InstaForex

Plastines operacijos

Grožis, sveikata, kūno priežiūra ir kt.

Moderatoriai: hirri, kami

Kokia operacija darytumetes?

Jūs galite pasirinkti daugiausiai 1 atsakymo variantą

Rodyti rezultatus

Standartinė goda » 05 04 02, Šeš 22:16

tai gal geriau pasportuok,o uz tuos pinigus nuvaziuok i kelione
Frida rašė:vat nuo ðlaunø tai norëèiau :!:
Vartotojo avataras
goda

Standartinė Frida » 05 04 04, Pir 14:49

patikėk tikrai neryju prie teliko, o sportuojant šlaunyas tik storėja, viršutinė kūno dalis jau tiktrai labai kūda, vat o šlaunys - baisu

ūgis 164, svoris 54, žlaunies apimtis 54, klubų apimtis 99 :shock:

goda rašė:tai gal geriau pasportuok,o uz tuos pinigus nuvaziuok i kelione
Frida rašė:vat nuo šlaunų tai norėčiau :!:
Paveikslėlis
Vartotojo avataras
Frida

Standartinė Auguste » 05 04 05, Ant 23:57

Savo noru niekada nieko nenusisiurbineciau ir nesididinciau, ypac krutines. Nors ir reiktu nes maniske labai maza, bet niekada...Po skalpeliu savo noriu gulciausi tik del rando matomoje vietoje arba del tokio jau tikrai defekto pvz atlepusios ausys, kreiva nosis.
Auguste

Standartinė Svečias » 05 04 16, Šeš 18:25

Panos, dariausi 2 plastines operacijas, be ne todel kad neturiu kur pinigu det o todel kad viena ausis buvo uzsirietus.Siaubas tragedija buvo man su ja. Suplojau 800LT pasidariau 2 jos operacijas, bet ji vistiek negrazi, taip kad jei ir nuspresit ka nors "pasidailint" tai zinokit, kad chirurgai irgi ne dievai, kad ir kokie geri butu. seip ar taip dabar vis tiek vaikstau uzsileidus plaukus ant ausu...
Svečias

Standartinė :) » 06 01 10, Ant 00:43

Frida rašė:patikėk tikrai neryju prie teliko, o sportuojant šlaunyas tik storėja, viršutinė kūno dalis jau tiktrai labai kūda, vat o šlaunys - baisu

ūgis 164, svoris 54, žlaunies apimtis 54, klubų apimtis 99 :shock:

goda rašė:tai gal geriau pasportuok,o uz tuos pinigus nuvaziuok i kelione
Frida rašė:vat nuo šlaunų tai norėčiau :!:

mano ūgis irgi 164 :wink: svoris 47-48, klubai 89, o šlaunys 52cm, taigi mano šlaunų disproporcija dar didesnė... savaime suprantama, kad nenusisiurbsiu visų šlaunų, bet norėčiau nusisiurbti riebalus nuo kelių...
beje siutina tokie pasiūlymai kaip "pasportuok" ir mažiau valgyk pire TV, sportuoju ir proporcijos išlieka vistiek tokios pačios...
"Riebalų nusiurbimo operacija netaikoma norint atsikratyti nereikalingo viršsvorio. Poodinius riebalus rekomenduojame išsiurbti tik tose kūno vietose, kuriose poodinių riebalų perteklius deformuoja kūno kontūrą."
"Riebalų nusiurbimo operacija dažniausiai atliekama normalaus kūno sudėjimo ir svorio pacientams, norint sumažinti dvigubą smakrą, per storas rankas, neproporcingai didelius klubus, sėdmenis ir šlaunis, atsikišusį pilvą ar riebalų ringes virš liemens. " :P
:)

Standartinė satin » 06 01 10, Ant 16:19

O as mielai pasidaryciau krutines mazinimo operacija :oops: Ne kas ki kasdien reikia kankintis su f-g dydzio krutine :cry:
Artimiausias kelias i vyro sirdi - skalpeliu per krutines lasta:)
Vartotojo avataras
satin

