InstaForex

Depiliacija

Grožis, sveikata, kūno priežiūra ir kt.

Moderatoriai: hirri, kami

Re: Depiliacija

Standartinė juscuks » 11 05 22, Sek 12:00

Aš irgi norėčiau paklausi , kaip depiliuojate pažastis ? :) Aš ramiai negaliu gyventi kai su skustuvu nusiskuti pažastis , bet visvien jos palieka paraudusios , pajuodavusios , ir vis dar matosi mažyčiai plaukeliai .. :(
juscuks

Standartinė juscuks » 11 06 01, Tre 14:44

Panos man tai yra bėda man palieka juodos pažastys kai skutu su peiliukais..ka daryti? Dar išberia :( Su vaškubandžiau , bet buvo žiauriaiskaudu , ir nepatogu.Kojas tai dar normaliai,bet pažastis tai neimanoma su vašku depiliuoti. :)
Esu isigijusi debiliacini krema , bet jis man tikrai nepadeda . :( Ka daryti, kaip elgtis su pažastimis ? Gal žinote kokių patarimų , kaip seniau moterys depiliuodavo? Visada aš kompleksuoju dėl pažastų ,o dabar vasara atėjo, tai ir prie vandens nuvažiuot , ir taip bijai pakelti rankas :(
juscuks

Standartinė Jogile13 » 12 09 25, Ant 11:53

Reikia būti ilgiau pabuvus duše ar vonioje. Oda tada suminkštėja ir mažiau beria. + mačiau maximoje pirkti specialų kremą nuo odos sudirgimo, bet dar nespėjau išmeginti.

maudymosi kostiumeliai
Jogile13

Standartinė Ramintuxe » 13 03 13, Tre 16:36

Oj suprantu nemiela situacija, net maudymosi kostiumeliai prie tokiu pazastu nebedera. Tiesa sako, kad reikia ilgiau pabuti vonioje, ir yra specialus kremai, kuriuos reikai tepti po skutimosi. Dabar nepamenu irgi pavadinimo, bet tikrai nepatariu pirkti maximoj. nueikite i vaistine paklauskite:)
Ramintuxe

Standartinė migliuse » 13 03 27, Tre 14:26

Jogile13 rašė:Reikia būti ilgiau pabuvus duše ar vonioje. Oda tada suminkštėja ir mažiau beria. + mačiau maximoje pirkti specialų kremą nuo odos sudirgimo, bet dar nespėjau išmeginti.

maudymosi kostiumeliai

Gal tu nepirk maximoj :)
migliuse

Standartinė migliuse » 13 03 27, Tre 14:27

Jogile13 rašė:Reikia būti ilgiau pabuvus duše ar vonioje. Oda tada suminkštėja ir mažiau beria. + mačiau maximoje pirkti specialų kremą nuo odos sudirgimo, bet dar nespėjau išmeginti.

maudymosi kostiumeliai

Gal geriau nepirk maximoj :)
migliuse

Standartinė migliuse » 13 03 28, Ket 15:43

maudymosi kostiumeliai turi buti atsargiai dedami, turi buti depiliuotos/skustos kojytes, pazastis:)
migliuse

Standartinė maurel » 13 10 22, Ant 22:08

Na visada gali bandyt depiliacija vasku :) biski skausminga bet rezultatas ilgalaikis :) as pati pries sia vasara is varle.lt nusipirkau epiliatoriu tai jis irgi puiki alternatyva :) pats procesas gal ir ilgesnis bet taip pat uzsilaiko rezultatas:)
maurel

Standartinė Juraciukas » 14 04 28, Pir 15:53

migliuse rašė:maudymosi kostiumeliai turi buti atsargiai dedami, turi buti depiliuotos/skustos kojytes, pazastis:)

Pritariu, kad maudymosi kostiumeliai nedera prie nedepiliuotos odos, bet kam tas atsargumas? :)
Juraciukas

Standartinė rutile » 14 11 12, Tre 00:56

Sveikutės,
Ar kas bandėt depiliuotis pažastis? Atsibodo skustis :) Bet bijau, labai skausminga ir jautri vieta :(
Vartotojo avataras
rutile

Standartinė SimonaSim » 18 03 23, Pen 10:44

Sveikos,

Gal kuri nors esate bandžiusi depiliacija cukrumi? Ar tikrai verta ką manot? Kiek girdėjau atsiliepimų tai visai neblogi :)
SimonaSim

Ankstesnis

Grįžti į Grožis ir sveikata

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 4 svečių