InstaForex

Celiulitas

Grožis, sveikata, kūno priežiūra ir kt.

Moderatoriai: hirri, kami

Standartinė lawryte » 06 09 26, Ant 23:46

dirbu stovima darba ir daug judu..bet paskutiniu metu, kai paziurejau per veidrodi i save is uzpakaliuko, tai issigandau..per kokius pora menesiu atsirado celiulitas, niekm nesakau :( , bet pati tai matau, tai puoliau mankstas namie, visokius pratimus, nebevalgyti saldumynu, ir pan nesveiko maisto..ziuresim, kaip seksis, nes esu pati kuda palyginus 167 , sveriu 53, tai kol nevelu, reik susimt..plius vasar isteku, tai reikai jau dabar ruostis :)
lawryte

Re: Celiulitas

Standartinė Ruta » 18 04 18, Tre 17:39

Mane irgi persekioja bėdos su celiulitu, girdėjau kad geri masažai padeda. Gal žinot gal yra koks nors masažas Kaune kuris padėtų? :)
Ruta

Standartinė LinaLi » 18 11 08, Ket 12:26

Aš pati tai ir sportuoju ir daug judu ir mitybą prisižiūriu, bet vistiek požymių buvo. Man visai padėjo šaldymas ir masažai. Turbūt kiekvienam individualiai, bet tikrai rekomenduočiau išbandyti anticeliulitinius masažus. O dar geriau tokių masažų kompleksą.
LinaLi

Standartinė Kiaune » 18 11 20, Ant 15:40

LinaLi rašė:Aš pati tai ir sportuoju ir daug judu ir mitybą prisižiūriu, bet vistiek požymių buvo. Man visai padėjo šaldymas ir masažai. Turbūt kiekvienam individualiai, bet tikrai rekomenduočiau išbandyti prodentum. O dar geriau tokių masažų kompleksą.

Masažas yra tinginiams. Nesakau, kad medicininis masažas, skirtas atstatyti žmones po traumų ar tiems, kuriems iš tikrųjų jo reikia, jis nėra reikalingas. Na bet celiulitui numesti, tai masažas yra mažų mažiausiai apgailėtina. Žmonės, judėkite daugiau, neėskite kasdien dešros ir pranyks tas jūsų celiulitas.
Kiaune

Ankstesnis

Grįžti į Grožis ir sveikata

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 11 svečių