InstaForex

MES-APIE SAVE

Norinčioms (-iems) sulieknėti, kovoti su viršsvoriu, taip pat kitais būdais gražinti savo kūną bei dvasią

Moderatoriai: veziuke, kami, kadaise, Frida, Tilly

Standartinė vita » 05 02 26, Šeš 00:22

Esu kauniete iki pat saknu. Baigiau ta specialybe, kuria galejau baigti Kaune,nes nenorejau isvaziuoti. Gal ir gerai,nes dirbu ne pagal specialybe. Esu labai neryztinga :evil: , todel nelinkusi nieko keisti (nors ka gali zinoti).
Auginu 2 vaikinus.
Mano laisvalaikis-geliu kolekcija ir rimtos knygos...

...Jau nebedirbu, nusprendziau mesti sau nemiela darba (reikejo labai daug pastangu). Namu seimininke buti nenoriu, todel kazka reiks mastyti :roll: ... O gal ir paciai keistis :roll: ...
Paskutinį kartą redagavo vita 06 05 02, Ant 10:42. Iš viso redaguota 2 kartus.
Vartotojo avataras
vita

Standartinė kleckas » 05 02 26, Šeš 10:25

Cia visi tokie protingi, kad baisu ir nusisneket :)
Paskutinį kartą redagavo kleckas 13 06 23, Sek 23:50. Iš viso redaguota 2 kartus.
Vartotojo avataras
kleckas

Standartinė kami » 05 02 26, Šeš 11:15

liutas rašė: Leiskite prisistatyti. Esu Anonimas-Liutas, vienas is gausios "Amerikos Lietuviu", esamu ir busimu, f-o nariu grupes atstovas.
Tikiuosi, kad mums su Darr nereikes konkuruojancio "Vyru Grozio Pasaulis" f-o steigti, jeigu susitarsime sioje Svetaineje Draugiskai Sugyventi, nepaisant asmeniniu skirtumu. Dekoju uz suteikta galimybe artimiau bendrauti.
Vartotojo avataras
kami

Standartinė Luka » 05 02 27, Sek 20:13

Jauna istekejau Turiu 3 vaikus Dukrai 11 Vyriausiam sunui 12,o maziausiam sukako vieni.Seimoje viskas gerai.Beveik 10 metu gyvenu netoli Cikagos.Megstu vasara buti kalnuose.Tai mano energijos saltinis.Esu gan vienisius.Megstu gamta,skaityti.Esu tikinti,bet ne is tu kurie sedi baznyciuoje.Jus radau per KMI.Ko gero is tu kurie daugiau skaito nei raso.Bandau linkti prie sveikos mitybos...Dar pokolkas nepergeriausiai gaunasi Tai gal tam kartui tiek
Vartotojo avataras
Luka

Standartinė MILDA » 05 02 27, Sek 22:23

Gyvenu Kaune. Ðitame forume atsiradau, kai buvo kraustomasi ið KMI.
Turiu kvailà interneto planà, pagal kurá gaunu tik 60h/mën. Tai todël esu èia retas sveèias. Bet norëèiau èia daþniau apsilankyti.
Esu jau bevei 24m. Studijuoju magistrantûroje KTU inþinerijà. Nei vaikø, nei vaikino, nei jokio ðuniuko. Patinka daug kas: knygos (fantastika bei istorinës (egiptologija)), be proto myliø dailujá èiuoþimà, mëgstu vaþinëti dviraèiu ir t.t.
[url=http://www.TickerFactory.com/]
Paveikslėlis
[/url]
Tûkstanèio myliø kelionë prasideda nuo pirmo þingsnelio...
Vartotojo avataras
MILDA

Standartinė Vicky » 05 02 28, Pir 15:12

Esu ir buvau vilniete, nors tevai kile is Klaipedos. Man 20 metu. Dabar esu VU matematikos antrakurse. Laisvalaikiu megstu zaisti tenisa, vasara plaukioti. Esu linksma ir draugiska panele :)
Vartotojo avataras
Vicky

Standartinė Evi » 05 03 01, Ant 11:02

27 metai, vilniete ekonomiste, vienisa (issiskyriau pragyvenusi su vyru 6 metus). Kol kas esu gyvenimo kryzkeleje, nezinau ko noriu ir ko tureciau noreti.
Svoris paprastai svyruoja 70-73 kg, dabar pasiekiau 74 kg ir nutariau susirupinti. Manekene jau turbut nebusiu :) tai planai realus - esu pilnai patenkinta savimi budama 69 kg, na idealu butu 65 kg.
Lieknejimo budas - skaiciuoju kalorijas (paprastai riba ~1400 kcal /diena), stengiuosi rinktis sveika maista, "neuzsisesti" ant vieno produkto, na ir kai prisiverciu - tai pasportuoju (aerobika, begiojimas), bet pastarasis kartas jau nebeatsimenu kada buvo.
Linkiu visoms uzsispyrimo ir ryzto siekiant savo tikslu!
Paskutinį kartą redagavo Evi 05 12 19, Pir 10:57. Iš viso redaguota 1 kartą.
Evi

Standartinė Mumi » 05 03 03, Ket 23:49

Gyvenu su vyru Sveicarijoje. Visi vadina mane amzinu studentu :wink: . Jau baigiau du univerus Lietuvoje (teise, ekonomika), spejau padirbeti 3 metus pries isvaziuojant. O siuo metu baigineju vokieciu kalbos kursus, mat anglu cia neuztenka. Ieskausi darbelio pagal specialybe. Vaikuciu neturim, bet labai noriu. Vyras vis dar nepasiruoses tam, nors jauciu greit teks organizuoti koki "perversma" 8)
Labai megstu knygas, kurios vercia mane mastyti apie tai kas svarbu gyvenime, o kas - ne. Deja visai nedraugauju su sportu ir vis neprisiverciu. Svajone atsikratyti min. 5 - max. 10 kg.
Esu tikinti ir kas sekmadieni einu i rusu staciatikiu baznycia. Man tai padeda issaugoti tai, ka turiu gero savyje.
Apie foruma suzinojau is KMI. Kadangi cia visi tokie kurybingi, todel daugiau skaitau, nei rasau.
Tai gal tiek. Aciu uz demesi
Mumi

