InstaForex

Maisto papildai, žolelės ir t.t. ir pan.

Norinčioms (-iems) sulieknėti, kovoti su viršsvoriu, taip pat kitais būdais gražinti savo kūną bei dvasią

Moderatoriai: veziuke, kami, kadaise, Frida, Tilly

Standartinė DARR » 05 03 14, Pir 19:58

rinktis kiek gali is kiek turimos intuicijos ir ziniu- matosi, kad esi nedurna ir zinai uztat ir daug geriau gali atsirinkti, 100% sansu gal ir nera, bet tavo galimybes daug didesnes nei kitos moters kuri nesidomi tokiais dalykais ir nelabai rupi ar laiko neturi.
IBI SEMPER EST VICTORIA UBI CONCORDIA EST
Vartotojo avataras
DARR

Standartinė kami » 05 03 14, Pir 20:03

Darr,man tai ne problema,as jau savo atsirinkau ir per keleta metu patikrinau.Savo pasirinkimu neabejoju.O va kitas(pvz tu :lol: :lol: ) pasakys-pievos.Ir as tikrai nepulsiu per galva vartytis,irodinedama,kad tu neteisus,nors siuo atveju as informacijos turesiu tikrai daugiau uz tave.Ir ne tik informacijos,bet ir rezultatu praktikoje.Taip kad ne viska pasako keli puslapeliai internete. :?
Vartotojo avataras
kami

Standartinė DARR » 05 03 14, Pir 20:22

nematau problemu tame, kad kuris kas pateikia argumentu, o kitas ar kita pasako pievos pateikdama/pateikdamas savo argumentus ir nematau reiklao vertinetis per galvas; taip daug geriau: kiekvienas pateikia savo nuomone, savo argumentus- daugiau suzinai, daugiau pamatai kaip zmogus masto, kiek zino ir neretai daugiau supranta. Pvz., nu ir kas kad as nesutinku su tavim del elnio ragu, taciau man vertingi tavo argumentai ir tavo mastymas, nes zinau, kad esi nedurna ir verta klausytis; daug geriau jei kas nors pataikautu ir grotu pagal mano dudele

o kad tik keliais puslapeliais ir tik internete internete vadovaujuosi, tai tikiuosi supranti, kad tai netiesa
Vartotojo avataras
DARR

Standartinė kami » 05 03 14, Pir 20:28

apie vadovavimasi keliais puslapeliais,visai ne tave turejau galvoj :wink:

O kas del tu elnio ragu,tai dabar tave visiskai suprantu,nes jau paminejai,kad vertini papildus maisto pagrindu.Va nuo to ir reikejo pradeti,o ne nuo pievu :wink:
Vartotojo avataras
kami

Standartinė kami » 05 03 14, Pir 20:37

Apart to,kad gamintojai manipuliuoja...ir t.t. ir pan. tikrai nieko argumentuoto nemaciau.Man pvz. tokie argumentai yra visiskai nesvarus,nes tu tikrai negali siuo atveju patikrinti,kas kuo manipuliuoja,o kas ne.Man daug svaresnis ir priimtinesnis tavo konkretus argumentas-pripazinti papildus maisto pagrindu.Tam as net nepriestarauju.Tai konkretu ir ne pievos :wink: :lol:
Vartotojo avataras
kami

Standartinė DARR » 05 03 14, Pir 20:51

kai gamintojas paraso, kad turime moksliniu irodymu, o tu irodymu arba nera, arba visai ne i tema man tai- grynu gryniausia manipuliacija; tai pirmas didelis zenklas, kad kazkas negerai, nes as kol kas dar nesutikau, kad rimta kompanija tokias savo isdaigas darytu savo oficialiame puslapyje; man nebutinai masito pagrindu, nes yra ir sintetika gaminancios rimtos kompanijos; nemanau, kad argumentas nesvarus

