Moteru ir vyru santykiai

Apie tai, kas neduoda ramybės...

Moderatoriai: veziuke, kami

Standartinė Zibute » 04 10 21, Ket 15:50

kami rašė:
DARR rašė:

Dar karta pabreziu, cia nesvarstoma, kokia lytis geresne, moterys ar vyrai- cia siekiama jusu nuomones tik is vieno vyru-moteru pasaulio aspekto. :roll:

Kurio butent?
:lol:

:lol: :lol: kami, cia DARR tai vyriskai "uzlenke", kad moterys nesuprastu.. :lol: :lol:
Zibute

Standartinė DARR » 04 10 21, Ket 15:54

zr. mano pirmaji post'a
IBI SEMPER EST VICTORIA UBI CONCORDIA EST
Vartotojo avataras
DARR

Standartinė Zibute » 04 10 21, Ket 15:58

DARR rašė:zr. mano pirmaji post'a

:lol: :lol: :lol: va va.. Vyriskas konkretumas. Be jokiu lia lia.. moteris siuo atveju butu tris pastraipas prirasius bandydama "paaiskinti".. 8)
Zibute

Standartinė kami » 04 10 21, Ket 16:07

Bet moterys dabar vel begs jo pirmojo posto skaityti ir to aspekto ieskoti,o vyrai nusispjautu ir nebesigilintu :lol:
Paveikslėlis
Vartotojo avataras
kami

Re: Moteru ir vyru santykiai

Standartinė kami » 04 10 21, Ket 16:09

DARR rašė:Nezinojau kur ikisti sia tema- sk, jei ka nors geriau sugalvosi, leidziu pamodifikuoti :D

Zodziu taip. Kadangi humoro skyrelyje patalpinau pusiau humoristini paveiksliuka apie vyrus ir moteris, tai dabar rimtesnis klausimas. Gal tiksliau norima suzinoti jusu nuomones:

Is daugelio zmoniu, vyru ir moteru girdziu tokia daznai besikartojancia nuomone, kad moterys darbe, gyvenime ir siaip ypac kur yra vietos konkuruoti ir vadovauti ir pan., kad jos tarpusavyje labiau nei vyrai yra linkusios nesutarti, apkalbineti, lyg kazkokia itampa susidaro, lyg kazkokios povandenines sroves plaukioja, kazkas uz nugaros ir kad kai kuriais atvejais del panasiu situaciju su moterimis buna sunkiau dirbti. Prielaida yra tokia, kad vyrams dazniausiai viskas yra dzin ir jei tau gerai, vadinasi ir man gerai; as dirbu savo, tu dirbi savo; kad vyrai paprasciau (ir daznai banaliai) masto ir nesuka dalyku del smulkmenu, o su moterimis biski sudetingiau bun. Nekalbu cia apie konkrecias situacijas ar grupes (pvz. likimas dave man fantastiskas grupiokes), tiesiog idomu bendros tendencijos.

Taigi: ar sutinkate su sitokia nuomone, ar tai nesamone ar teisybe, ar teko ka nors panasaus patirti :?: Aciu uz nuomones.

Gryna teisybe.Su tavo nuomone sutinku.(visai vyriskai atsakiau,ar ne :wink: )
Paveikslėlis
Vartotojo avataras
kami

Standartinė DARR » 04 10 21, Ket 16:10

na negi neaiskiai paklausiau?
Vartotojo avataras
DARR

Standartinė kami » 04 10 21, Ket 16:15

Labai aiskiai.O as negi neaiskiai atsakiau? :shock:
Paveikslėlis
Vartotojo avataras
kami

Standartinė Zibute » 04 10 21, Ket 16:24

DARR rašė:na negi neaiskiai paklausiau?

mane asmeniskai siuo atveju labiau domino tavo kaip vyro reakcija, o ne pats klausimas... Klausi tu gal ir aiskiai, bet gal neturiu moterims budingos kantrybes, dazniausiai nedaskaitau iki galo "paklodziau", ypac, jei reikia dar ir dar karta prie ju grizti ieskant "klausimo"... :roll:

Smagu vis tik, kad forume turim ir vyru.. :wink:
Zibute

Standartinė kami » 04 10 21, Ket 16:28

Bet jei mes nenukrypinesim nuo Darr uzduoto klausimo,diskusija bus baigta po vieno konkretaus atsakymo :) (kaip mano auksciau)
Paveikslėlis
Vartotojo avataras
kami

Standartinė zyle » 04 11 13, Šeš 23:18

na pas mus darbo kolektyve yra kazkaip atvirksciai...as visiskai del nieko nesiparinu,o vyrai yra priversti nervintis.man del to yra linksma,o vyriskos lyties atstovai nervinas.ir kur,as,pvz nematau nieko blogo,jie mato dideles problemas...taigi,manyciau,yra atvirksciai...arba priklauso nuo kur dirbi...ir ka darai...:)))
Darr,kodel neateini i KMI,as taves jau pasiilgau...:)))
:P
zyle

Standartinė MILDA » 04 11 19, Pen 10:53

Kas dël darbo, tai manau nëra didelio skirtumo su kuo dirbti: su moterimi, ar vyru. Studijø laikais turëjau draugæ, su kuria kartu visada darydavome bendrai darbus. O vat su vaikinias, kaþkaip sunkiai eidavosi. Ir tai labai priklauso nuo þmogaus poþiûrio. Kai tau kaþkas rûpi, tai tu ir dirbi normaliai ir nekreipi dëmesio i visokias nesamones. O vat dabar magistratûroje esu galima sakyti 1 tarp 10 vaikinø. Ir darbai einas kuo puikiausiai, sutariame.
Taigi viskas tikriausia priklauso nuo motyvacijos ir nuo to, ko tu sieki.
Vartotojo avataras
MILDA

Standartinė DARR » 04 11 22, Pir 19:59

zyle,
neinu i kmi ir visikai net nebepazvelgiu del to, kad ten vienas ar keli muzikai gadina visa reikala, nesamones daro, tyciojasi, o adminams- dzin. cia- daug smagiau.
Vartotojo avataras
DARR

Standartinė kami » 04 11 22, Pir 20:15

O kazkas is pradziu reke-niekur neisiu,niekur neisiu... :lol: :lol: :wink:
Paveikslėlis
Vartotojo avataras
kami

Standartinė DARR » 04 11 22, Pir 20:33

gerai jau, uzlipai man ant sazines :oops:
Vartotojo avataras
DARR

Standartinė Svečias » 04 12 05, Sek 13:34

Išaiškinkit, kas tai galėtų būti :!: :!: :!:
Sutiktas "100 metų" nematytas vaikinas , truputį apgirtęs, žiūri nuostabos akimis...
Šoki įvairius šokius, o suskambus lėtai dainai, arčiau susilieti ir jauti, kad "kieta".
Ar tai galėtų būti koks jausmas :?: :?: :?:
Svečias

AnkstesnisKitas

Grįžti į Psichologija

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 0 svečių