zylka rašė:edute, nebus vestuviu tikrai ilgai dar, na, min 3 metus ;) as manau, kad tai mano zmogus ;) esu tikra, kiek siuo metu imanoma buti tikrai :P

o pasidziaugt su seima tokiomis akimirkomos visada gera, uztat ir susitinkam visi pietums ;)

TRIIIIIIIS METUUUUUUUS :?:
O kodel ne pusmeti?
edute

Standartinė Zylka » 10 08 13, Pen 18:40

o kodel pusmeti? :lol: ar cia tokios tradicijos?

nes reik uzbaigt mokslus, bent pirmaja pakopa, taip pat juk uztrunka laiko ir organizuot viska + susitaupyt pinigu. suzadetuviu mintis buvo ta, kad mes vienas kitam labai daug darom - pradedant financine prasme, problemu dalijimusi, kazka svarbaus atsisakymo vienas del kito ir pan, baigiant psichologiniais dalykais. abu apie tai kalbejom ne viena karta ir susizadetuves viska tiesiog palengvino.

beto, suzadetuves kaip ir duoda apsiprasti su mintimi,kad mes esame vienas kito. as ne neabejoju, kad nei as nei jis vieno kito neisduotume su kitu, nepabegtume atsitikus problemoms ir pan, bet nenoriu ir tokio isgascio, kai staiga, per puse metu ant popieriaus ir viso kito staiga pasikeicia viskas. taigi per tuos kelerius metus mes viskam pasiruosim :)

o man siaip vestuviu ne ir nereikia :oops: :lol:
Zylka

Standartinė severiute » 10 08 16, Pir 00:48

zylka, juk nera kur skubet, dar jauna esi :wink:

mes tik is pajurio grizom, su seima buvau, dar biski pasiskrudinom su sese, vakar buvom i Palanga visi nuleke :D mano sese 8tam menesi nescia, o mus bernai kabino kabake, ji su tokia laisva suknia sedejo, gal ir nesimate, bernas prisedo prie musu, jauciu po to kai atsistojom gavo lengva soka :lol: apturejom ir fotosesija :P
Paveikslėlis
Paveikslėlis
severiute

Standartinė edute » 10 08 16, Pir 06:09

Labos,
Pabudau puse penkiu nakties-ryto. Pasikankinau iki 5 ir atejau prie kompo dirbt :roll:
Nezinau kaip bus su diena. :roll:
Neramu man del Ievos. Jai ana pirmadieni adenoidus operavo, tai vis dar naktimis smarkokai paverkia. O vat smarve is burnos tai tragiska :? . Jau dabar mastau kas galetu buti. Gal kokia infekcija isimete i zaizda. O gal durne persaldziau ezeruose maudydama jau nuo trecios dienos po operacijos :( . Treciadieni pas operavusi daktara vaziuosim pasirodyt. Tai tikiuosi, kad nepabloges kazkas labai.
Ai ir dar. Ieva ziauriai prakaituoja. Naktimis miega tik su sauskelnem, bet kunas, ypac galva vidurnakti buna permirke. Ar nebus kokiu nesamoniu is vyro gimines su hormonais paveldejus :roll:
edute

Standartinė edute » 10 08 16, Pir 06:22

Severiute, nu tikrai nesimato, kad sesuo 8 menesi nescia :lol:
Tai greitai teta busi 8) :D
edute

Standartinė veziuke » 10 08 16, Pir 11:19

Nu kas per tokius karscius neprakaituoja.As skersveji pasidarius miegu ir vistiek per karsta.
Vartotojo avataras
veziuke

Standartinė severiute » 10 08 16, Pir 19:09

Edute, busiu :D
o del prakaitavimo, tai jau ir mane karstis musa lauke, siaip esu tokia nelabai linkusi prakaituoti, net Egipte tiek neprakaitavau :x
severiute

Standartinė Singa » 10 08 16, Pir 19:55

sveikos, kaip laikotes, maciau Severiute Egipta aplanke, buciau macius anksciau, tai vietoj piramidziu buciau rekomendavus Luksora, mus suzavejo.
Klecke, laikykis, nepasiduok.
Zylka, sauniai varai.
O as pastebejau, kad nuo karscio tik prakaitas musa, o lasiniai netirpsta, suds :)
Dar turiu maza menesiu suneli burbuleli, vat :) pasigyriau :D
Vartotojo avataras
Singa

Standartinė edute » 10 08 16, Pir 20:03

Singa rašė:Dar turiu maza menesiu suneli burbuleli, vat :) pasigyriau :D

Patys nuosirdziausi sveikinimai mamytei ir suneliui. Daug saldaus miegelio ir silto pienelio. :D
O cia tavo pirmas vaikas? Apskritai, kai nieko apie tave nezinau :oops:
edute

AnkstesnisKitas

Grįžti į Lieknėjančių forumas

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Google [Bot] ir 5 svečių