o velgi maisto pagrindu irgi dar ne viskas- daznai tas maisto pagrindu buna ir neorganiskas, ir persvitinta galbut, ir prideta visokiu nesamoniu ir labai neasikus paruosimas ir pakuote (turiu omeny dauguma kompaniju naudoja #2 plastmase ar prastesne, o rimtos paprastai naudoja brangesni tamsaus stiklo ar bent#1 plastmese)

kami, man nerupi nei savo tiesas kisti, nei bartis su tavim, as sakau is sirdies ir is jau dabar siokios tokios patirties: komapnijos, kurios savo websituose pilsto is tuscio i kiaura labai nekaip atrodo bent tu kompaniju sviesoje, kurias pateikiau. manau tai geriau ir vartotojui, ir planetai ir visiems. automatiskai geru/bent geresniu kpmaniju produktai gerokai brangesni, nors ne visada, bet paprastai taip
Vartotojo avataras
DARR

Standartinė kami » 05 03 14, Pir 20:58

Nurodyk man lietuviska ar rusiska saita,kur yra pateikiami konkretus irodymai ir laboratoriniai tyrimai.As nemanau,kad pas mus jau iprasta visa tai pateikti inete.Gal del to,kad pas mus veliau kompai atsirado. :lol: :lol: O siaip tai yra literaturos su pateikiamais tyrimu rezultatais,zaliavos rinkimo bei apdirbimo proceso aprasymais ir t.t.Bet ir velgi-gali tiketi,gali netiketi... :?
Vartotojo avataras
kami

Standartinė kami » 05 03 14, Pir 21:02

Ai,dar del brangumo.Man visiskai aisku,kad geras produktas yra brangus produktas.O tu pats matai,kas vyksta,kalbant apie kainas:kompanijos kaltinamos plesikavimu...Ir nepaneigsi,kad yra ir tokiu... :? Tai va,pasimete musu zmogeliai dabar tarp tiesos ir netiesos...
Vartotojo avataras
kami

Standartinė DARR » 05 03 14, Pir 22:45

as is savo megiamu tik angliskai turiu. seik tiek pasimeti, bet nedaug, nes daug ka zinai
Vartotojo avataras
DARR

Standartinė liutas » 05 03 15, Ant 01:59

Darr, nieko mes cia dar nesupainiojom, kol nera kritusiu musio laukia "kolegu". Klysti- zmogiska, kas nieko nedaro ar nesako, tai ir ju klaidu-niekur nerasi, nera prieko prisikabinti. Sakysite, nereikia mums tu moksliniu irodymu(paklodziu), bei surinktos patikimos ar ne info apibendrinimu. Tuomet, visus aritmetikos uzdavinius vaikai lentoje gali spresti bet kuriais metodais, o mokytojai-turi penketukus jims rasyti. Esu informatikas- tad gerai zinau, kas tu keliu web saitu seimininkai, kur Julia Chang's rekomenduoja-Golden Coin Grass ir Chinese Bitter -stebuklingas formules, kurias tik jie vieninteliai gamina(senas triukas!). Pabandom visi kartu, be susierzinimo, issiaiskinti ir apie CigaPan, ir apie GCG(auksa) , ir apie "organiska" maista. Juk neperkame svento vandens snapso buteliuose, kaip kadaise, kai tautieciai mokejo ir Ararata ir Belyj Aist pagaminti. Kaip ir Amerikoje-"Scarface" A. Capone laikais- tad istorija kartojasi, tik vis kitame lygmenyje ir su kitais produktais.
Siame-Kinu Med Herbalogijos ir Farmakologijos -saite pateiktos zoleles-Herba Lysimachia kompleksinis naudojimas su kitomis zolemis, kad ir su musu ta "pelynu Artemide"(ivairiu ligu atveju):
www.pestdepot.addr.com/Jin_Qian.htm
liutas

Standartinė DARR » 05 03 15, Ant 07:04

nelabai supratau, ka parasei
Vartotojo avataras
DARR

Standartinė lashelis » 05 03 15, Ant 15:32

Padëkit, man, plzzzzz, protingi þmonës :!: :!:
Èia yra apraðymas Hi-vites vitaminø. Ant pokuotës paraðyta, kad natûralûs. Jie parduodami Lietuvoje vaistinëse, kaina apie 20 lt. Ar galima tikëti, kad tai yra tikrai natûralûs vitaminai :?: :?: Ið kur tai þinoti?

