InstaForex

Ka manot apie AVON kosmetika?

Grožis, sveikata, kūno priežiūra ir kt.

Moderatoriai: hirri, kami

Standartinė coliuke* » 06 09 19, Ant 09:16

nezinau, neturiu nuomones... Is dekoratyvines kosmetikos nenaudoju nieko, bet turiu Anew serijos prausikli, dar kazka esu bandziusi is tu brangesniu typo...
Vartotojo avataras
coliuke*

Standartinė hirri » 06 10 29, Sek 09:29

Naujos vonios putos violetiniam butelyje tiesiog nerealios...Ir dar labai geras persikinis veido sveitiklis. Super :wink:
Vartotojo avataras
hirri

Standartinė Angel Rebelde » 06 10 30, Pir 22:56

Na man visos priemones geros,tik vat blogai man tas,kad kai kurios alergizuoja mano veideli
Paveikslėlis
Vartotojo avataras
Angel Rebelde

Standartinė swelniausia » 06 11 29, Tre 16:08

turiu daug kosmetikos is avon ir ji man tikrai labai patinka,ypac visokie kvepiantys kuno kremai.... :)
swelniausia

Standartinė chiuncia » 06 11 29, Tre 23:35

is avon banziau nemazai produktu.be kai kuriu ir nebegaliu apsieiti :) pvz serumas plauku galiukam(garbanotiem ir sausiem) mam labiausiai tiko is visu bandytu. :) taip pat patinka visa serija veido prieziuros priemoniu(zalios spalvos)...o naujasis tusas tai nesiskiria nuo l'orealio telescopic :wink:
chiuncia

Standartinė Svečias » 07 02 07, Tre 15:32

siaip nesu gaug naudojus sios firmos kosmetikos,bet galiu pasakyt kad ispudzio tikrai nepadare :roll:
buvau nusipirkus blakstienu tusa,kuris turejo pailgint ir pastorint blakstienas,tai kai pradejau dazyt,blakstienos sulipo ir atrode kad ju beveik nera :(
o kai suzinojau kad tai lenku firma,tada ir supratau kodel tokios "geros" kokybes prekes.
Svečias

Standartinė Abe » 07 06 17, Sek 18:42

As naudoju sampunus ,dusezele, kvepaliukus...o siaip kvepal nesirenku neisbandziusi ju aromato kap galima pirkti ezinant ar ats kvapas patiks... :?: dar turiu nagu alka..va o siaip man nepatinka tik papuosalai.pati esu konsultante
Abe

Standartinė Svečias » 07 07 05, Ket 23:31

avon kosmetika naudoju jau pora metuku. esu išbandžiusi tikrai daug ka nepatiko tik gal kokios kelios prekės man nepatiko bet ir tai tik todėl kad neatidžiai isirinkau ir užsisakiau ne savo odos tipo. šiaip esu labai patenkinta retai perku iš kokiu kitu firmu nes bijau nusipirkti kokia nesamone... man labai patinka avon siulomu kvepalu asortimentas, gal nelabai prie širdies siulomi papuošalai, bet ir tai pasitaiko vienas kitas geresnis :)
Svečias

Standartinė Svečias » 07 07 18, Tre 21:55

kristaliukas rašė:esu ne konsultante bet bandziau daug visko kadangi konsultante yra mano drauge tai va siaip daug gali nusipirkti kokybisku prekiu pvz; pudros rutuliukai, blizgus lupu dazai, tusas is dvieju pusiu tikrai geras,priemones nuo spuogu, lako nuemejas be acetono, plaukams patiko kauke sausiems plaukams is advance techniques taip pat nieko sampunai. o nepatiko tai prancuzisko manikiuro rinkinys ir putojantis veido valiklis is pore fection labai jau sausina oda.. .

Del to veido valiklio pilnai sutinku, man irgi issausino oda, dabar naudoju kita, bet kai pamatau, kad oda pasidaro per daug riebi panaudoju kelias dienas ir vel tvarka.
Svečias

Standartinė dėja » 08 02 28, Ket 23:24

Anonymous rašė:siaip nesu gaug naudojus sios firmos kosmetikos,bet galiu pasakyt kad ispudzio tikrai nepadare :roll:
buvau nusipirkus blakstienu tusa,kuris turejo pailgint ir pastorint blakstienas,tai kai pradejau dazyt,blakstienos sulipo ir atrode kad ju beveik nera :(
o kai suzinojau kad tai lenku firma,tada ir supratau kodel tokios "geros" kokybes prekes.

