InstaForex

Veido atnaujinimo procedura

Grožis, sveikata, kūno priežiūra ir kt.

Moderatoriai: hirri, kami

Standartinė liutas » 05 03 08, Ant 06:45

Taip, su Teisetvarka susitvarkem, galim ir tona keisti. Is Ukrainos parveziau Laputems(taip ir dukterecias vadinu) kremu ir "Glina Kosmeticheskaja Golubaja". Tad jos,padukeles, ir man kauke nuo spuogu padare. Ziuriu ir ne "golubaja", o zalia, bet ir joms ir man ta kaukyte labai patiko. Pakuotes instrukcijoje pamineti iv to molio gydymo receptai-pvz. plauku; silti kompresai; kuno korekcijai it t. t. Raso ir apie N.Kudriasovos knyga "Lechenije Glinoj".Proizvedeno dlia AO "Deni-Centr" ir duoti telefonai: Rygoje, Maskvoje, Kazaneje. Tad nezinau, kur iskastas tas molis. Bet poveikis veido odai-neapsakomas,...na tiesiog 10 metu jaunesnis atrodau,... pats sau, aisku. Ar teko naudoti si stebuklinga moli, ar cia tik man "zaliuoja" veidelis?
P.S. pastebejau, kad esu ignoruojamas, i musu su Lapute(kuri yra amerikiete, tad supraskite teisingai, kad lietuviskai Man uz Ja tenka rasyti) klausimus-nieks nenori atsakyti. O gal mes klystame?
liutas

Standartinė Morta » 05 03 21, Pir 10:00

liutas rašė: Ar teko naudoti si stebuklinga moli, ar cia tik man "zaliuoja" veidelis?
P.S. pastebejau, kad esu ignoruojamas, i musu su Lapute(kuri yra amerikiete, tad supraskite teisingai, kad lietuviskai Man uz Ja tenka rasyti) klausimus-nieks nenori atsakyti. O gal mes klystame?

konkreciai sito molio naudoti neteko
maniskis Montagne jeunesse "Mud Pac" su Mirusios juros purvu, angliskas, ant pakuotes nupaisyta, kad bus melyna, o realiai irgi zalia. Poveikis tonizuojantis, minkstinantis ir svelninantis. Smagu, tik laiko tepliojimams reikia rasti :roll:
dar turiu toki idomu sapropeli is faberlic, bet cia ne molis

"Unikalus reliktinis gydomasis purvas iðoriniam kaukiø, kompresø vartojimui. Stipriai gydomai veikia visà organizmà: -gerina limfos apytakà ir kraujotakà; -atstato nervinës sistemos funkcijas; -turtina odà mikroelementais, vitaminais ir aminorûgðtimis; -profilaktiðkai veikia esant odos susirgimams; -paðalina skausmo pojûèius stubure ir sànariuose."

tai tiesa sakant jo instrukcijoje yra parasyta, kad ji galima gerti, bet as tokiam eksperimentui nesiryzau, bet kaip kauke kunui veikia liuksiskai ir geles juo palietos t.p. super atsigavo :wink:

o del ignoravimo, tai nemanau, kad ignoruoja, paprasciausia i si skyreli reciau uzsuka :roll: bent jau as
Vartotojo avataras
Morta

Standartinė liutas » 05 03 22, Ant 23:35

Aciu Mortule uz info-ja, padrasinai rasyti, as skaiciau apie organinio Bentonite molio detox savybes(atrodo Darr minejo valymo ps-je(?). Taciau niekad nesutapatinau ji su tomis kaukemis veidui, kol Lapute paprase isversti instrukcija. Spa-salonose vartojamos "mud-purvo" proceduros labai brangios, o ta rusu pakuote kainuoja tik 6 grivnas/5=$1,20. Prisiminiau ir Druskininku kurorte siulomas purvo vonias. Unikalus reiskinys, paciam bandyti neteko. Tai susidomejau, kokia to purvo sudetis Druskininku gydomuju voniu, ar ir kaukems skiesti reikia mineralinio vandens?
liutas

Standartinė Morta » 05 03 23, Tre 11:04

cia apie Egles sanatorijoje naudojama gydomaji purva

http://www.sanatorija.lt/egle/gydymas_g ... purvas.htm

nezinau ar ji naudoja kaukems :roll: is aprasymo supratau, kad ne

Paruostu kaukiu tikrai nereikia skiesti mineraliniu vandeniu
Vartotojo avataras
Morta

Standartinė Morta » 05 09 30, Pen 16:42

liutas rašė:Is Ukrainos parveziau Laputems(taip ir dukterecias vadinu) kremu ir "Glina Kosmeticheskaja Golubaja". Tad jos,padukeles, ir man kauke nuo spuogu padare. Ziuriu ir ne "golubaja", o zalia, bet ir joms ir man ta kaukyte labai patiko. Pakuotes instrukcijoje pamineti iv to molio gydymo receptai-pvz. plauku; silti kompresai; kuno korekcijai it t. t.

panasu, kad ir as toki radau, bet pas mane anticeliulitinis ir kaip veiks matysis tik po kokiu 20 kartu :roll: ilgai laukt, o spalva tikrai ne golubaja, o labiau i zalia traukia :)
o dar turiu izumrudnaja, tai tas skirtas veidui :)
Vartotojo avataras
Morta

Standartinė veja » 06 01 10, Ant 17:27

liutas rašė:Aciu Mortule uz info-ja, padrasinai rasyti, as skaiciau apie organinio Bentonite molio detox savybes(atrodo Darr minejo valymo ps-je(?). Taciau niekad nesutapatinau ji su tomis kaukemis veidui, kol Lapute paprase isversti instrukcija. Spa-salonose vartojamos "mud-purvo" proceduros labai brangios, o ta rusu pakuote kainuoja tik 6 grivnas/5=$1,20. Prisiminiau ir Druskininku kurorte siulomas purvo vonias. Unikalus reiskinys, paciam bandyti neteko. Tai susidomejau, kokia to purvo sudetis Druskininku gydomuju voniu, ar ir kaukems skiesti reikia mineralinio vandens?

naudoju rusiska moli.jo yra ne tik zalio,bet ir rozinio,juodo.poveikis efektyvus ir kaina padori,net gi juokinga..
veja

Re: Veido atnaujinimo procedura

Standartinė Wawa » 11 05 01, Sek 22:15

Na siaip as ir galvoju apie evelle papildus, bet kad jie tikrai daugiau kainuoja..Lietuvoje galima rasti uz 179litus, kitur maciau ir virs 200 su kapeikom kainuoja..Niekur nemaciau kad kainuotu tik tiek :shock:
Ir juos reiketu vartoti apie tris menesius, toks kursas turetu buti.. :? Na sie papildai kiek zinau yra superiniai :wink: Bent jau atsiliepimai, ir jie ne tik odai, bet ir plaukams kiek zinau yra super !
Wawa

Standartinė Ramunėlė » 15 03 30, Pir 14:30

Norėčiau moteriškos lyties atstovių pasiteirauti kur grožio procedūros Kaune atliekamos tikrai kokybiškai?:)
Ramunėlė

Standartinė Austtėja » 18 05 24, Ket 10:40

Aš tai esu išbandžius veido masažą, labai padeda tai pačiai veido odai. Buvau Azia SPA Vilniuje tai man jie pasirodė labai profesionalūs. Kartu pasiūlė darytis ir veido ir galvos masažą tai išvis super atsipalaiduoji :))
Austtėja

Ankstesnis

Grįžti į Grožis ir sveikata

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 2 svečių