InstaForex

Gal galit padet?

Grožis, sveikata, kūno priežiūra ir kt.

Moderatoriai: hirri, kami

Standartinė Angel Rebelde » 07 01 29, Pir 15:07

Ernesta, pasakysiu kokios kainos cia Alytuj nagu priauginimo. Zodziu yra trys pasirinkimai:
1 pasirinkimas. Perki viena didziuli rinkini nagams priauginti, kuriame viskas nuo A iki Z ir sumoki 1200 ir kursai nemokamai.
2 pasirinkimas. Perki mazesni rinkini, kuriame visko ne tiek daug kaip pirmame pasirinkime ir dar turi dasipirkti kai kuriu medziagu. Kaina butu 850 ir kursai taip pat nemokami. Bet rinkinio daliu kokybe zymiai prastesne nei tam kur uz 1200 litu.
Na ir 3 pasirinkimas. Tiesiog eini i kursus, uz juos sumoki 250 litus. Kursai vyksta 3 kartus i savaite.
Taigi tau paciai rinktis. Bet manau, nagu priauginimas yra rizikingas. Nes jei gyveni kokiame nors miestelyje, tai labai abejoju ar to miestelio moterys eis prisiauginti nagu, nes tai gana brangokas malonumas. Kol tau tas viskas atsipirks tai praeis kazkiek laiko. Sakyciau geriau eiti i kirpeju kursus
Vartotojo avataras
Angel Rebelde

Standartinė Svečias » 07 01 29, Pir 16:24

Na nzn ar Kuanas miestelis :) na man paciai dar 19m, tai kirpeja buvo mano antras variantas, nors kaip ir minejau labaiu traukia nagu priauginimas, o gal kuri kaune zinot kur panasiai tokios kainos ir kad sertifikatas. Na buvau radus tokia panele kuri per 7h ismokina ir su sertifikatu 250lt, ar tai realu ir normalu?Aciu :wink:
Svečias

Standartinė Ernesta » 07 01 29, Pir 16:25

Anonymous rašė:Na nzn ar Kaunas miestelis :) na man paciai dar 19m, tai kirpeja buvo mano antras variantas, nors kaip ir minejau labiau traukia nagu priauginimas, o gal kuri Kaune zinot kur panasiai tokios kainos ir kad butu sertifikatas. Na buvau radus tokia panele kuri per 7h ismokina ir su sertifikatu 250lt, ar tai realu ir normalu?Aciu :wink:

beja cia as pati Ernesta rasiau tik kad ne prisijungus. :oops:
Vartotojo avataras
Ernesta

Standartinė Angel Rebelde » 07 01 29, Pir 16:56

Ernesta, nezinau ar realu ar ne uz 250 Lt ismokinti nagus priauginti, bet as linkus geriau jau makiazo paslapciu mokytis. Beje gal zinot kaip su situo dalyku?
Vartotojo avataras
Angel Rebelde

Standartinė Ernesta » 07 01 29, Pir 17:02

nu man irgi neralu kad uz 250 :) na del makiazo tai nieko negirdejus, ir pati ieskaus pazinciu , todel cia ir uzsiregistravau :wink:
Vartotojo avataras
Ernesta

Standartinė vaidota » 07 01 30, Ant 14:18

As taip pat ruosiuosi eiti i manikiuristes kursus :) Jau nuo vasario 5d. kaip tik pradedu eiti. Nors i kursus prisirasiau jau pries tris menesius. Vat nepataikiau i pirma grupe tad teko palaukti. Patys kursai vyks tris menesius. Dar tiksliai nezinau kiek kartu per savaite ir ka reikes dar susipirkti, nors as sau kai pati deduosi , tad tikiuosi ,kad nebedaug ir reikes ko dasipirkti :) Patys kursai kainuos 1050lt. Cia as kalbu apie Siauliuose vykstancius kursus :)
Vartotojo avataras
vaidota

Standartinė Ernesta » 07 01 30, Ant 14:31

o gal kas is kns zinot? nes man tai tolokai Siauliai arba Alytus.. :wink:
Vartotojo avataras
Ernesta

Re: Gal galit padet?

Standartinė anzela » 10 06 15, Ant 18:55

laba diena.. ar dabar vyxta kazkokie kursai manikiuristess.....?
anzela

Re: Gal galit padet?

Standartinė Kristin07 » 13 01 11, Pen 09:55

Laba diena, noreciau paprasyti pagalbos (patarimo). Turiu viena rankos naga kuris man kelia labai problemu. Isilgai nago yra linija kaip iskilimas, augant nagui tas iskilimas pleciasi ir matosi tarpas, o be to visur su juo uzkliunu labai jau nepatogei :(( Negaliu uzsiauginti graziu nagu. Bandziau ir nagu priauginima ir geli ni lakavima niekas nepadeda. Gal jus galit ka patarti, gal koki gydytoja zinot kas ji sutvarkytu. Esu is Klaipedos. :)
Kristin07

Re:Klausimelis

Standartinė Kukuska » 13 10 25, Pen 08:29

Angel Rebelde rašė:Ernesta, pasakysiu kokios kainos cia Alytuj nagu priauginimo. Zodziu yra trys pasirinkimai:
1 pasirinkimas. Perki viena didziuli rinkini nagams priauginti, kuriame viskas nuo A iki Z ir sumoki 1200 ir kursai nemokamai.
2 pasirinkimas. Perki mazesni rinkini, kuriame visko ne tiek daug kaip pirmame pasirinkime ir dar turi dasipirkti kai kuriu medziagu. Kaina butu 850 ir kursai taip pat nemokami. Bet rinkinio daliu kokybe zymiai prastesne nei tam kur uz 1200 litu.
Na ir 3 pasirinkimas. Tiesiog eini i kursus, uz juos sumoki 250 litus. Kursai vyksta 3 kartus i savaite.
Taigi tau paciai rinktis. Bet manau, nagu priauginimas yra rizikingas. Nes jei gyveni kokiame nors miestelyje, tai labai abejoju ar to miestelio moterys eis prisiauginti nagu, nes tai gana brangokas malonumas. Kol tau tas viskas atsipirks tai praeis kazkiek laiko. Sakyciau geriau eiti i kirpeju kursus

Jus merginos rasot kad Alytuje vyksta mokymai gekiniu nagu priauginimo, ar jie vis dar vyksta?
Kukuska

Grįžti į Grožis ir sveikata

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 8 svečių