InstaForex

MES-APIE SAVE

Norinčioms (-iems) sulieknėti, kovoti su viršsvoriu, taip pat kitais būdais gražinti savo kūną bei dvasią

Moderatoriai: veziuke, kami, kadaise, Frida, Tilly

Standartinė Angel Rebelde » 06 05 02, Ant 19:01

Esu alytiske.truputuka gailiuosi,kad sitame mieste gyvenu nuo pat gimimo.studijuoju Alytaus kolegijoj 2 kurse.Seimos dar nesukuriau ir tikiuosi artimiausiu metu jos nesukursiu,nes dabartiniuose ateities planuose seimos vaizdo dar nematau.Si foruma suradau tada,kai ieskojau informacijos apie nagu daile ir panasius dalykelius,kurie mane domina
Paveikslėlis
Vartotojo avataras
Angel Rebelde

Standartinė Ingulka » 06 08 22, Ant 07:59

Esu wilnietė :wink: - studijuoju magistratūroje(kelių inžineriją) bei dirbu pagal specialybę :wink: .Šeimos dar nesukūrusi - bet jau greit sukursiu :lol: :lol: (gal )...
Jei dar ką nors sugalwosiu tai parašysiu apie sawe :wink: :lol: .Db dirbu tai nelabai galiu susikoncentruoti :roll: :x :twisted:
Tuoj dar ir foto į awatarus įmesiu tai įsiwaizduosite kas čia per inžinierė prisijungė :twisted:
Vartotojo avataras
Ingulka

Standartinė edute » 06 09 16, Šeš 13:10

Pagaliau ir as apie save. Si foruma radau per KMI ir atejau beveik nuo "GP" pradzios. Kai po gimdymo pasiekiau svori, kuri sveriau budama nescia, tai emiau internete ieskoti pagalbos. Deje, mano valia (tiksliau jos nebuvimas) paeme virsu ir mano uzsidegimas nublanko pries skanius kepsnius. O kai pagimdziusi ir baigusi maitinti antra vaika perzengiau visas protu suvokiamas ribas (118 kg), tai susiemiau dar karta. Vat idomu kuriam tik laikui.
Esu istekejusi. As nesu ideali ir vyras nera toks, tai kartais kyla problemu. Baigiau aukstesniaja finansus, o siemet ir aukstaji neakivaizdiniu finansus. Dirbau (kol negime antras vaikas) pagal specialybe, nors labai savo darbo nemegstu, nes skundziuosi atmintimi, o mano darbe atmintis ir zinojimas yra butina. Ruosiuosi vaikus auginti dar kokius metus ir gal net du
edute

Standartinė eglutteskarota » 06 10 01, Sek 15:54

na atejus i svecius ir prisistatyti reiketu :) es eglute skarota ir gilios provincijos. siaip atejau is kmi (tel lapute vadinausi) todel kelis pazystamus veidelius matau ir cia (neskriauskit manes, turiu kam pasiskust :) ).siuo metu esu motinystes atostogose, jau trecia karta. na kudet gal nelabai kudinuosi, praitais metais buvau nusikudinusi iki mitybos sutrikimu, bet va est maziau tai intensyviai mokausi :) o kai kas per peti zvilgcioja i tavo lekste, juk ir susilaikyt lengviau, ar ne, todel as ir cia :wink:
Vartotojo avataras
eglutteskarota

Standartinė Zebriuke » 06 11 19, Sek 13:39

tikiuosi :wink: nors sveciuojuosi cia jau gan seniai , visgi pagaliau nusprendziau uzsiregistruoti :) taigi kaip pridera reiktu prisistatyt-man 21 metukai, gimiau ir uzaugau Klaipedoj, studijavau Kaune farmacija, dabar "atsibeldziau"i sostine- cia atlieku praktika ir dirbu 8) turiu drauga (busima medika :D ) su kuriuo 3 metus draugaujam-dabar palikau ji mokytis Kaune :oops: :roll:
Hmm.. kas cia dar..pomegiai-tapyba, knygos,kinas,muzika, keliones ir t.t. :lol:
Si foruma daugiau nei pries metus atradau per kmi.lt, ieskodama info apie sveika mityba :roll: kol las tiek.. :) tikiuosi priimsit i savo buri :wink:
Vartotojo avataras
Zebriuke

Re: MES-APIE SAVE

Standartinė zyle » 09 05 16, Šeš 17:04

Labai graži ir labai liekna :mrgreen: Tiesiog :wink:
Paveikslėlis
zyle

Re: MES-APIE SAVE

Standartinė zyle » 09 05 16, Šeš 17:05

Nemoku liniuotės pakeisti...tad tikėti neverta... :lol:
Paveikslėlis
zyle