InstaForex

Tarp musu, mergaiciu (merginu vargai ir dziaugsmai)...

Norinčioms (-iems) sulieknėti, kovoti su viršsvoriu, taip pat kitais būdais gražinti savo kūną bei dvasią

Moderatoriai: veziuke, kami, kadaise, Frida, Tilly

Tarp musu, mergaiciu (merginu vargai ir dziaugsmai)...

Standartinė Burbuliuke » 05 03 02, Tre 10:50

Tema apie moteriðkas svekatos problemas - ginekologija ir pan..
Paskutinį kartą redagavo Burbuliuke 05 04 14, Ket 09:23. Iš viso redaguota 1 kartą.
Burbuliuke

Standartinė Frida » 05 03 02, Tre 10:53

nežinau kas kaltas, bet aš priaugau..

šiaip tai skysčiai kaupiasi organizme nuo jų man atrodo riebalinėse ląstelėse jie kaupiasi ir tada celiulitai visokie ir pan.. :(
Vartotojo avataras
Frida

Standartinė Indira » 05 03 02, Tre 10:55

aš irgi priaugau, nors tikrai nevalgiau daugiau nei visada. Man labai kaupiasi skysčiai. Todėl jas mečiau
Vartotojo avataras
Indira

Standartinė Burbuliuke » 05 03 02, Tre 10:55

ot shuds...Frida, o kiek kilogramu tau prisidejo virsaus? Ar jautesi apetito padidejimas ar tiesiog lyg is niekur nieko priaugo tie kilogramai?
Burbuliuke

Standartinė kacius » 05 03 02, Tre 10:57

shiaip as iki 18 metu sportavau labai daug, paskui buvo trauma, aishku zhinojau, kad vietoj raumenuku artaugs kitokie dalykai, bet su tais ataugimais jau buvo 60. Kiek konsultavausi su savo gydytoja disansere, tai sako, kad mano medzhiagu apykaita yra labai leta, ir tas man budavo gerai besprotuojant, taip priaugdavo raumenys, man tas buvo i nauda (dvirachiu sporta praktikavau). Ir kiek zhinau medzhiagu apykaita ir kalta, o kontraceptikai yra tokie vaistai, kurie sulaiko vandenu kieki organizme, vat dabar ash visa vandenuota:/
O tos merginos, pas kurias medzhiagu apykaita labai greita, jos nepriauga.
Esu storule, bet zhalia pavasari busiu pati grazhiausia! Pazhadu:)
Smoking drinking never thinking...
Vartotojo avataras
kacius

Standartinė Frida » 05 03 02, Tre 10:57

dėl apetito nežinau - nes tais laikais kai jas pradėjau vartoti negalvojau nei kiek nei ką valgau - buvau atsipalaidavusi - taigi galiu pasakyti, kad tikrai nuo jų.. nes kai dariau metų pertrauką, vėl sukūdėjau..

aš privalau jas gerti, nes kitaip mėnesinės kas 4 mėnesius.. :(
Vartotojo avataras
Frida

Standartinė Burbuliuke » 05 03 02, Tre 11:01

O kaip zinoti, ar leta apykaita ir ar kaupiasi skysciai?
Burbuliuke

Standartinė guzikas » 05 03 02, Tre 11:06

aciu, labai gera tema!

tada tox klausimukas... as vel su savo pienlige... mnes sunaudojau 2 is 6 zvakutes, atejo "mano dienos" , tai jas nutraukiau, apskui pabaigiau likusias 4 zvakutes... ir beroc jokio pagerejimo...

beroc supermamos forume buvo parasyta, kad viena panike buvo nescia, susirgo pienlige ir gydytoja jai neisrase vaistuku, o dave bobuciu recepta - cesnako sklitele, pririsat ant siulo, ikisti i maksti ir islaikyti ja ten 1 val... sake, kad jai padejo...

ka manot apie tuos bobuciu receptus - cesnakas, kefyras, jogurtas...
Paveikslėlis
guzikas

Standartinė Frida » 05 03 02, Tre 11:07

kacius rašė:motina sakydavo kad pririnksiu svorio, jei pradesiu gerti KT, ir pririnkau 15 kilogramu. Gal kam nors taip pat nepasisieke su KT? Labai jau sunkiai tas svoris nueina, nors ir sportuoju ir mazhiau valgau. Pirmi 3 kilogramai dingo nepastebimai, o paskutinius du reikejo 5 dienu laukti, man rodos, kad su tuo metimu bus vis sunkiau ir sunkiau. :cry:
Vartotojo avataras
Frida

Standartinė kacius » 05 03 02, Tre 11:08

guzikai, nebuk bobute, kam tokiom drastishkom priemonem gydytis. Jeigu jau tokie metodai tau patinka, tai pabandyk nusipirkti medetkos tinkturos ir kai maudysies, sumaishyk su vandenuku ta tinktura ir apsplauk, man padeda.
Shiaip pienligei KT yra draugai yra. Galvoju dabar nutraukti ar nenutraukti, jis pasake, kad manes ramybeje nepaliks. :cry:
Vartotojo avataras
kacius

Standartinė Frida » 05 03 02, Tre 11:08

laura.b rašė:as geriau diane 35 tris menesius,nors daug sportavau priaugau 3 kg,man jos netiko,labai kaupesi skysciai.kai nustojau vartoti tie papildomi 3 kg isgaravo per pora dienu :wink:
Vartotojo avataras
Frida

Standartinė Burbuliuke » 05 03 02, Tre 11:09

Neseniai skaiciau, kad nesciasias labiausiai reikia gydyti nuo grybelio, kad gimdymo metu neperduotu vaikui.
O su cesnaku tai man cia per daug drastiska atrodo, nes jis gali gleivine isdeginti. Pabandyk i nosi isikisti cesnaka - kaip degins, o cia i maksti...brr... :roll:
Burbuliuke

Standartinė kacius » 05 03 02, Tre 11:10

ai ir Burbuliuke, gali patikrinti, jie buna ant pilvo, pilvas minkshtas bet ne celiuliuotas, ant ranku, prie pazhasties, kur raumenukai turetu buti. Shiaip ash asmenishkai jauchiuosi minkshta dabar, tokia fyg znajet.
Zhinau, kad pas tas, kuriu medzhiagu apykaita normali, tai jos dazhniau prakaituoja ir i tulika jas varineja ish karto po maisto, visko atsikrato ir jau ok:)
Vartotojo avataras
kacius

Standartinė guzikas » 05 03 02, Tre 11:11

aciu , kaciau :)
as teik tu zvakuciu visokiu prinaudojus, tai pradedu dometis kokia nors netradicine medicina...
pasnekejus su mergaitem , padariau isvada , kad ziema mano organizmelis nusilpo, tai ir islenda visokios kakos...

kazkas pasiule bliude sauksta sodos istripint ir apsilaput isoriskai, tai sakau, labai labai aciu, padeda :)
Paveikslėlis
guzikas

Standartinė kacius » 05 03 02, Tre 11:13

nuo sodos, ishsiplauna gleives, ir naturali flora:) gal ir padeda, nebandzhiau.
ash profilaktishkai naudojuos loemexin zhvakutemis, nes po menesiniu visada fejerverkai budavo, kai pasimyledavom. Tikiuosi dabar neteks naudotis.

RRR, nekenchiu vyru (sorry, visai ne i tema) :?
Vartotojo avataras
kacius

Kitas

Grįžti į Lieknėjančių forumas

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 4 svečių