InstaForex

Nagu Stiprinimas

Nagų priauginimas, dailė, nagų priauginimo ir priežiūros priemonės bei kiti klausimai

Moderatorius: sk

Standartinė coliuke* » 07 07 23, Pir 22:07

angel, klaidini zmones, nail tec'o yra 4 rusiu, nuo stipriausio, naudojamo TIK 2 savaites iki silpniausio kiekvienai dienai :roll:
Vartotojo avataras
coliuke*

Standartinė Angel Rebelde » 07 07 24, Ant 13:26

Coliuke, as naudojau 4 nail teka. Ji naudojau kaip rasiau
Vartotojo avataras
Angel Rebelde

Standartinė mirka » 07 07 27, Pen 13:05

Klausykit mergaites o citrinos sultiminis ir pacia citrina nebandet nagu tepti? Sako padeda..
mirka

Standartinė coliuke* » 07 08 03, Pen 09:05

4 Nail tec'u tik dvi savaites galima tepliotis, paskum atvirkstinis variantas gali gautis :roll:

mirka, bandem, padeda, balina, tik pamirstam :)
Vartotojo avataras
coliuke*

odeles apie nagus

Standartinė julyte3218 » 07 09 13, Ket 20:37

labas... noreciau paklausti ka man daryti jei aplink mano nagus lupasi odele?kartais net labai skauda ka daryt?
julyte3218

bla bla bla tie nagaj nagucioaj

Standartinė Ziviliux » 07 09 19, Tre 19:24

man tj irgi tas pats labaj ploni ir slokniuojasi patarkit paneles.....prasaw :?
Ziviliux

Re: bla bla bla tie nagaj nagucioaj

Standartinė Zibute » 07 12 07, Pen 11:43

Ziviliux rašė:man tj irgi tas pats labaj ploni ir slokniuojasi patarkit paneles.....prasaw :?

gerk Ca ir daryk voneles su juros druska.
Jei reikia rimtesnes pagalbos - rasyk i asmeninius.
Keiskite mąstymą, išlaisvinkite save iš nesąmoningų stereotipų!
Zibute

Re: odeles apie nagus

Standartinė Zibute » 07 12 07, Pen 11:46

julyte3218 rašė:labas... noreciau paklausti ka man daryti jei aplink mano nagus lupasi odele?kartais net labai skauda ka daryt?

o kas daro manikiura - tu ar manikiurininke? Nekokybiskai. daryk SILTO aliejaus voneles, nusipirk specialu aliejuka odelems stiprinti (tik ne "Buk'o" firmos) ir laikinai nelakuok nagu, kol nepagis. Vitaminu pagert irgi nepakenktu.
Zibute

Standartinė Zibute » 07 12 07, Pen 11:47

coliuke* rašė:angel, klaidini zmones, nail tec'o yra 4 rusiu, nuo stipriausio, naudojamo TIK 2 savaites iki silpniausio kiekvienai dienai :roll:

as PRIES nail tec'a :roll:
Zibute

Standartinė Neri3 » 08 02 07, Ket 15:15

nusipirkau laka pries pora dienu stiprinanti, parasyta,kad po 5 dienu nagas labai sustipreja ir neluzineja. Naudoju tris dienas ir tikrai padeda. Tokie stiprus ir kieti nagai pasidare.
Neri3

Re: Nagu Stiprinimas

Standartinė * » 10 05 09, Sek 19:24

Norėčiau paklausti, kas kiek laiko reikia daryti papildymus priaugintiems nagams. ir kiek kainuoja?
*

Standartinė jolkuce » 10 06 09, Tre 12:27

* rašė:Norėčiau paklausti, kas kiek laiko reikia daryti papildymus priaugintiems nagams. ir kiek kainuoja?

Siaip standartas yra kas 2,5 ar 3 savaites..O kaina labai individuali priklausomai nuo salono ar meistro, taip pat nuo korekcijos sudetingumo ir t.t dabar maciau galima rasti ir nuo 40 litu.
jolkuce

Standartinė Apokalipse » 10 11 06, Šeš 19:13

Sveikos merginos. Visad turejau gan ilgus nagucius, bet palepinti juos visvien reikia. Taigi... Labai gera priemone yra alyvuogiu aliejus. Tiesiog ji pakaitinus reiktu pamirkyt 5-10 min. Rezultatas: nagai svytintys, stipresni, igauna naturalia spalva.
Dar labai geras bei pigus budas yra i pasibaigusio nagu lako buteliuka iberti 1/3 (ar daugiau) juros druskos ( as naudoju paprasta druska) uzpilti virinto vandens, tp kad butu pilnas buteliukas. Suplakame ir tepam nagus kada atrandam laisvo laiko. As tepu 2-3 kartus per diena, nors ir tai ne visada... :oops: Naguciai tikrai sutvirteja, labaiu zvilga :) labai geras budas atgaivint nagucius yra tept ricinos aliejum, bet man jis per riebus, neturiu kur ranku poto det :D
Apokalipse

Standartinė vampiro » 10 11 26, Pen 15:32

Aš stiprinti nagams naudoju "BUK nail care" aliejuką su vitaminais ir kitą želė su vitaminais ir skatinančią augti nagus. Būčiau nepirkus, bet kai buvau maximoj ir pamačiau kad jiems 50% nuolaida tai susigundžiau ir nusipirkau. :mrgreen:
vampiro

Standartinė Simona » 11 07 25, Pir 18:33

Labai gera priemonė yra Nail Kit, iš Izraelio, Negyvosios jūros. Tik kaina nemaža. Didelis Lux rinkinys 150 lt, mažesnis 125 lt. Bet užtenka 2 metam ir svarbiausia naturalus, nereikia jokio lako, o nagučiai blizga, beto yra kutikulų aliejukas neleidžiantis odelei plišynėti ir peistabdantis jų augimą.
Simona

AnkstesnisKitas

Grįžti į Nagų priauginimas ir dailė

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 4 svečių