InstaForex

MODERATORIŲ INFO

Norinčioms (-iems) sulieknėti, kovoti su viršsvoriu, taip pat kitais būdais gražinti savo kūną bei dvasią

Moderatoriai: veziuke, kami, kadaise, Frida, Tilly

MODERATORIŲ INFO

Standartinė kadaise » 04 07 04, Sek 15:10

Labutis dar kartelį visiems. Dar kartą noriu padėkoti forumo adminui, kad įsileido mus čia ir sukūrė atskirą forumą. Visai netikėtai patapau moderatoriumi, ko daryti visai nemoku, nes niekada nedariau. Bet visada būna pirmas kartas. Manau aš juo pabūsiu neilgai :D , kol apsiprasim naujoje vietoje (o gal neprigis-kas žino). Tada jau pačios išsirinksime tikruosius moderatorius.
Noriu visų paprašyti-neskubėti, atidžiai panagrinėti naujokams-kaip jau užsiregistravusieji rašo, nekurti be reikalo nenaudingų temų, o jau sukurtose griežtai laikytis temos. Prisiminkime, kaip pykome, kai tema apie viena, o nukrypstama visai į laukus. Moderatorių darbas ir bus negailestingai trinti žinutes ne į temą-laikas pratintis prie tvarkos-ane? :wink:
Drąsiau atidarinėkite tas pačias populiarias aname forume temas.
Vartotojo avataras
kadaise

Standartinė kami » 05 05 28, Šeš 09:30

Norejau pratrinti susitikimu ir sia tema.Nesuprantu,kodel,bet yra kaip yra-atrusiavus zinutes ir jas istrynus,kazkodel issitrina vis tiek viskas,isskyrus pirma zinute :roll: Prie kitu temu dabar net bijau nagus kisti,kad nepasikartotu tas pats variantas.
Gerai,kad nieko ypatingai svarbaus cia nebuvo.

Dar karta klausiu-gal reiktu trinti sveikatos tema ir kurti nauja?Joje jau daug psl,o kazin ar kas knisates ten,ieskodamos kazkokios info :roll:

O kokia jusu nuomone apie "nusedusias" zemyn ir nekrutinamas temas?
Vartotojo avataras
kami

Standartinė severiute » 05 05 28, Šeš 09:59

as nesiknisu, gali trint 8)
severiute

del "Sveikatos" temos

Standartinė Svečias » 05 05 30, Pir 01:07

Gal butu galima kai kurias informatyvias zinutes "Sveikatos" temoj perkelti i kokia netrinama tema. bent jau pirmuose dviejuose puslapiuose daug geros informacijos apie candida, gerasias bakterijas, namini kefyra ir pan. Bet aisku, tai gali uzimti perdaug laiko.
Keirona
Svečias

Standartinė kami » 05 05 30, Pir 08:02

Sunku atrinkti,ka perkelti,nes vieniems svarbu viena-kitiems-kita.Kitiems visai niekas nesvarbu :roll: Nezinau,ka daryti,nes tema jau laaaabai ilga.Kaip ir organizmo valymo :? Ir tikrai ne viskas yra svarbu :roll:
Vartotojo avataras
kami

Standartinė Afrika » 05 05 30, Pir 10:02

Tik organizmo valymo netrinkit, as dar skaitausi ten :wink:
Paveikslėlis
Vartotojo avataras
Afrika

Standartinė Keirona » 05 05 30, Pir 13:01

Kad sunku atrinkti ir tai uzima daug laiko, tai tiesa, Kami :wink: Man, asmeniskai, viskas apie sveikata idomu :wink:
Keirona

Standartinė heide » 05 05 30, Pir 16:59

Sveikos, mergaitės.
NETRINKIT!
Yra žmonių, kurie tik ateina pasiskaityti, bet nieko nerašo (pirštais į mane nerodysim :oops: :oops: ) O be to, forumai tuo ir gerai, kad informacija lieka ir 'ateinančiom' kartom:)) o tokių vis daugiau ir daugiau. Galima būtų ištrinti tik visiškai nereikšmingas žinutes, kuriose visiškai nėra informacijos. Bet ar tokių daug? ir pati atranka tikrai daug laiko atimtų.

