InstaForex

Ką manote apie ORIFLAME kosmetika?

Grožis, sveikata, kūno priežiūra ir kt.

Moderatoriai: hirri, kami

Standartinė coliuke* » 06 10 11, Tre 10:20

man irgi nepatiko
Vartotojo avataras
coliuke*

fainess

Standartinė Delfina » 08 02 10, Sek 21:16

Gal yra konsultanciu FAIRNESS Panevezyje? prasau susisiekti 8_6_8_9_8_1_5_9_3
Delfina

Standartinė Svečias » 08 02 11, Pir 12:00

as tai galiu pagirt avono tusa 'superfull' labai greit pasidazai ir nereikia desimt kartu taisytis kad butu grazios blakstienos :wink: beje vyriski kvepaliai irgi labai geri mano vyras labai patenkintas :D
Svečias

Standartinė Svecias Ilona » 08 04 02, Tre 16:47

Oroflama yra tas pats slamstas kaip ir AVON, jokios kokybe.[size=18][/size]
Svecias Ilona

-

Standartinė Svecias Ilona » 08 04 02, Tre 16:50

ORYFLAME yra toks pat SLAMSTAS kaip ir AVON, jokios pas juos kokybes
Svecias Ilona

Re: nu nu

Standartinė Alvyda » 09 02 09, Pir 00:36

Visada besisypsanti rašė:Neturiu savo megstamiausios kosmetikos firmos, ir neteigiu, kad tik vienos kazkurios gaminiai yra geriausi. Naudoju ir Avon, Ir Oriflame, ir Nivea, Ir Garnier, ir Maybelline, Loreal kosmetika. Kiekviena turi gaminu kurie ir tinka, ir netinka mano odai. Reikia atsirinkti tai kas geriausia ir nepeikti visu gaminiu:)

Pritariu, tik galejai pamineti ir Mary Kay kosmetika, as naudojau is avon tai turejau atradusi geros sau kosmetikos, kol neisbandziau geresnios tj yra Mary Kay. Siulau ir jums.
Kaip sakoma: Žmogui sudas skanus, kol pyrago neparagauja
Alvyda

nuomone

Standartinė Alvyda » 09 02 09, Pir 00:46

ir šudas skanus kol pyrago neparagauji.
Visa ta Avon, Ir Oriflame, ir Nivea, Ir Garnier, ir Maybelline, Loreal kosmetika kazkada tikrai buvo gera, bet tik ne babar. Palyginus pries 10 metu ir dabar tj net nebemalonu ja naudoti. Gerai kad atradau Mary Kay
Alvyda

Re:

Standartinė Svečias » 09 02 09, Pir 00:51

rek
Alvyda rašė:ir šudas skanus kol pyrago neparagauji.
Visa ta Avon, Ir Oriflame, ir Nivea, Ir Garnier, ir Maybelline, Loreal kosmetika kazkada tikrai buvo gera, bet tik ne babar. Palyginus pries 10 metu ir dabar tj net nebemalonu ja naudoti. Gerai kad atradau Mary Kay

Esu girdejus apie Mery Kay drauges pasakojo. sake kad geresnios nera mate
Svečias

Re: Ką manote apie ORIFLAME kosmetika?

