InstaForex- TAI ĮDOMU -Naujienos - VI-sis atviras Baltijos šalių nagų dizaino ir modeliavimo čempionatas

     2007m. kovo mėn. 2d. parodoje Pelenė 2007 vyko 6-asis Baltijos šalių nagų dizaino ir modeliavimo čempionatas. Šiais metais į čempionatą atvyko dalyviai ne tik iš Lietuvos, Latvijos, Estijos, Lenkijos, bet ir pirmą kartą Lietuvoje pasirodė Suomijos ir Kaliningrado atstovės. Meistrai varžėsi dviejuose rungtyse: nagų modeliavimo ir nagų dizaino.

Nagų modeliavimas rungtis

     Didelio kruopštumo ir tikslumo reikalaujančioje rungtyje (prancūziškas priauginimas) nugalėjo Egidija Kilienė, Lietuva, 2 - ji vieta Paivi Savonen, Suomija, 3 - ji vieta Ksinija Bijta, Rusija.

Egidija Kilienė ir komisijos pirmininkė Rasa Povilaitienė

Nagų dizaino rungtis

     Nors šiais metais žiuri gretos buvo kaip niekad gausios, nagų dizaino čempionato baigtis sukėlė daug prieštaringų vertinimų. Daugelį specialistų nustebino tai, kad daugiausia pasiruošimo pareikalavę, techniškai sudėtingi bei daugiausia žiūrovų simpatijų bei susidomėjimo sulaukę darbai liko komisijos nepastebėti. Ši jau kelintus metus pasikartojanti situacija, matyt, lemia ir tai, kad vis mažiau Lietuvos meistrų, dalyvauja tiek Lietuvoje, tiek ir aplinkinėse šalyse organizuojamuose čempionatuose.

     Nagų dizaino čempionato akimirkos:

1 vieta, Egija Gurtlova, Latvija

2 vieta, Jolanta Zubrickienė, Lietuva

3 vieta, Andželika Gecevičienė, Lietuva

Irina Kirkina, Rusija

Živilė Kvalitaitė, Lietuva

Lidija German, Rusija

Čempionato metu


Atgal© 2003 - 2022 NaguPasaulis.lt       Dizainas © Goto design
eXTReMe Tracker   Hey.lt - Svetainių reitingai