Standartinė justeee » 06 03 08, Tre 14:12

o as esi pasidarius operacija ir galiu pasakyti, kad visai nesigailiu :wink:
justeee

Standartinė hirri » 06 03 08, Tre 14:13

O kokia pasidarius?
Vartotojo avataras
hirri

Standartinė Svečias » 06 03 09, Ket 19:52

gal kuri esat dariusi akies operacija.....na mano akis viena didesne uz kita,labai noreciau operuot,bet bijau..tai gal kuriai taip yra buve?
Svečias

Standartinė giedrele1 » 06 06 05, Pir 15:45

Alge rašė:
Gita rašė:Praðau, paraðyk kiek kainavo nusiurbimas :oops:
1200lt

Tik 1200lt? :?:
giedrele1

plastinė chirurgija

Standartinė pelė » 06 08 20, Sek 21:51

Kitty rašė:As plastine chirurgija toleruoju.Ir manau kad jei ateityje bus galimybe,butinai ja pasinaudosiu ir gulsiuos po skalpeliu(kad ir kaip siurpiai tai skambetu :shock: )...
Ko ja ko bet krutins tikrai nesididinciau.Nors maniske mazyte,bet zurnale tokiu nuotrauku prisiziurejau,kad....ne, aciu :roll: .

Jei pirmą plastinę operaciją daryti norim, tai sekančią daryti būtina nes įpjauti raumenys praranda elastingumą taip, kad mielosios yra veido sistema prilygstanti plastinei operacijai. JI treniruoja mūsų veido raumenis ir koreguoja veido ovalą.
pelė

Standartinė Angel Rebelde » 06 08 20, Sek 22:11

As daryciausi tik akiu korekcija lazeriu.Krutines nedidinciau,nes ji ir taip pakankamai didele,sumazinti gal ir noreciau,bet tuomet neliktu savotisko grozio.riebalu nusiurbimo ne uz ka nedaryciau,nes man atrodo,kad ir tinkama mityba bei sportas gali pataisyti padeti,nebutina siurbti riebalus.Aisku norint sumazinti uzpakali,nereikia tiketis labai greitu rezultatu.
Paveikslėlis
Vartotojo avataras
Angel Rebelde

Standartinė hirri » 07 02 22, Ket 10:18

:lol:

Kokia karščiausia sezono mados naujiena Holivude, prasidėjus apdovanojimų sezonui? „Pėdų pakėlimas“, t.y. procedūra, kai į pėdas suleidžiama silikono, kad lengviau būtų išstovėti su aukštakulniais iki aušros, rašo www.theage.com.
Vartotojo avataras
hirri

Standartinė drauge jusu » 07 04 15, Sek 00:13

o as dariausi tokia nezymia kruties operacija, nes buvo matoma disproporcija, tai man trukde protiskai, operavausi pamenkalnio gatveje, gydytojai labai malonus ir supratingi, ir poperacinis gydymas buvo idealus (kai paskutini karta atejau i perrisima, tai man net dave nuskausminamu pakuote nemokamai, nes pasiskundziau, kad nervuota del sunkiu menesiniu), nu vienu zodziu liux :D
geriausiai norint darytis plastine reik eiti tiesiai i klinika ir pasikonsultuoti
kas del nuomones mano, tai nesu pries, bet ir nepulciau koreguoti kuno liniju del sportinio idomumo, nes viskas yra riba, beja, kartais, tiksliau daugeliu atveju, ju extensyvus darymas tik sugadina bendra vaizda
o dar ketinu, ka zinau, ar noriu, nu bet pagalvosiu.. dar darytis ausu korekcija, nes truputi atlepusios, bet kaip sakau gyventi galima, ir tiktai eisiu pas ta gydytoja, pas kuri operavausi
drauge jusu

Standartinė kami » 07 04 15, Sek 11:34

drauge jusu rašė:o as dariausi tokia nezymia kruties operacija, nes buvo matoma disproporcija, tai man trukde protiskai,

Kaip gali krutine protiskai trukdyt? :roll: :shock: Smegenis spaude? :twisted:
Vartotojo avataras
kami

AnkstesnisKitas

Grįžti į Grožis ir sveikata

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 5 svečių