InstaForex- TAI ĮDOMU -Tarptautinė paroda „Pelenė 2012“


Organizatorių nuotr.

     2012 m. kovo 16 d. duris vėl atvėrė tarptautinė paroda „Pelenė“ – didžiausia ir seniausiai organizuojama Baltijos šalyse grožio industrijos produktus ir paslaugas pristatanti tarptautinė paroda, kuri šiemet vyksta jau 19-ąjį kartą. Šiemet „Pelenė“ rekordinė - sulaukė daugiausia dalyvių per visą savo istoriją – net 150 kompanijų.

Parodos pagrindinės temos:

- profesionali ir gydomoji, dekoratyvinė ir saulės kosmetika
- kirpyklų ir grožio salonų įranga bei įrankiai
- SPA paslaugos
- apatinis trikotažas
- madingos puošmenos
- maisto papildai ir sveikatinimo priemonės

Parodoje „Pelenė“ plečiasi ekologijos tema

     Pagal asmeninius užsakymus ir poreikius mažais kiekiais gaminama kosmetika, kvepalai, ekologiškos kūno ir plaukų priežiūros priemonės, rankų darbo muilai – parodoje „Pelenė“ tokios produkcijos kasmet gausėja.
     Pasak parodos projekto vadovės Nijolės Gavelienės, grožio versle ir toliau stiprėja sveikos gyvensenos, ekologijos, natūralumo tendencijos. Atsisakoma įmantrumo, pertekliaus, pabrėžiamas paprastumas. Populiarėja rankų darbo produktai, pagaminti pagal asmeninius užsakymus, nes vartotojams tampa svarbi ne tik gaminio sudėtis, bet ir iš jo sklindanti energija. „Tai nėra vien tik mada. Žmonės iš natūralių gaminių su mažai sudėtinių dalių tikisi geresnio poveikio, tiki, kad tokia kosmetika tausoja sveikatą.“, - mano N. Gavelienė.
     Šiemet paroda „Pelenė“ gerokai ūgtelėjo ir joje bus galima rasti didžiulę grožio produktų bei paslaugų pasiūlą. Joje dalyvaus 150 firmų iš Lietuvos, Latvijos, Estijos, Lenkijos, Turkijos. Vyraus profesionali kosmetika ir paslaugos – ji bus pristatoma 65 dalyvių stenduose. Natūrali, ekologiška, gydomoji kosmetika bus pristatoma 33 dalyvių stenduose. Lankytojai galės susipažinti su natūralia rankų darbo kosmetika, gaminama tik iš natūralių medžiagų, be konservantų, dažiklių, kvapiklių, be parabenų. Tokios kosmetikos gamybai naudojami argano, kanapių sėklų, alyvuogių aliejai, ženšenių, varnalėšų šaknys, bičių produktai, kosmetiniai moliai, jūros gėrybės, net daržovės, švieži vaisiai ir uogos bei kt.
     Lankytojai parodos dalyvių stenduose taip pat ras dekoratyvios kosmetikos naujienų, nagų priežiūrai skirtų produktų, papuošalų, madingų puošmenų, profesionalios grožio salonų įrangos.

Kirpėjų, nagų specialistų ir makiažo čempionatai

     Su naujausiomis šukuosenų bei makiažo tendencijomis bus galima susipažinti ir parodos „Pelenė“ metu vyksiančiame Lietuvos kirpėjų čempionate, kuriame savo profesionalumą ir kūrybiškumą demonstruos daugiau kaip 80 meistrų iš mūsų ir kaimyninių šalių. Čempionate savo jėgas išmėgins ir jaunimas. Dvi dienas stebimi tarptautinės vertinimo komisijos, čempionato dalyviai kurs madingą moters ir vyro įvaizdį, šukuosenas, makiažą, nagų dizainą ir pieš ant kūno. Čempionatą organizuoja Kirpėjų ir grožio specialistų asociacija.

Organizatorių infor.

Atgal© 2003 - 2021 NaguPasaulis.lt       Dizainas © Goto design
eXTReMe Tracker   Hey.lt - Svetainių reitingai