InstaForex

Viskas apie plaukus

Grožis, sveikata, kūno priežiūra ir kt.

Moderatoriai: hirri, kami

Standartinė Arnica » 07 02 17, Šeš 22:45

jei daznai riebaluojasi plaukai, tai balzama geriau naudoti tik plauku galiukams.
Bet kad plaut kuo reciau, tai tikra nesamone. Kaip eit i zmones su tauku puodu :oops: ?
Vartotojo avataras
Arnica

Standartinė podrushke » 07 02 18, Sek 02:30

Gal žinot kaip būtu galima bent jau sumažinti plaukų elektrinimasi. Gal yra kokių antistatikų plaukams :lol: . Jau mane nervina, žiemą plaukai pastoviai prikibę prie žandų :roll:
Ne kiekvienas lietus baigiasi vaivorykšte,
Reikia nors mažo saulės blyksnio.
Vartotojo avataras
podrushke

Standartinė Zibute » 07 02 18, Sek 03:19

podrushke rašė:Gal þinot kaip bûtu galima bent jau sumaþinti plaukø elektrinimasi. Gal yra kokiø antistatikø plaukams :lol: . Jau mane nervina, þiemà plaukai pastoviai prikibæ prie þandø :roll:

gal tavo plaukai labai sausi? Siaip padeda kremai, kuriais reikia patept plaukus po plovimo. Tada lygiai sugula ir nesielektrina. Nebandei?
Siaip jei prie palto ar megztiniu 'limpa' plukai ir paskui piestu stojasi, tai as ispurskiu rubus antistatiku. man padeda. :roll:
Zibute

Standartinė podrushke » 07 02 18, Sek 05:04

Net neįsivaizduoju kas tie kremai plaukams :oops: :roll: Reikės pasidomėti. O kažin nuo to kremo nebūna plaukai kaip sulaižyti, nes manieji labai ploni yra, todėl praktiškai juos ir plaunu kasdien, kad nuo šaknų nors kiek pakiltu.

Man žiemą plaukai prie visko kimba. Aš galvoju, o gal jie taip įsielektrina dėl to, kad su džiovintuvu džiovinu :roll:
Vartotojo avataras
podrushke

Standartinė Zibute » 07 02 18, Sek 05:59

podrushke rašė:Net neásivaizduoju kas tie kremai plaukams :oops: :roll: Reikës pasidomëti. O kaþin nuo to kremo nebûna plaukai kaip sulaiþyti, nes manieji labai ploni yra, todël praktiðkai juos ir plaunu kasdien, kad nuo ðaknø nors kiek pakiltu.

Man þiemà plaukai prie visko kimba. Að galvoju, o gal jie taip ásielektrina dël to, kad su dþiovintuvu dþiovinu :roll:

dar viena naktibalda :lol: :lol: :lol:

labai teisingai - jei dziovintuvu visa laika dziovini tai aisku labiau elektrinsis. Nezinau kodel, bet taip jau yra.. gal kad sausina plaukus :roll: . O be to jei visa laika dziovini tokiu budu, tai krema tuo labiau rekomenduoju - pasiklausinek kokioj Sarmoj ar Droge, patars, nes labai daug ivairiausiu variantu buna.. Jei teisingai naudosi - tikrai nesulipins plauku ir neatrodys riebaluoti. Ten to kremo reikia mazo zirniuko dydzio, tarp delnu pamasazuoji ir 'isglostai' plaukus :wink: Buna svelnus, lygus ir atrodo sveikesni :wink: O dar geriau, jei kirpeja tave pamokytu. Jos visada juk susukavusios plaukus kremuku pamaitina.
Zibute

Standartinė podrushke » 07 02 18, Sek 13:40

Ačiū Žibute ;)
O naktibalda todėl, kad darbas toks :D , o tu ką veiki naktim prie kompo :?:
Vartotojo avataras
podrushke

Standartinė veziuke » 07 02 23, Pen 19:51

Radau PANTENE PRO-V nenuplaunama balzama "Norfoje".Atnaujinamasis ir apsaugantis,nenusveriantis plauku ir tinkamas kasdieninei prieziurai,puoseleja plaukus,suteikia jiems svelnumo ir lankstumo visai dienai.Reikia lazdyno riesuto dydzio kiekio vienam kartui.Itin tinka formuoti sausu plauku pasiaustas sruogas.Nezinau kiek raso tiesos,nebrangus tai gal ir kokybe atitinkama bus :lol: Nu bet bandysiu,nes man irgi su elektrinimusi problema,o ir sausi del sauso oro namuos,dziovinimo dziovintuvu,miegojimo salia radiatoriaus,salcio ir pan.Tik va ten buvo 3 rusiu padeta,nesupratau,kad ir kiek studijavau kuom jie skiriasi,pirkau su rudu paveiksliuku.
Paveikslėlis
Vartotojo avataras
veziuke

Standartinė veziuke » 07 02 23, Pen 20:36

Zibut,kremai ne tas pats kas balzamai nenuplaunami :?: :oops:
Paveikslėlis
Vartotojo avataras
veziuke

Standartinė Zibute » 07 02 23, Pen 22:38

veziuke rašė:Zibut,kremai ne tas pats kas balzamai nenuplaunami :?: :oops:

nu nesu susidurus su NENUPLAUNAMU balzamu, tai nezinau.. Pagal tavo aprasyma tai naudojimas toks pats.. :roll:
Zibute

Standartinė severiute » 07 02 23, Pen 22:52

as PANTEVE PRO-V serija sviesiems plaukams pradejau naudot, visai man patinka, kondcionierius ypatingai, nes plaukai maziau elektrinasi ir lengviau sukuojasi, bet nesiriebaluoja kaip nuo kitu balzamu :wink: bet situos tik kelis kart per savaite, likusius kartus margaritos dilgeliu arba alaus sampunu ir alaus balzamu, tai ne taip lengvai sukuojas su pastaruoju..
severiute

Standartinė Luna » 07 03 03, Šeš 17:33

mes su dukra naudojam plaukams kazkokia rusiska kauke su medum, kvieciais, e vitaminu... labai gerai vietoj balzamo , plaukai svelnuciai, nesivelia :wink:
Vartotojo avataras
Luna

Standartinė Angel Rebelde » 07 03 03, Šeš 20:44

as savo plaukams nusipirkau margaritos alaus kauke. po pirmo karto galiu pasakyti, kad tuoj prieisiu prie to, kad pradesiu naudoti lietuviskus gaminius tiek plaukams tiek kunui
Vartotojo avataras
Angel Rebelde

Standartinė Ernesta » 07 03 06, Ant 13:31

as irgi naudojau ta alaus sapmuna, kauke, balzama,zinokit ir man patiko, ir visai maloniai kvepia,ir jokiu pleiskanu neatsirado kaip nuo elvital lorealio, ir atrodo gerai isskalauju ir visa kita, bet visviena atsirado.
Vartotojo avataras
Ernesta

Standartinė starlet » 07 04 08, Sek 14:25

Jus cia visos rasinejat, kad geriausias tas ar anas sampunas ar balzamas..... Noriu priminti jog kiekvieno zmogaus plaukai, oda t.t. kitokie :wink: Pvz as naudoju tik seba ir eucerin firmos sampunus, o kitiems gal netinka 8)
starlet

Standartinė Svečias » 07 04 10, Ant 21:03

zinok mes nezinojom :twisted: :lol: o nepabandes ir nesuzinosi :wink:
Svečias

AnkstesnisKitas

Grįžti į Grožis ir sveikata

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 6 svečių