Kaip kurios prekės tik gaminamos lenkijoje,taigi nereiškia kad tai lenkų firma.

Pati esu konsultantė,ir sau perku brangesnius produktus.O turiu klienčių kurios laukia didelių nuolaidų ,išpardavimų ir būtent tos daugiausia nusivilia produkcija.Įdomu kodėl ?....todėl kad kaina atitinka kokybę :D
Vartotojo avataras
dėja

-

Standartinė Svecias Ilona » 08 04 02, Tre 16:43

Avon yra nekokybiska papieiska kosmetika, na kadangi mano mama kosmetologe, tai turi geros kosmetikos ir as gaunu 8)
Svecias Ilona

Standartinė Svecias Ilona » 08 04 02, Tre 16:45

o jei naudoji nekokybiska kosmetika, tada ir visokios nesamones buna, kaip elergizoja ir pan.
Svecias Ilona

Standartinė solne » 08 07 12, Šeš 12:04

Nepatiko vazelinai, plaukų priemonės, šampūnai, šėšėliai, pudra.
Patiko blizgesys, kuris šąldo ir kremas su betakarotinu skatinantis įdegį. Šiaip poveikis nedidelis, bet labai kvepia. :wink:
Vartotojo avataras
solne

Re: Ka manot apie AVON kosmetika?

Standartinė LAIRA avon » 09 03 01, Sek 22:23

avon kosmetika nevisa gaminama lenkijoj yra ir is vokietijos ir is kitur as pati platinu. ir matau is kur atvezta.
beto sita kosmetika tikrao gera, is mano pazistamu rato niekas nesiskundzia pas mane klientai ivairaus amziau, beto ir pati naudoju ir nesiskundziu :) :D :)
patariu ir kitiems naudot nepasigailesit. tik issirinite sau tinkancia, kad tiktu jusu odai.!!!!!!!! ir t.t.
LAIRA avon

Re: Ka manot apie Avon kosmetika?

Standartinė neomi » 09 09 05, Šeš 11:03

kh rašė:
melodija rašė:AVON kosmetika yra patikima ir laiko patikrinta.Galite ramiai sau ja naudoti ir neleisti pinigu labai brangiai kosmetikai.AVON vis dar keliauja per platintojus ir nera "padelku".Ypac pasiseke su "anew"- nauja linija AVON'e. Jau isbandeme! :)
Panasios kainos yra ir CLINIQUE kosmetikos,kuri savo kokybe prilygsta LANCOME.
Jeigu norite pastebimu rezultatu ir jie jau jums butini (pvz.nuo rauksliu),ypac veiksmingus kremus,tam skirtus,reikia naudoti ilgesni laika.

viskas butu labai teisinga, jei ne maza smulkmena: mes gaunam avon kosmetika is lenku :) pries tris-keturis metus dar buvo kazkiek vokiskos ar pan. o dabar visa tik lenkiska :roll: mano drauges mama buvo uzsisakius viena priemone ir gavo vokiska berods tai puiku buvo, kai veliau uzsisake ta pacia ir gavo lenkiska, tai buvo sh.. taip kad tas, kad avon AUTENISKA, be padielku :) nelabai tiesa :roll: :twisted:

na kad gaunam is lenku tai tikrai gaunam, bet pvz pacia geriausia produkcija kuria gamina amerikieciai mes taip pat gaunam is lenku nes ten yra filialas, ir lietuviams ten arciausiai atsiimti, na dar ir rusijoj galima atsiimti nes ten super pigiai iseitu :lol: taciau apie avon kosmetika as turiu dideliu priekaistu ir pati jau tokio sh... seniai nebenaudoju. tikrai kvailos tos panos ir moterys ir vyrai kas naudoja pigia kosmetika, kuri gadina ir jusu jaunyste ir pinigus, pasiskaitykit apie amway produkcija, va cia tai daiktas ir dar pinigu zmogui leidzia uzdirbt.taciau gali pasirodyt labai brangi produkcija jej neturit nuolaidu korteles :) bet turint ja 30% nuolaida visoms prekems ir kajna ten nesokineja kiekviena menesy kaip avon ar oriflame. NA JUSU TEISE RINKTIS, BET PATARIU NESIGADINT SAVO SVEIKATOS!!!!!
neomi

AnkstesnisKitas

Grįžti į Grožis ir sveikata

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Google [Bot] ir 8 svečių