O gal galima tą temą 'užšaldyti' rašymams ir palikti tik skaitymui, o tęsti 'sveikata Nr.2" ar pan., nes ieškant informacijos tikrai labai sunku dasiknisti iki pvz 45 ir panašių psl :arrow: kalba patirtis :!: Bet netrinkit temos, nes aš intensyviai studijuoju ir renkuosi info iš temos "organzimo valymas', renku i wordą (copy-paste).
Galėčiau pasiūlyti dar variantą - kai baigsiu surinkinėti, galima būtų paskelbti viską vienoje vietoje ("autorius", t.y. kami, Darr ir kt. nikus palieku prie kai kurių pasisakymų, kad būtų aišku, į ką kreiptis išsamesnės info. Be to, 'nupastinu' ir kai kuriuos reikšmingesnius komentarus apie savijautą, t.y. kaip jautėsi žmonės, atlikdami vieną ar kitą valymą - juk vis geriau, kai žinai, kas tavęs gali laukti. Jei šis variantas tiktų, tai galėčiau jį persiųsti mėnesio laikotarpyje kami, ir ji pabaigtų tvarkyti. bet kol kas netrinnnnkite....Aš šiuo metu labai užsiėmusi savo vestuvių planavimu ir nespėju taip greitai skaityti. :oops: :oops: o man ši tema labai svarbi ir baisiai aktuali :wink: :wink:

kami, galiu persiųsti tau tą wordo variantą - jis dar tik pradėtas rinkti ir vietomis sisteminti, dar reikėtų vietomis tvarkyti ir trumpiau susisteminti - bet pasakytum, ar įmanoma ką nors padaryti, kaip siųliau. Juo labiau, kad tie, kurie nori valytis organizmą rimtai, vis tiek pradeda temą skaityti ir analizuoti nuo pirmo psl, o ne ateina į paskutinį ir klausia 'ar taip gerai', nieko išvis apie tai nežinodami.

Žodžiu, jei ištrinsit temą, aš labai :evil: :evil: :evil: Iki mergaitės! Turbūt nieko nepadėjau čia apsispręsti su savo tokiu pasisakymu :?
kaip visada liekna
Vartotojo avataras
heide

Standartinė kami » 05 06 01, Tre 11:53

Nike,matau,kad jau uzsiregistravai.Perkpink savo duomenis is naujo i lieknejanciu sarasa,o anuos as paskui istrinsiu
Vartotojo avataras
kami

Standartinė kami » 05 06 01, Tre 23:13

Ka tik suzinojau.Pasirodo,kad issoka langas apie asmenini pranesima ar ne,priklauso nuo to,kokie yra Windows-ai.Va.
Galiu pasakyt,kad pas mane nebeissoka,tai garsiai rekit,jeigu ka...
Vartotojo avataras
kami

Standartinė Tilly » 05 06 02, Ket 10:17

pas mane seniai nebeissoka, nors visada turejau WIN xp
Vartotojo avataras
Tilly

Standartinė kami » 05 06 02, Ket 10:20

Ne nuo paciu widowsu,o nuo narsykles ir servis pako Windowsinio
kuris blokuoja pop-upus .Va taip.Tik daugiau nieko neklauskit,nes as nesuprantu :D Man taip isaiskino :D
Vartotojo avataras
kami

Standartinė Tilly » 05 06 02, Ket 10:21

man vietoj lango issoka tokia a la irankiu juostos pop up bar (atrodo taip)
Vartotojo avataras
Tilly

Standartinė kami » 05 06 02, Ket 10:22

Kur ji tau issoka?
Vartotojo avataras
kami

Standartinė Tilly » 05 06 02, Ket 10:27

po ta eilute kur isiraso adresas psl.
Vartotojo avataras
Tilly

Kitas

Grįžti į Lieknėjančių forumas