Standartinė sonya » 05 03 10, Ket 11:33

Esu is klaipedos, 23 metu mergina:)bet niekas man tiek metu neduoda:) net alu perkant maximoje papraso paþymejimo:)na að tuom tik dþiaugiuosi, ilgiau iðliksiu jauna:)
esu baigusi dvi kolegijas, turiu teisës ir socialinës pedagogës diplomus, taèiau neturiu darbo :roll: sunku ðiais laikais:)na bet tikiuosi ateis laikas, bus ir darbas.
vaiku ir vyro neturiu, tik vaikina (jei taip galima pasakyti:)), su kuriuo tampomës jau beveik 4 metus.
ðiaip esu linksma panièka, tik ne per daþniausiai ásitraukiu á jûsø diskusijas. teks iðtaisyti ðià klaidà :!:
Vartotojo avataras
sonya

Standartinė Aree » 05 03 10, Ket 21:05

As vilniete, astuoniolikmete (tokia ir atrodau - nezinau, ar tai gerai, ar ne ;) ). Studijuoju verslo vadyba ir dirbu pavienius darbelius.
Yra vienas dalykas, kuris griauna mano gyvenima ir apie ji as kartais parashineju A ir B temoje :cry:
Taciau kaip ten bebutu, visas gyvenimas (bent jau maziau nei anksciau) nebesisuka vien apie svori. Dar labai daug skaitau, domiuosi senomis kulturomis (ypac Japonu), II pasaulinio karo istorija, psichologija ir psichiatrija (su kuria teko susidurti is paciento pozicijos).
Turiu triushiuka :). Todel apie triushiena ar kailinukus prie manes niekas nebedrista kalbeti :P
Aree

Standartinė ingrute » 05 03 23, Tre 12:13

Esu vilnietë nuo gimimo, noriu gyventi kaime (turiu sodybà netoli Vilniaus), tik amþinas pinigø trukumas benzinui ir dukters (14 m.) mokslas. Vaþinëèiau á darbà ið kaimo. Iðsiskyrusi 7 metai. Turiu draugà, 3 metai gyvename kartu. Taip pat ðuná, kuriam jau senatvë. Be galo dël to liûdþiu ( èem bolðe uznajoð liudej, tem bolðe nravitsa sobaki). Daugiau paskaitinëju, raðau labai maþai. Ðá forumà radau ið KMI, o KMI per google. Gyvenime vis màstau, kad kaþkà ne taip darau, ne taip gyvenu, kad galëjau daugiau pasiekti, o keisti kaþkà nesiryþtu. Taip ir bëga metai, o po 30-ies jau nespëju skaièiuoti.
ingrute

Standartinė Mantvile » 05 03 29, Ant 19:17

turiu 13 metu sunu, man jau deja 33 m. esu issituokusi, bet vel kartu suejome ir gyvename kartu,kiekvienas padaro klaidu, bet mes moterys jiems atleidziame, nes kartais sugeba pasitaisyti, bent manasis, tai tikrai,, megstu nardyti po interneta, domiuosi psichologija
Paskutinį kartą redagavo Mantvile 06 07 07, Pen 14:22. Iš viso redaguota 5 kartus.
Vartotojo avataras
Mantvile

Standartinė Aistulia » 05 04 02, Šeš 13:49

esu galima jau sakyt 18m moksleive. na kaip tik kita savaite, 6dieni bus didysis jubiliejus. gyvenu visa gyvenima kaune.
per ziema, na net galima sakyt nuo rugsejo nemazai pastorejau, atrodo dar visai nesenai sveriau 55, bet man atrode per daug ir kai pradejau "lieknet" tai va kokie rezultatai. i kai kurias kelnes nebeitelpu :oops:
tad manau su jusu patarimais problemos issipres, ypac kai pavasaris atejo.. :)
turiu 2 vyresnius brolius, vienas gyvena uzsienyje, kitas cia kaune, su savo seima, as seimos jaunele :) gyvenam mudvi su mama, dar va su persiska kate.
tai tiek trumpai apie mane..
Paveikslėlis
Vartotojo avataras
Aistulia

lieknejanciu forumas

Standartinė goda » 05 04 02, Šeš 22:48

sveikutes,
esu 20m.gimiau ir uzaugau elektrenuose.siuo metu esu londone.
siaip esu linksma,nuosirdi,drovi pana :oops:
gyvenu su draugu,vaikuciu kolkas nesiruosiame tureti :!:
abu intensyviai gerinam buiti :shock:
cia esu naujoke,prisijungiau tik siandien,tai dar nelabai gaudausi,tad nepykit ant manes :lol:
kai pradesiu daugiau gaudytis,parasysiu :!:
Vartotojo avataras
goda

Mes- apie save

Standartinė maju » 05 04 11, Pir 21:11

Labutis
Labai malonu prisijungti prie jusu.
Man 30 metu,esu vedus ir turiu du vaikus , sûnø 12 metu ir dukra 10-ties.
Gyvenu Vilniuje,dirbu kirpeja. Dievinu savo darbà, kaip yra malonu kai gali prisidëti prie groþio.
Vartotojo avataras
maju

AnkstesnisKitas

Grįžti į Lieknėjančių forumas

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 2 svečių