InstaForex

Nagų lako spalva

Nagų priauginimas, dailė, nagų priauginimo ir priežiūros priemonės bei kiti klausimai

Moderatorius: sk

Standartinė veziuke » 06 07 28, Pen 21:37

Tau grazu blizguciai ir plunksneles :?:
Vartotojo avataras
veziuke

Standartinė Angel Rebelde » 06 07 28, Pen 21:48

Na man asmeniskai grazu blizguciai.Aisku einant i darba gerai ir paprastai lakuoti nagai.O einant i koki baliuka nieko pries nagus papuosti blizguciais
Paveikslėlis
Vartotojo avataras
Angel Rebelde

Standartinė Maja » 06 07 29, Šeš 18:06

tik buk gerute nederink prie lupu dazu ar pan fintu, nes pasenus mada.. o kas blogiau uz pasenuse mada :roll: kolkas dvokia tai lekshtumu
asmenishkai man patinka kaiptik Subtilus anti-derinimas.
nors dazniausiai lakuoju nagus shvelnia kremines sp pro kuria neryshkiai matosi balti galiukai... kaip butu prancizishkas tik zr zr zr neryshkus... o siaip tai retai naudoju koki spalvota
Maja

Standartinė Angel Rebelde » 06 07 29, Šeš 18:47

o kas tau sake kad as derinu prie lupu dazu?pasakiau,kad derinu tik prie aprangos,o apie lupu dazus visai kita kalba.Nes juokingai atrodytu,jei kas kelios minutes perlakuociau nagus.naudoju blizgesius,tai tu isivaizduok prie 12 spalvu blizgesiu derinti nagu lako spalva.Juokinga.Nors siaip dabar mano nagai nulakuoti ivairiom spalvom.tusiu 10 spalvu laku ir kiekviena naga nulakavau skiritngai.man grazu.o kam negrazu,tai as nekalta
Paveikslėlis
Vartotojo avataras
Angel Rebelde

Standartinė Maja » 06 07 29, Šeš 20:58

as ten ne tau asmenishkai rashiau o siaip
Maja

Standartinė Angel Rebelde » 06 07 30, Sek 00:34

Nu taip ir supratau.bet vistiek pasakiau savo nuomone
Paveikslėlis
Vartotojo avataras
Angel Rebelde

Standartinė Svečias » 06 08 15, Ant 17:20

na as tai bespalvi...neturaliai atrodo ir prie visur tinka beja naguciai graziai blizga :) :D super!!! :lol:
Svečias

nagiux

Standartinė kas » 06 12 03, Sek 13:43

:lol: man grazu netradicines nagu spalvos-melyna,zalia,geltona arba marginta visomis spalvomis su ornamentais... lakuoju sau ir draugem, nederinu prie nieko,man nagai-atskira respublika nuo stiliaus,aprangos ir pan... 8) rezultatas- smagi nuotaika,vien paziurejus,o dar kai profai pagiria,tai jau visai smagu :D :D :D
kas

Standartinė Angel Rebelde » 06 12 04, Pir 09:20

bet tu isivaizduok,kaip atrodo nagai nulakuoti zaliai prie kokio raudono kostiumelio.Nu juokingai atrodo.Vis tik as pasilieku prie nuomones,kad geriausia derinti prie rubu.O jei nelabai nusimanai kaip derinama,tai gal geriau lakuoti nespalvotu laku.Va pasakysiu tik viena,kad administratores prie kostiumeliu klasikiniu turi nagucius lakuoti neutraliom spalvom.Nu nebent eitu i koki rengini lakuoti spalvotai
Paveikslėlis
Vartotojo avataras
Angel Rebelde

Standartinė hirri » 06 12 04, Pir 10:33

O man grazu, kada nagai kontrastuoja su rubais, bet tik atitinkami deriniai. Tarki, juodi rubai ir raudoni nagai - super, raudoni rubai ir juodi nagai - taip pat. Balti rubai ir kazkokie tamsesni nagai irgi nieko. Bet siaip as tik uz spalvotus koju nagus, o ranku man grazu naturalus.
Vartotojo avataras
hirri

Standartinė vava » 08 12 30, Ant 09:15

as irgi uz sirdziai miela laka,kelia nuotaika!Viskas nuo zmogaus priklauso.Svarbu lakas nenusitrynes ir graziai padengtas.
vava

Re: Nagų lako spalva

Standartinė Nera » 13 02 08, Pen 04:22

As nesuprantu man tinka tik prancuziskas manikiuras, ar bespalvis lakas, su kitom spalvom rankos atrodo tokios negrazios. Ar spalvu nemoku parinkti ar tiesiog netinka mano rankoms nagu lakai? Esu bandziusi ir raudonus, violetinius atspalvius, rozinius. Rozinis dar gali buti jei jis pacio sviesiausio tono, beveik baltas permatomas
Nera

Standartinė Svečias » 18 07 14, Šeš 17:44

Kokią nagų spalvą siūlytumėte vestuvėms ?
Norėčiau priderinti prie žiedelio, kuris bus auksinis ziedas su safyru. Aišku, prancūziškas manikiūras klasika, bet norėtūsi kokių ryškių jaunatviškų spalvų visai.
Ką pasiūlysite? Gal dar plius kokią gerą manikiūrininkę Vilniuje patartumėte ?
Svečias

Standartinė galas » 18 10 06, Šeš 09:33

Svečias rašė:Kokią nagų spalvą siūlytumėte vestuvėms ?
Norėčiau priderinti prie žiedelio, kuris bus auksinis ziedas su safyru. Aišku, prancūziškas manikiūras klasika, bet norėtūsi kokių ryškių jaunatviškų spalvų visai.
Ką pasiūlysite? Gal dar plius kokią gerą manikiūrininkę Vilniuje patartumėte ?

šūdas tas tavo žiedas

Paskutinį kartą priminė Anonymous 18 10 06, Šeš 09:33.
galas

Ankstesnis

Grįžti į Nagų priauginimas ir dailė

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 3 svečių