InstaForex

Kaip greitai uzauginti nagus?

Grožis, sveikata, kūno priežiūra ir kt.

Moderatoriai: hirri, kami

Re: Kaip greitai uzauginti nagus?

Standartinė Greta » 14 08 11, Pir 09:38

Sveikos paneles gal zinot kaip uzauginti nagus greitai per dvi savaites? :?:
Greta

Standartinė 4dwe » 14 09 21, Sek 17:40

Mano nagai ir taip greit auga 8) nusikerpi ir po savaites ar dvieju jau kaskiek ilgi nagai :) ir neluzineja :) :!: :wink:
4dwe

Standartinė Aureluja » 15 06 11, Ket 17:35

salala rašė:kaip be jokiu laku uzsiauginti ngus?tiesiog namu salygomis.gal kas turit kokiu patarimu? :shock:
:D

Mano drauges is kazkur suzinojo kaip uzsiauginti nagus namu salygomis tik nezinau ar tai tikrai veikia...
Reikia: apelsino, cesnako skilteles, aliejaus.

Is apelsino reikia isspausti sultis ir itraiskyti ar smulkiai sutarkuoti cesnako skiltele. Ta gauta mase padaryti y viena indeli i kuri butu patogu ikisti rankas. I kita patogu indeli ipilti aliejaus. Apelsine su cesnaku nagus, rankas ar pirstus laikyti 10 minuciu. Istraukus rankas svelniai nusausinti ir ypetkti y alieju. Jame laikyti rankas 5 arba 10 minuciu. Tada vel svelniai nusausinti ir viskas. Belieka laukti rezultato..
Pati katik pabandziau pries keles minutes baigiau.. Ir dar viska baigus bepulkite plauti ranku palauktite koki puse valandos tada galite plautis. Sekmes
Aureluja

Standartinė Agnė » 15 07 23, Ket 13:54

Pats geriausias kuris augina nagus yra bespalvis nagų lakas, su juo lakuoji, greitai ir gražiai užauga nagai per kokias 2 savaites, o kai plaunate su chemikalais kanors, tai užsidėkite pirštines. :D :roll: :lol:
Agnė

Standartinė Svečias » 15 07 23, Ket 13:56

Greta rašė:Sveikos paneles gal zinot kaip uzauginti nagus greitai per dvi savaites? :?:

kiekviena diena užlakuok ant nagų bespalvio nagų lako :)
Svečias

Standartinė Meshkius » 18 06 18, Pir 15:00

Na tikrai netvarkingi, lūžinėjantys nagai neprideda pliuso grožiui aš nerandu būdo kaip juos sustiprinti. Nuolat lūžta, sluoksniuojasi. O kojų neatmirkiusi net nenukirpčiau kokio kietumo. Kodėl negali būti tas tvirtumas padalintas proporcingai :oops:
Meshkius

Standartinė DaivaDaiva » 18 07 31, Ant 10:25

Man labai padeda vitaminai, tada ir nagai tvirti ir gana greitai auga, o priežiūrai visada einu pas profesionalus tai dažnai perkuosi kuponus iš https://www.geradovana.lt/grozis/manikiuras-pedikiuras nes gerų akcijų pasiūlo :) Tai kol kas dar problemų su nagučiais neturėjau. :)
DaivaDaiva

Ankstesnis

Grįžti į Grožis ir sveikata

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Google [Bot] ir 11 svečių