InstaForex

Tarp musu, mergaiciu (merginu vargai ir dziaugsmai)...

Norinčioms (-iems) sulieknėti, kovoti su viršsvoriu, taip pat kitais būdais gražinti savo kūną bei dvasią

Moderatoriai: veziuke, kami, kadaise, Frida, Tilly

Standartinė coliuke* » 07 03 29, Ket 08:03

vilkiuke ja turi, kai atsibels i msg-pasakysiu ;)
Vartotojo avataras
coliuke*

Standartinė podrushke » 07 03 29, Ket 19:52

Ačiū Coliuke :wink:
Ne kiekvienas lietus baigiasi vaivorykšte,
Reikia nors mažo saulės blyksnio.
Vartotojo avataras
podrushke

Standartinė coliuke* » 07 03 30, Pen 08:16

pamirsau.... :oops: siandien tikrai tikrai pasakysiu-duodu danti :)
Vartotojo avataras
coliuke*

Standartinė podrushke » 07 03 31, Šeš 23:34

Tu žiūrėk, atsargiau su dantim :wink: :lol:
Ne kiekvienas lietus baigiasi vaivorykšte,
Reikia nors mažo saulės blyksnio.
Vartotojo avataras
podrushke

Standartinė kleckas » 07 04 01, Sek 09:58

kazin kodel man atrodo kad colius be dantu liks :roll:
Vartotojo avataras
kleckas

Standartinė hirri » 07 05 24, Ket 09:03

Ka reiskia, kai pirma menesiniu diena kaip ir turetu buti, jos prasideda ne tokios kaip visada, bet vos vos matomos ir ne raudonas kraujas, o rudas ir toks sausas? :roll: Skausmai ir savijauta kaip per menesines... (maudzia pilva, skauda galva, kaip visada). Pirma karta man taip.
Vartotojo avataras
hirri

Standartinė kami » 07 05 24, Ket 09:14

Siaip yra sakoma,kad rudas kraujas rodo kiausidziu uzdegima.Bet gal tiesiog dar tik truputi tepao po to bus normaliai viskas
Vartotojo avataras
kami

Standartinė hirri » 07 05 24, Ket 09:16

Nu kad jau visa para taip :roll: Ir vos vos tepa, nu nezinau, uztektu vieno kasdieninio ikloto visai dienai :?
Vartotojo avataras
hirri

Standartinė kami » 07 05 24, Ket 09:19

Gal del kontraceptiku kas nors pakriko?Juk kai kurioms buna,kad,geriant juos,praktiskai dingsta menesines,tik siaip pateplioja :roll:

Juk zinai,kadcia tik musu paspeliojimu ir hipoteziu tesulauksi.Jei neramina ir nori tiksliai zinot,kas yra,teks pas gydytoja kulniuot.
Bet kiek as zinau,neretam tokia pradzia buna,kaip sakom,"kol pramusa"
Vartotojo avataras
kami

Standartinė hirri » 07 05 24, Ket 09:22

Nu man irgi budavo tokia pradzia, bet ta pradzia pora valandu, o ne tiek laikio, nes dabar akivaizdu, kad jau niekas nebepramus.. gal tikrai del kontraceptiku, plius stresai, karstis.. net nezinau.

teks eit pas gydytoja, bet dabar ziauriai nera laiko :(

Beje, tikiuosi, cia nestumas negali buti? :shock:
Vartotojo avataras
hirri

Standartinė hirri » 07 05 24, Ket 09:24

va radau, ka gydytoja raso internete, bet tai man idomu, kodel tik dabar taip atsitiko - po 5 metu naudojimo, kazkaip keista :lol:

Vartojant kombinuotas kontraceptines tabletes (KKT), mėnesinės tampa reguliarios, neskausmingos ir negausios, gana dažnai tepliojančio pobūdžio. Išskyros būna tamsios, nes gimdos gleivinė pasidaro seklesnė ir plonesnė. Sumažėjus netenkamo kraujo kiekiui, padidėja hemoglobino koncentracija kraujyje, sumažėja mažakraujystės rizika. Tai ne komplikacija, o KKT privalumas.
Vartotojo avataras
hirri

Standartinė kami » 07 05 24, Ket 09:26

Nu va.Ir privalumu KT radai tuo paciu :lol: Man ir be KT budavo,kad po kelias dienas tik patepa,kol normaliai prasideda.Nedaznai,tiesa,bet yra buve
Vartotojo avataras
kami

Standartinė Tilly » 07 05 24, Ket 09:47

hirri rašė:
Beje, tikiuosi, cia nestumas negali buti? :shock:

nenoriu gasdint , bet man buvo butent taip pirmus kelis menesius, bet greiciausiai tau cia nuo KT arba koks uzdegimas, skaiciau kad endometriozei budingas toks tepliojimas.
tilly vulgaris Paveikslėlis
Vartotojo avataras
Tilly

Standartinė Zibute » 07 05 24, Ket 10:29

hirri rašė:Nu kad jau visa para taip :roll: Ir vos vos tepa, nu nezinau, uztektu vieno kasdieninio ikloto visai dienai :?

as tai nesigasdinciau. pas mane daznai taip. Ir isvis nesuprasi - kartais vos vos, kartais pila kaip is kibiro. Cia manau nuo daug veiksniu priklauso - nuo vaistu vartojamu, nuo kontraceptiku, nuo dar ten visokio velnio... Svarbu atsiranda kas menesi ir tiek. bent jau as taip reaguoju. gal pas atve visada vienodai viskas budavo, tai ir issigandai, pas mane kai visada kada kaip, tai nesuku galvos - kartais 3, kartais 2, o kartais 6-7 dienas mm tesiasi ir nekreipiu demesio.. nes zinau, kad jokiu ligu toj sriry neturiu - toks organizmas.
Keiskite mąstymą, išlaisvinkite save iš nesąmoningų stereotipų!
Zibute

Standartinė hirri » 07 05 24, Ket 11:10

Tilly rašė:nenoriu gasdint , bet man buvo butent taip pirmus kelis menesius, bet greiciausiai tau cia nuo KT arba koks uzdegimas, skaiciau kad endometriozei budingas toks tepliojimas.

:roll: Nu gerai, nusipirksiu nestumo testa..

Zibute rašė:as tai nesigasdinciau. pas mane daznai taip. Ir isvis nesuprasi - kartais vos vos, kartais pila kaip is kibiro. Cia manau nuo daug veiksniu priklauso - nuo vaistu vartojamu, nuo kontraceptiku, nuo dar ten visokio velnio... Svarbu atsiranda kas menesi ir tiek. bent jau as taip reaguoju. gal pas atve visada vienodai viskas budavo, tai ir issigandai, pas mane kai visada kada kaip, tai nesuku galvos - kartais 3, kartais 2, o kartais 6-7 dienas mm tesiasi ir nekreipiu demesio.. nes zinau, kad jokiu ligu toj sriry neturiu - toks organizmas.

man yra buve seniau, kei negerdavau kontraceptiku, kad isvis menesiais nebudavo, nu bet as tada ir nescia buti negalejau, tai niekad nekreipdavau demesio, ir ligu nelabai itarinedavau. O pradejus gert kontraceptikus, visada jau 5 metus buna ta pacia diena (daugiausia diena veliau) ir arba tokios negausios, arba kelis kartus yra buve labai gausios, bet kad taip, kaip dabar, niekad nera buve :?
Vartotojo avataras
hirri

AnkstesnisKitas

Grįžti į Lieknėjančių forumas

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Google [Bot] ir 2 svečių