InstaForex

Iskrovos diena

Norinčioms (-iems) sulieknėti, kovoti su viršsvoriu, taip pat kitais būdais gražinti savo kūną bei dvasią

Moderatoriai: veziuke, kami, kadaise, Frida, Tilly

Standartinė kami » 04 11 30, Ant 13:32

Dar negirdejau apie joki Badikovos misini.Papasakokit,jei netingit-kas ten per sudetis,kur jis parduodamas,kiek kainuoja ir kas tai per Badikovos dieta?Nebijokit,nezadu nieko pirkti ir laikytis :D Bendram isprusimui noriu zinoti :wink:
Vartotojo avataras
kami

Standartinė Gita » 04 11 30, Ant 13:42

Badikovos mišinys kainuoja apie 25 lt, toks nedidelis maišelis, jaučiu, kad kokie 200g. Ten irgi yra visų sėklų, kur vakar rodė per Nomedą, lygiai taip pat reikia valgyti 15 min. prieš valgį apie du desert.šaukštus.
Kas dėl dietos, tai kainų tiksliai nėžinau. Kas mėnesį būna susirinkimas ir jį pažiūri rezultatus, duoda naują arba pakoreguoja meniu, bet už viską reikia mokėti.
Va kiek atsimenu tai valgoma kažkas panašaus: pusryčiai-1kiauš.+1š.varškės - omletas, pietūs - sultinys, mėsa, daržovės, daugiau neatsimenu.
Dar žinau, kad obuolį galima valgyti tik 1,5val. prieš arba po valgio, negalima burokėlių, morkų, nes tirština kraują...
Vienu žodžiu, KAMI, tu ir pati viską žinai kaip teisingai maitintis ir be pinigų išleidimo.
Vartotojo avataras
Gita

Standartinė kami » 04 11 30, Ant 13:49

Aciu,Gita. :D Vakar su drauge kaip tik kalbejomes apie lupamus pinigus uz dietas ir misinius,kuriuos galima labai pigiai pasidaryti.Taip pat apie brangius papildus,i kuriu sudeti ieina tik visiems pasiekiamos zoleles.Tai nusprendem,kad zmogus,kuris netingi kazkuo pasidometi ir kazka pasidaryti,viska gauna pigiau.O tas ,kuriam nereikia ziniu,kuris tingi terstis-ima viska gatava uz dideliu pinigus.Rezultatai abiem atvejais turetu buti panasus.Taigi-pasirinkimo laisve :D :wink:
Vartotojo avataras
kami

Standartinė Gita » 04 11 30, Ant 13:59

Matai. apie šią dietą aš žinau tiksliai, nes mano geriausia draugė laikėsi, tai su manim dalindavosi mintimis. Dar atsiminiau, kad galėdavo suvalgyti šprotų indelį, man tai nepatiko, nes juk riebu, taip pat kumpio ant duonos pusryčiams.
Vienu žodžiu, dar pasikartosiu, kad mums čia forume ir taip aišku kaip maitintis, tik gal pritrūksta valios.
Vartotojo avataras
Gita

Standartinė eri » 04 11 30, Ant 14:27

as tai valgau toki pat misini "sali". nezinau ar nukrito jon deka nors vienas kg, tiesa jokiu baltyminiu dietu tikrai nesilaikau, bet zarnynas tikrai super funkcionuoja, be to jis man labai skanus ir siek tiek malsina alkio jausma :)
eri

Standartinė kami » 04 11 30, Ant 14:29

Gal po ranka turi ta "Sali " misini?Galetum surasyti mums cia jo sudeti,ir mes jo pasimaisytume :D
Vartotojo avataras
kami

Standartinė babarskelis » 04 11 30, Ant 14:33

Gita rašė:\
Neturi kur dėti pinigų, tai naivuolė, Badikovos laikosi. Čia tas pats, arba kas ir SALI mišinys, bet pas ją daug brangiau. Mano draugė laikėsi Badikovos dietos ir leido pinigus, o aš ribojau kcal ir t.t. ir rezultatas tas pats, tik pas mane perpus greičiau, plius ji jau priaugo 3 kg.

as tau kaip duosiu per sterble uz toki pasakyma :evil: jokiu as dietu nesilaikau, ir juo labiau badikovos. turiu ta misini tai ir valgau, nei as ji pirkau nei ka, gavau dovanu ir tiek.
babarskelis

Standartinė eri » 04 11 30, Ant 14:36

Ant to Salio nera parasyta smulkiai :lol: bet va kolege turi truputi kitoki (kitoks tik kad spalva skiriasi ir gerokai brangesnis :lol: ) tai parasyta tokia sudetis:
Kvieciu, rugiu selenos, kvieciu gemalai, neapdorotu grudu kvietiniai javainiai, zemes, lazdyno riesutai, moliugu, melionu seklos, saulegrazu seklos, sezamo, juoduju garstyciu seklos ir t.t.
tas "t.t." tai neaisku kad dar primaisyta, nors nezinau ar cia tiek daug visko prideta :D bet nemanau kad jei kazko neidetum sumazetu veiksmingumo kokybe.
eri

Standartinė kami » 04 11 30, Ant 14:37

Aciu,Eri :D
Vartotojo avataras
kami

Standartinė Gita » 04 11 30, Ant 14:47

Man atrodo, kad svarbu ir procentinė sudėtis. Vienas produktas vieną dalyką daro, o kitas kitą. Aš irgi pasidaryčiau tokį mišinį pati, bet tik žinodama jo procentinę sudėtį.
Vartotojo avataras
Gita

Standartinė kami » 04 11 30, Ant 14:59

Tai kokia isvada?Vis tiek reikia pirkti? :shock:
Vartotojo avataras
kami

Standartinė Gita » 04 11 30, Ant 15:03

Gal kas tiksliai žino sudėtį. :?: :!:
Vartotojo avataras
Gita

Standartinė Indira » 04 11 30, Ant 15:19

nemanau, kad ta Salenienė būtų kam išdavusi paslaptį, kaip ir kokiom prpoorcijom ji daro tuos mišinius - čia gi jos biznis. :wink:
Vartotojo avataras
Indira

Standartinė eri » 04 11 30, Ant 15:30

tai aisku kad niekas tokiu dalyku neisduoda :lol: bet as kazkaip galvoju jeigu susipirkus tuos visus ingridientus kur virsuj surasiau, susismulkinti ir mazdaug is akies proporcijomis susideti tai neprastesnis produktas iseitu. juk tas misinys pats tikrai nelieknina ir jame nera tokios stebuklingos medziagos nuo kurios tirptu lasinukai ir kuria reiketu slepti :) galima pabandymui nusipirkti maiseli, bent jau kad susidaryti vaizda kas, kaip, koks skonis ir t.t. ta as ir padariau. jei turesiu laiko gal ir uzsiimsiu visu sudetiniu daliu pirkimu ir misinio gaminimu.
eri

Standartinė Gita » 04 11 30, Ant 15:36

Kur pirkai ir kiek mokėjai :?:
Vartotojo avataras
Gita

AnkstesnisKitas

Grįžti į Lieknėjančių forumas

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Bing [Bot], Google [Bot] ir 2 svečių