InstaForex

Ką manote apie ORIFLAME kosmetika?

Grožis, sveikata, kūno priežiūra ir kt.

Moderatoriai: hirri, kami

Standartinė draugiška » 06 03 17, Pen 09:48

Platinu ir að ðià kosmetikà. Nieko blogo neturiu kà ir pasakyti...ir neturëjau. Nes teko pirkti ne vienà produktà. Turiu problematiðkà odà, ir riebi, ir alergizuojanti. Negaliu sakyti kad viskas tinka, bet tikrai radau sau tinkamèius. Manau nër tokios kosmetikos kuri visa absoliuèiai tiktø kiek sudëtim, kiek kvapais, atspalviais ir rasim ko prisikabinti ir prie ápakavimo. Smagu kai tikrai pasitaiko ir nuolaidø maratonas. Tikrai kaþkà galima iðsirinkti. Jei kurià domins...tikrai bûtø galima soiorganizuoti vakarà. tada pabandytumëte kaukes, kremukus...... :oops:
draugiška

Standartinė AnGeL DeWiL » 06 04 16, Sek 21:57

as tai platinu avon,bet perku ir is oriflame.Man patinka ta kosmetika,nors avone istikruju yra pigiau :)
AnGeL DeWiL

Standartinė Svečias » 06 05 14, Sek 17:50

As isbandziau abi firmas, tiek AVON tiek ORIFLAME.Vis del to Avon man tiko labiau.Be to oriflame labai jau brangi kosmetika, o kvepalai isvis ne mano tipui.nusipirkau rankom krema, o jis absoliuciai neveiksmingas, nors jau tepu apie menesi. is pradziu galvojau kad per mazai tepu, bet pradejus tepti daugiau irgi jokio poveikio :roll:
Svečias

Standartinė Barbe » 06 05 14, Sek 20:14

Man Oriflame kosmetika atrodo kokybiskesne uz Avon, turiu Oriflame tusa - super! Avon tik gal sampunai neblogi ir kai kurie kremai veidui.
Barbe

Standartinė vampire » 06 05 15, Pir 21:48

man patiko visa oriflae kosmetika tik nagu lakais nusvyliau...
Vartotojo avataras
vampire

Standartinė Svečias » 06 05 28, Sek 21:46

na man oriflame kosmetikos gaminiai kai kurie neblogi...o avon veido prieziuros priemones (kremai,prausikliai ir kt.) tai labai netinkama,nes ir man, ir mano draugem alergija atsiranda... :? bet va avon kvepaliukai tai geri :)
Svečias

Standartinė Svečias » 06 07 26, Tre 19:52

nu kiewienam sawo kosmetika gera, o siaip oriflame nera prasta. Nagu lakai is brangesniu tikrai gerai laiko, o kuriom nelaiko, tai nezinau ka su tais nagais darot, kad nelaiko.... Kremai taipogi geri. Aisq i wiska reikia ziuret pagal kainas. jei pirksi uz 20lt tai toks ir poweikis bus....
Svečias

Standartinė Angel Rebelde » 06 07 28, Pen 21:22

Bet pavyzdziui Oriflame kosmetika pagal kainas tai tikrai studentems per brangu.Norisi visko,o galimybes to neleidzia.Platinu avona ir matau,kad kai kurie zmones tikrai pasako savo kritika apie sia firma.as ja priimu ir nematau tame nieko blogo.bet tarkim mane ismoke draugems,kad zmonems reikia siulyti tik tai ka esi pats isbandes.Nes po to gali ir prarasti klientus.Taigi as ne labai ten ir siulau per prievarta.Pasakau kas man tiko.Isaiskinu.O zmones jei nori perka,jei ne tai ne
Paveikslėlis
Vartotojo avataras
Angel Rebelde

Standartinė Muskatine » 06 08 02, Tre 21:25

kai pamaciau temos pavadinima, ir prisiminiau, kai uzvaziavom i stoties turgu geliu nusipirkti, ir pazvelgusi i sedinciu moteru pardavinejama turini pamaciau-ORIFLAME, nors iki tol maniau, kad gal tai nebloga katalogine kosmetika.. :idea:
Muskatine

Standartinė kami » 06 08 03, Ket 08:15

Tipo turguj lygtai ne tos pacios platintojos ta kosmetika pardavineja
Vartotojo avataras
kami

Standartinė Muskatine » 06 08 04, Pen 21:31

kami rašė:Tipo turguj lygtai ne tos pacios platintojos ta kosmetika pardavineja

kami, zinok nelabai isivaizduoju ka ir kas ten turguj pardavineja
Muskatine

Standartinė kami » 06 08 04, Pen 21:45

Lygiai ta pati,ka ir ne turguj
Vartotojo avataras
kami

ką manote apie oriflame kosmetiką

Standartinė Svečias » 06 08 18, Pen 09:52

man irgi patinka fairness dar zinima kaip divage, genera, kosmita collection. as ja platinu. norintiems e- mail: sarbar@blog.lt :D
Svečias

ką manote apie oriflame kosmetiką

Standartinė siga » 06 08 18, Pen 09:59

man tai patiko fairness nes kainos palyginus su avon zenkliai mazesnes, o kokybe man gera, tik su kvepalais kaip kada kartais papuola labai geri ta prasme 9ilgai laikosi o kartais tik pusdieni. bet kremai ir kaukes, ypac tas naujas lupu blizgesys tai labai geras. gal zinot kada iseis tos firmos naujas katalogas, rudeni gal? :wink:
siga

Re: Ką manote apie ORIFLAME kos metika

Standartinė ji » 06 10 10, Ant 15:42

Rita rašė:Aš ja platinu.ORIFLAME kosmetika man labai patinka. :D

kad tu platini nereiskia, kad ji gera is tikruju tikras meslas
ji

AnkstesnisKitas

Grįžti į Grožis ir sveikata

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 6 svečių