Kompleksas specialiai sukurtas aktyviems þmonëms
HI VITES - stipriausio poveikio natûraliø multivitaminø, mikroelementø ir aminorûgðèiø kompleksas su didesniu kiekiu C ir B grupës vitaminø. Didesnis B grupës vitaminø kiekis padeda organizmui áveikti stresus, uþtikrina energiniø procesø stabilumà.

Sudëtis. Vit. A 10000 TV; vit. D 400 TV; vit. B1 25 mg; vit. B2 25 mg; vit. B12 50 mkg; vit. C 150 mg; vit. B6 15 mg; niacinamido 50 mg; kalcio pantotenato 12,5 mg; vit. E 12,5 mg; inositolio 75 mg; betaino hidrochlorido 25 mg; paraaminobenzoinës rûgðties 15 mg; L- gliutamininës rûgðties 25 mg; rutino 5 mg; citrusiniø bioflavanoidø 15 mg; kalcio 94,7 mg; fosforo 71,5 mg; geleþies 50 mg; vario 0,25 mg; magnio 7,2 mg; mangano 6,15 mg; cinko 2,2 mg; kalio 0,1 mg; cholino bitartrato 50 mg; dþiovintø kepenø 50 mg; kaulø miltø 15 mg.
lashelis

Standartinė Indira » 05 03 15, Ant 15:57

niacinamido 50 mg; kalcio pantotenato 12,5 mg; vit. E 12,5 mg; inositolio 75 mg; betaino hidrochlorido 25 mg; paraaminobenzoinės rūgšties 15 mg; L- gliutamininės rūgšties

man vien šitie pavadinimai kelia įtarimą, kad tai nėra natūralūs vitaminai. bet aš mažai šioje srityje nutuokiu :roll:

Fui, džiovintos kepenys :x Kam jos?
Paveikslėlis
Vartotojo avataras
Indira

Standartinė lashelis » 05 03 15, Ant 16:29

Tai èia gal amino rugðtys, kiek að suprantu.
lashelis

Standartinė DARR » 05 03 15, Ant 18:02

bijau, kad kami supeiks mano ivertinima :( :(

As tai sakyciau taip kaip amerikieciu kredito kompanijos vertina zmones su kredito istorija ir be kredito istorijos. Jei jie zino, kad zmogus neturi kredito istorijos, nors ir turi daug pinigu banke, net jei yra saziningas zmogus, mokantis visus mokesciu, nepadares nusiklatimu, viskas puiku su finansais- joms tas pats kas bloga kredito istorija; nera kradito istorijos=bloga kredito istorija. Tai ir cia su tais multivitaminais, informacijos tiek mazai ir apie sudeti, ir apie gamyba ir apie kompanija, kad manniskart labai daug itarimu kelia; manau tiesiog distributorius susirinko neaiskios kilmes ingredientus sukiso i savo formuluote, patalpino kelis sportininku paveiksliukus ir pirmyn marketingas.

Patys ingredientai tai nieko butu, betgi zmogus nezinai, visai nezinai ka dedi i burna; kepenys turbut del vit b12 ka as zinau, bet is kur zinom, gal cia kokiu kiauliu, priseru hormonais arba karviu, serganciu kempinlige. Is kitos puses negali visai ir nurasyti, taciau as pagalvociau rimtai. Jeigu neraso, kad maisto pagrindu, tai paprastai reiskia, kad sintetiniai, taciau kad sintetiniai tai nereiskai, kad blogi automatiskai. Truksta info.
Vartotojo avataras
DARR

AnkstesnisKitas

Grįžti į Lieknėjančių forumas

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 6 svečių