InstaForex

Nagu priauginimo priemones

Nagų priauginimas, dailė, nagų priauginimo ir priežiūros priemonės bei kiti klausimai

Moderatorius: sk

Re: Nagu priauginimo priemones

Standartinė renatyteee » 09 03 11, Tre 16:18

Sveikos :wink: Kur Kedainiuose isigyti priemoniu akriliniu nagu priauginimui?laukiu atsakymu
renatyteee

Standartinė Simike » 09 03 17, Ant 13:53

Mergaites,o gal galit padeti man??? As noreciau prisiauginti pati sau nagucius,gyvenu mazame miestelyje,kur yra tik vienas zmogus kuris dirba su akrilu,bet isvaziuoja i uzsieny ir palieka mane ant ledo,liksiu be nagu :roll: gal galetumet papasakoti man kaip ten viskas daroma,siaip jau nagus turiu du metus,matau kaip viskas daroma,bet nzn kas ir kodel :?: jei ka,gal galit padeti ar parasyti man i meila simute16@hotmail.com
Simike

Standartinė sk » 09 03 29, Sek 12:45

Dėl "papasakoti kaip viskas daroma", tai mes laikomės nuomonės, kad taip negalima. Negalima visko išmokti, vien pažiūrėjus, tuo labiau, kad procedūros susiję tiek su jūsų pačių, tiek su klienčių (ar draugių) sveikata. Kaip ir automobiliu išmokti važiuoti - parodyti galima, tačiau pažiūrėjus išmokti tikrai ne.
Beje, jei išvažiuoja vienintelis žmogus iš miestelio, kuris moka dirbti su akrilu, gal vertėtu pagalvoti apie kursus ir profesionalų darbą :) ?
sk
Site Admin

Standartinė Simike » 09 05 25, Pir 11:04

tai jau pradejau galvoti... tiesiog norejau nors karta pabandyti padaryti,paziureti ar pakaks tiek kantrybes ir kruopstumo ta darba dirbti :) vasarele arteja,gal reiks pasimokyti :)
Simike

Standartinė brangutea@@@~~~~ » 09 06 03, Tre 16:55

o gal zinot klaipedoj is kur nusipirkt akrilo (orly) :?: arba is interneto :) ieskau bet nieko gero yra ... :roll:
brangutea@@@~~~~

Standartinė greta4562 » 09 07 17, Pen 19:12

Sveikute ;) gal kas zino kur Klaipedoje galima butu nebrangiai isigyti akrilo? ;]
greta4562

Standartinė sk » 09 07 17, Pen 20:33

Galite užsisakyti internetu: http://www.heaven-nails.lt :)
sk
Site Admin

Ankstesnis

Grįžti į Nagų priauginimas ir dailė

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 6 svečių