Puslapis 11

FORUMO TAISYKLĖS

StandartinėParašytas: 05 01 24, Pir 11:38
sk
1. Diskusijose bendraujama lietuvių kalba. Kableliai ir kita minimali gramatika pageidautina.
2. Draudžiama skelbti LR įstatymams prieštaraujančią, šmeižiamo pobūdžio ir pan. informaciją.
3. Draudžiama skelbti atvirą reklamą. Asmeninio pobūdžio skelbimus - perku, keičiu, parduodu ir pan. skelbti galima "Skelbimų" temoje.
4. Prieš kuriant naują temą, pasidomėkite ar jau nėra sukurta tokios pačios ar giminingos temos. Visada galima pasinaudoti ir "Paieška".
5. Temos pavadinimas turi būti aiškus, tikslus ir atitikti turinį. Nenaudokite jokių papildomų simbolių, nes tai kris į akį moderatoriams ir jie tokią temą gali ištrinti.
6. Rašant žinutes, laikykitės pradinės temos.
7. NEŠAUKITE PER VISĄ ŽINUTĘ!
8. Cituojant išvalykite nereikalingą tekstą, palikite tik tai, ką norite pabrėžti. Nepalikite n citatų viduje. Citata turėtų būti mažesnė už jūsų asmeninį tekstą. Necituokite žinutės, po kurios iš kart atsakinėjate.

Neatitinkančios šių reikalavimų žinutės bus šalinamos. Jei manote, kad Jūsų žinutė buvo pašalinta be reikalo, kreipkitės asmeniškai į moderatorių, jei neatsako arba tokio nėra - tuomet į administratorių.
Jokių pykčių ar diskusijų apie tai viešai.

StandartinėParašytas: 06 05 28, Sek 14:06
sk
Kadangi moderatoriai skundėsi dėl citavimo, perkeliau forumo taisykles pasiskaitymui. Atkreipkite dėmesį:
"Cituojant išvalykite nereikalingą tekstą, palikite tik tai, ką norite pabrėžti. Nepalikite n citatų viduje. Citata turėtų būti mažesnė už jūsų asmeninį tekstą. Necituokite žinutės, po kurios iš karto atsakinėjate."
Jei atsižvelgsite į kelis šiuos pasiūlymus, tiek formumas bus aiškiau ir lengviau skaitomas, tiek moderatoriai turės mažiau vargo.

Ačiū už supratimą,
Admin.