InstaForex

Kremai kûnui

Grožis, sveikata, kūno priežiūra ir kt.

Moderatoriai: hirri, kami

Standartinė hirri » 06 11 08, Tre 15:09

vija rašė:
"taukmedziu sviesto " - gal sviestmedzio? :shock:

Gal :roll: :lol:
Vartotojo avataras
hirri

Standartinė Tilly » 06 11 08, Tre 16:44

tilly vulgaris Paveikslėlis
Vartotojo avataras
Tilly

Standartinė vaidota » 06 11 26, Sek 21:51

ka manote apie savaiminio idegimo kremus? As tai kelis kartus pabandziau tai man labai patiko, aisku priklauso kokios firmos, nes karta esu bandziusi,nepamenu pavadinimo, tai labai nepatiko. Bet dabar sesuo atsiunte is Jav. Lorialio firmos ( sako naujove pas juos) nezinau gal ir pas mus jau yra, bet koks fainas dalykiukas, o jei dar kelis kartus i soliariuma nueini tai visai gerai. :)
Vartotojo avataras
vaidota

Neutrogena

Standartinė R » 07 07 06, Pen 12:11

na, kad Neutrogena-norvegiska kosmetika, tai atleiskit absoliuti nesamone. neutrogena priklauso johnson&johnson kompanijai, cia tik vienas is ju brand'u. :D
R

Re:

Standartinė Jana » 21 07 12, Pir 13:14

vaidota rašė:ka manote apie savaiminio idegimo kremus? As tai kelis kartus pabandziau tai man labai patiko, aisku priklauso kokios firmos, nes karta esu bandziusi,nepamenu pavadinimo, tai labai nepatiko. Bet dabar sesuo atsiunte is Jav. Lorialio firmos ( sako naujove pas juos) nezinau gal ir pas mus jau yra, bet koks fainas dalykiukas, o jei dar kelis kartus i soliariuma nueini tai visai gerai. :)

O Lietuvoj jau yra pirkti? Man tai kūno kremai labiausiai "Margaritos" patinka, kažkaip labai tinka mano odai tokie kūno kremai :)
Jana

Ankstesnis

Grįžti į Grožis ir sveikata

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 5 svečių