InstaForex

Celiulitas

Norinčioms (-iems) sulieknėti, kovoti su viršsvoriu, taip pat kitais būdais gražinti savo kūną bei dvasią

Moderatoriai: veziuke, kami, kadaise, Frida, Tilly

Standartinė kleckas » 08 06 21, Šeš 07:12

Nu mergos gal kas paaiskinsit kuo skirisi anticeliulitiniiai kremai nuo stangrinamuju? isskyru kaina :twisted:

Kremus vis nusiperku, ir sudetis ne itin skiriasi. Zinau kad turi buti EDTA, juru dumbliai ir kofeinas. na cia pagrindines. Tiek vienuose tiek kituose panasi sudetis. na ten dr citrusiniai aliejai mazina. tai vat vi neiseina is galvos koks tas esminis kirtumas :roll:
Vartotojo avataras
kleckas

Standartinė kami » 08 06 21, Šeš 13:07

As tai viena tapatuma tik zinau-nei vienas,nei kitas nepanaikins celiulito ir nieko nesustangrins :twisted:
Vartotojo avataras
kami

Standartinė Zibute » 08 06 21, Šeš 13:23

jokie kremai vien juos tepliojant neduos poveikio. 3-4 stadijos celiulito jau niekaip neisnaikinsi, 1-2 imanoma, bet tik taikant kompleksa priemoniu: gerai iskaitinus kuna pirty ar vonioj, nusipylinguok, tada istepk antcel. kremu masazuodama 5-10min. Negerk kavos, nevalgyk cukraus, zodziu sveikai maitinkis ir sportuok ir taip laikui begant celiulitas sumazes arba isnyks.
Del paciu kremu, tai nematau didelio skirtumo, cia kaip lyginti losjona ir pieneli kunui.. na, psichologiskai as rinkciaus su pavadinimu 'anticeliulitinis'. Naturalu su juros druska ar juros dumbliais. Po pirties daryciau medaus masaza. Kasdien - kontrastini ledinio ir karsto vandens dusa.
Keiskite mąstymą, išlaisvinkite save iš nesąmoningų stereotipų!
Zibute

Standartinė kleckas » 08 06 21, Šeš 17:57

Zibute, ka surasei darau, dar ir daugiau. tik ledinio vandens nenaudoju. Bet manau baseinas atstoja ta. Tik vis galvojuar verta tuos kremus pirkti, gal tiesiog paprasta. nes gal kokius 10 proc mano procedurose lemia. As butent ir galvofju apie ju panaudojima, tam kd nepasiekt tos paskutines stadijos.

o kas liecia visu proceduru padejima, nelabai tikiu. tarkim per tris metus po traumus, masazu trubut turejau tiek kiek jusu visu bendrai sudejus :roll: . Nu tiesiog istisai mano subiniuka masazuoja. Kai sporto negaliu sau labai leist o tik baseinas vos ne kasdien, pratimai irgi kad limffa isjudintu. jau po baseino kai duse bunu tai scyrai ismasazuoju. as jau nekalbu apie vonias (darau del nugaros, bet dar lasinu ir nuo celiulito aliejus), visi moliai, medaus masazai, specialus sortukai ir tt.

Bet paziurejau garnier stangrinamasi tarkim apie 16 lt 400ml. kai tuo tarpu anticeliulitiniai 200-250 ml nuo 50 lt ir daugiau. tai ir iskilo klausimas.
Ai man tai geriausiai kavo tirsciai, dar medau masazas, ir kiausinio trynys. bet daug terliones. :roll:
Vartotojo avataras
kleckas

Standartinė hirri » 08 06 21, Šeš 18:07

As tai niekuo netikiu. Turiu drauge, kuri isbande VISKA, tai ji kaip triusiukas man :lol: Niekas nepadejo ne biskio.
Man tai dzin, nezinau celiulitas tai ar ne, bet kai priaugu 5-7 kg, jis atsiranda, bet tada vistiek kojos per storos, kad sijona detis, o per dzinsus nesimato.
Vartotojo avataras
hirri

Re: Celiulitas

Standartinė skaiste » 14 07 02, Tre 12:19

Man atrodo kad tie vis kremai beverciai..mityba,sportas ir dieta nudegina ta celiulita puikiai :)
skaiste

Standartinė Angelina » 15 01 19, Pir 10:28

Man tai labai juokinga skamba, kur norint atsikratyti celiulitu liepia tempti kava, vyniotis plėvele ir pan. Man tai tiesiausias kelias į vežį, nes užkemša poras, oda nekvėpuoja. Norit žinoti nuo ko atsiranda celiulitas? Nuo alkoholio, tabako, aštraus maisto. Vieni sako, kad net nuo gazuotų gėrimų. Šiaip yra daug būdų gydymo: kremai, aliejai, pleistriukai ir pan., bet aš labiausiai pasikliaunu masažais: vandens ir anticeliulitiniais.
Angelina

Standartinė Militilit » 15 03 30, Pir 15:12

Tai ką celiulito gydymas bus pradedamas ir pas mane. :D Tik gaila, kad bananų negalima valgyti, labai gaila. :( :roll:
Militilit

Standartinė Militilit » 15 03 30, Pir 15:15

Tai ką celiulito gydymas atkeliavo jau ir pas mane, kad ir kaip apmaudu bebūtų. :roll: Skaičiau, kad ir su bananais tenka išsiskirti dėl celiulito. :evil:
Militilit

Ankstesnis

Grįžti į Lieknėjančių forumas

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 4 svečių