InstaForex

Permanentinis makiazas

Grožis, sveikata, kūno priežiūra ir kt.

Moderatoriai: hirri, kami

Standartinė hirri » 07 01 06, Šeš 00:42

Aisku cia skonio reikalas, bet man patinktu antakiai bent 10 kartu storesni :lol: Bet svarbu, kad tau grazu :wink:
Vartotojo avataras
hirri

Standartinė Luna » 07 01 06, Šeš 00:48

as tik akis vedziociau :roll: esu studiju metais blakstienas chemiskai daziusi pora kartu, ale kaip gerai, kai rytais gali ir nepasidazius eit :lol: :lol:
bat kazi ar neskauda, juk i voka tatuiruote daryt :roll: :oops:
Vartotojo avataras
Luna

Standartinė severiute » 07 01 06, Šeš 01:14

as antakius chemiskai ryskinu kas pora men, o blakstienas dar reciau, priklausomai ant kokios kosmetologes uztaikau, kaikurios nemoka gerai daryt , tai akis grauzia biski :?
severiute

Standartinė vija » 07 01 06, Šeš 10:25

man kazkada nuo tu cheminiu dazymu antakiai pradejo byreti, tai praejo noras cemiskai dazyti.
Vaidota, tai lupas visas dareisi, ne tik konturus? Kiek laiko gijo?
Del puslelines, tai nezinau, bet de to, kad padarytas permanentas, neturetu ne is sio ne is to ji atsirasti :roll: Gal uzsikretei kur nors....
O siaip tai pritariu Severjai, man prie tokiu storoku lupu noretusi platesniu antakiu :)
vija

Standartinė hirri » 07 01 06, Šeš 10:30

As esu dazius chemiskai ir antakius, ir blakstienas, bet man nepatiko, nes padazytos blakstienos ne kiek nepadideja, tik pasidaro ryskesnes (mano ir taip tamsiai rudos). O antakiai irgi nepatiko, kazkoks per daug nenaturalus vaizdas, gal lieva kosmetologe buvo, nezinau...
Vartotojo avataras
hirri

Standartinė severiute » 07 01 06, Šeš 10:56

blakstienos tau nelabai aktualu, mano kai sviesios, tai labai gerai kai ryskesnes, nereik akiu ryskint :wink:
severiute

Standartinė hirri » 07 01 06, Šeš 12:37

Na taip :wink:
Vartotojo avataras
hirri

Standartinė vaidota » 07 01 06, Šeš 14:13

vija rašė:man kazkada nuo tu cheminiu dazymu antakiai pradejo byreti, tai praejo noras cemiskai dazyti.
Vaidota, tai lupas visas dareisi, ne tik konturus? Kiek laiko gijo?
Del puslelines, tai nezinau, bet de to, kad padarytas permanentas, neturetu ne is sio ne is to ji atsirasti :roll: Gal uzsikretei kur nors....
O siaip tai pritariu Severjai, man prie tokiu storoku lupu noretusi platesniu antakiu :)

lupas dariausi tik kontura, o pacias liupas tik retusavo. Uzgyna gana greitai per savaite :) bet kai pasidariau lupas tai antra diena visas isverte puslelemis. Kosmetologe, kuri man dare, buvo perspejusi , kad taip bus ir liepe gerti pries darantis ir po tabletes nuo puslelines . Bet po to karto viskas ir prasidejo, vos tik persalu ar sauleje pabunu per daug is kar atsiranda pusleliu ant lupos, kur anksciau gyvenime nerurejau tokiu problemu. As manau , kad bedarant man kazka pazeide. Bet siaip tai kai pusleliu neatsiranda tai patenkinta esu, bet iki pirmo persalimo :roll:
Vartotojo avataras
vaidota

Standartinė vaidota » 07 01 06, Šeš 14:24

pati procedura tai labai skaudi. Kas turi tatu tai zino, o dar ja kai daro ant veido tai patikekite. Akiu nesidariau, bet isivaizduoju kaip turetu skaudeti . Mano pusesere daresi akis, tai sake, kad toks skausmas kad keleta kartu akyse temo, galvojo kad nebeistvers.

O jei lyginant skausma lupu ir antakiu tai antakiai palyginus nieko su skausmu kai dare lupas. Pirmais kai pasidariau antakius galvoju niekis iskesiu ir lupas, bet buciau zinojusi , kad lupas taip skaudes buciau nesidariusi, bet jau kai pradejo daryti juk nebegsi su nedabaigtom, tai teko dantis sukandus iskenteti, net asaros kartais pradedavo rydeti kai jau visai nebeisgaledavau. Poto kai jau pasidariau pasakiau sau daugiau niekados nebesidarysiu, bet jau praejo metai ir jau kaip ir pasimirso viskas atrodo vel galeciau :)
Vartotojo avataras
vaidota

Standartinė Visada besisypsanti » 07 02 01, Ket 00:12

Vaidota, as kreipiuosi i tave:) Tu gal is Kauno? Jei taip, gal gali pasakyti kur dareis, nes man reiketu antakius pasikoreguoti. Na ir nesvarbu, jei nebusi is Kauno, mazdaug parasyk kiek tau kainavo antakiai?:))Aciu.
Visada besisypsanti

Standartinė vaidota » 07 02 01, Ket 18:07

Dariausi Siauliuose ir man antakiai kainavo 400lt. Bet tau tik korekcija reikia daryti tai kainuos dvigubai pigiau :) O kodel tu neini darytis kur dariaisi pirma karta ? Mano pusesere daresi Kaune :) jei ka galiu uzklausti kur ;)
Vartotojo avataras
vaidota

Standartinė Svečias » 07 02 01, Ket 23:41

vaidota rašė:Dariausi Siauliuose ir man antakiai kainavo 400lt. Bet tau tik korekcija reikia daryti tai kainuos dvigubai pigiau O kodel tu neini darytis kur dariaisi pirma karta ? Mano pusesere daresi Kaune jei ka galiu uzklausti kur

Vaidota, ne taip mane truputuka supratai:) As maza kai buvau vienoje vietoje susigadinau antaki nupesiodama pati, o jie dar reti buvo, tai is vis dbr toje vietoje nebeauga ir mano kosmetologe, pas kuria visada chemiskai dazausi, pasiule pasidaryti toje vietoje permanentini, na kad nereiketu kiekviena ryta su piestuku brezineti. Tai vat, teijp, del to man reikia, daryciaus pirma karta. Na o jei nesunq paklausk savo pusseseres, kur Kaune daresi, tikrai lb noreciau savo ziopla vaikystes klaida istaisyti kiek galima. Aciu tau:)
Svečias

Standartinė vaidota » 07 02 02, Pen 21:06

su puske niekaip neiseina susisiekti. Tai rytoj vel bandysiu ja rasti :) O tu man i asnenini parasyk savo koordinates, kad galeciau tau perduoti kur ten Kaune daro :), bet pries tai turi prisiregistruoti, kad nebutumei svetys :)
Vartotojo avataras
vaidota

Standartinė starlet » 07 04 01, Sek 15:56

Mano pazistama vokus nusidaze siuo budu, bet atrodo klaikiai!
starlet

labas

Standartinė indreivile » 07 09 09, Sek 20:27

labas gal kas zino kur daro lupu korekcija siauliuose
indreivile

AnkstesnisKitas

Grįžti į Grožis ir sveikata

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 3 svečių