Standartinė butyflame » 09 03 25, Tre 15:46

Sveiki,

Kelis metus iš eilės naudojau Avon kosmetiką, kartais Oriflame. Kai nusprendžiau tapti konsultante, rinkausi tarp šių dviejų kompanijų. Pasirinkau Oriflame - ne todėl kad geresnė, dėl palankesnių uždarbio galimybių. Visiems nepatenkintiems bet kurios iš šių įmonių gaminiais galiu iš patirties pasakyti, kad labai daug priklauso nuo sąžiningo konsultanto darbo. Man ankščiau "Pakišdavo " Avon" katalogą ir aš arba pataikydavau tinkantį gaminį arba ne - kaip loterijoje. Todėl savo klientėms visada siūlau prieš perkant pvz. veido kremą, užsisakyti mėginuką - jei netiktų, daugiausia praras 1-2 litus. Taip pat visada sudarau galimybę išbandyti įvairius gaminius nemokamai, kviečiu dalyvauti naujo katalogo pristatymuose, kur galima išbandyti ne tik kosmetiką, bet ir "pačiupinėti" kitus siūlomus daiktus (papuošalus, rankinukus, etc.). Taip pat pati stengiuosi išbandyti visus gaminius, kad galėčiau patarti klientui, jei dėl kurio nors abejoju - yra kosmetologė, kurios visada galima paprašyti konsultacijos. Daugeliu atveju susidariusi nuomonė labai priklauso nuo konsultanto atsidavimo savo darbui - ar jam svarbu bile kaip parduot, ar padėti klientui išsirinkti jam tinkančią produkciją, kuria jis galėtų džiaugtis.
butyflame

Standartinė as » 11 01 20, Ket 12:24

Esu nepatenkinta, nes nusipirkau intymios higienos prasikli nuo kurio man ir mano vyrui atsirado baisi elergija!!! nuo siol niekada nebesinaudosiu oriflame kosmetika!!!
as

Standartinė Aušra » 11 03 12, Šeš 20:38

Uzknisa, kad nuolat nėra norimų prekių! O šiandien va pvz noriu užsakyti, bet prisijungti oriflame svetaineje negalima- katalogo uzdarymas. Koks dar uzdarymas??? Jei ant katalogo skelbia, kad jis galioja iki 2011 03 12 vadinasi privalo buti galimybe uzsakyti prekes iki tos dienos pabaigos!!! Esu ituzusi, nes eilini karta negaliu gauti norimu prekiu! Gyvenime pas juos daugiau nepirksiu! Tikrai yra kitos geros kosmetikos.
Aušra

Standartinė gretute » 11 12 24, Šeš 00:50

as ir ja platinu gan kokybiska kosmetika;]
o gal yra paneliu ar vaikinuku kaune kurie taip pat platina sia kosmetika ir noretu su manim eiti i visokius katalogu pristatymus?;]
gretute

Standartinė Ieva » 12 11 08, Ket 10:16

Sveikos, merginos. Manau, kad Oriflame kosmetika - labai kokybiška. Pati naudoju visam kūnui tik Oriflame jau 1,5 metų kaip ir mano šeima. Išsisprendžiau išsausėjusių rankų iki kraujo problemas, veido problemas ir sausėjančių blauzdų bėdas. Be to, naudoju vitaminus ir nebesergu iš viso, net lūpų pūslelinės nebeturiu :). O dėl kokybės kitoms: sakote kažkas tinka, kažkas ne. Žinoma, nes reikia konsultuotis ir išsirinkti pagal odos tipą bei kvapą, konsistenciją ir t.t. Dėl sudėties: mielosios, pasidomėkite sudėtimi plačiau. Mums visi linkę sakyti, net laidas kurti, kad tas blogai, anas iš viso.. O ar kada nors domėjotės sudėtimi plačiau? Kad tas pats dalykas gali būti įdėtas į kosmetiką, bet jis-natūralus, tarkim išgautas iš bičių produktų. Juk mes ne visos suprantame kas parašyta ant etikečių. Tas pats dalykas gali būti ir dirbtinai išgautas, bet turi tą patį lotynišką ir cheminį pavadinimą. Pati chemija niekada nesidomėjau, kol nepaskatino odos problemos. Turiu draugą, kuris dirba su chemija ir draugų, kurie geriau žino (baigę chemijos mokslus) nei wikipedia ir pan. Linkiu būti visada gražiomis iš vidaus ir iš išorės. Prisiminkite: svarbiau pasidomėti giliau, o ne peikti kažką dėl vieno bandymo :)
Ieva

Ankstesnis

Grįžti į Grožis ir sveikata

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 2 svečių