InstaForex- TAI ĮDOMU -Klaipėda - sveikesnis ir gražesnis miestas nei buvo iki šio rudens


     Jau septintą kartą klaipėdiečiai buvo mokomi grožio ir sveikatos paslapčių. Pradėjus plisti pirmosioms ligoms, o už lango vis dažniau regint, kaip vėjas drasko medžius, į pagalbą klaipėdiečiams bei miesto svečiams atėjo parodos "Grožis ir sveikata" organizatoriai "Expo vakarai". Šie spalio 7-9 dienomis naujojoje Klaipėdos "Švyturio" arenoje surengė daugiau nei tik parodą.
     Tai puikiai įrodo daugiausiai lankytojų dėmesio patraukę konkursai ir čempionatai. Tie, kurie negalėjo stebėti veiksmo prie scenos, stebėjo tiesiogiai per didžiulius ekranus tiek arenos viduje, tiek foje.

Lietuvos kosmetologus atstovaus Rusijoje

     Pirmąją parodos dieną vyko "III atviras kosmetikų ir kosmetologų konkursas", kuriame dalyvavo 14 baigiamųjų kursų studentų arba absolventų iš 6 Lietuvos mokymo įstaigų. Tarp jaunių geriausiai pasirodė Jurgita Anskaitytė ir Aleksandra Eglė Cymbal, kurios gavo teisę atstovauti Lietuvai Tarptautinio kosmetologijos ir estetikos konkurso jaunių klasės nominacijos finale Sankt Peterburge. Šio prizo steigėjai yra CIDESCO Rusija bei Kosmetikų ir kosmetologų asociacija Lietuvoje. Trečioji vieta atiteko Alinai Štukovai.
     Verta paminėti, jog kai kuriems dalyviams už parodytus įgūdžius buvo įteikti ir specialūs prizai. Už nepriekaištingą estetiką apdovanota Aušra Vismantaitė, už originalumą pagerbta Indrė Blindžiuvaitė, o turinčią geriausius profesinius įgūdžius komisija pripažino Alioną Šugajevą. Specialaus prizo nominacijoje "SPA prisilietimas" nugalėjo Diana Maskalkova.

Siekis įtvirtinti SPA

     Antrają parodos dieną, šeštadienį, vyko "ALUMNI SPA masažo profesinio meistriškumo konkursas". Tai buvo pirmasis Nacionalinės SPA asociacijos ir Klaipėdos valstybinės kolegijos (KVK) organizuotas konkursas Vakarų Lietuvoje skirtas masažo specialistams.
     Renginio metu žiūrovai galėjo žvilgtelėti į masažuotojo darbo kabineto užkulisius ir išvysti specialistų demonstruojamus stebuklus, kuriamus rankų prisilietimais, o po pasirodymo net pakalbinti pačius dalyvius. Mes tikimės jog šis renginys - tai dar vienas žingsnis link SPA, kaip profesionalios veiklos pripažinimo. Kitąmet susitiksime uostamiestyje ir galėsime toliau aktyviai skleisti žinią apie sveikatą per vandenį (SPA), bei sveikatą, kuri slypi masažo galioje, - kalbėjo konkurso organizatorius "Nacionalinė SPA asociacija".

Malonu ne tik dirbti, bet ir bendrauti

     Paskutinę parodos dieną vyko "V Atviras Vakarų Lietuvos čempionatas" kirpėjams ir visažistams. Anot "Kirpėjų ir grožio specialistų asociacijos" prezidentės Jolandos Mačiulienės, naujos makiažų tendencijos bei piešimas ant kūno nepaliko abejingų, todėl meistrams buvo malonu ne tik dirbti, bet ir bendrauti su visais parodos lankytojais.
     Daugiausia konkursantų sulaukė fantastinės šukuosenos turas, kuriame varžėsi nemažai Klaipėdos paslaugų ir verslo mokyklos mokinių bei jau patyrusių meistrų iš įvairių Lietuvos miestų. Pirmąją vietą, diplomą bei aukso medalį iškovojo Gintarė Reinikytė iš Klaipėdos. Sidabrą į Kauną išsivežė Vitoldas Ščiupakovas, o bronzos medalis ir trečioji vieta teisėjų sprendimu buvo skirta Klaipėdos atstovei Renatai Platakytei.
     Nuotakos šukuosenos turo konkursantės išsidėstė tokia tvarka: pirmoji vieta ir aukso medalis atiteko kaunietei Gražinai Palaimaitei, antroji vieta Rasai Budrikienei iš Mažeikių, o trečioji vieta bei bronzos medalis buvo įteiktas dar vienai kaunietei Rūtai Guogaitei - Navickei.
     Specialiu prizu bei konkurso dalyvio diplomu buvo apdovanota ir vizažo rungties dalyvė, viešnia iš Rygos Irina Ivaško.
     Vyrų techninėje kategorijoje auksą nuskynė kaunietė Natalija Tichonova, sidabro medaliu apdovanotas vilnietis Sergej Ganža.

Kitais metais - dar gausesnė ir įdomesnė

     Organizatoriai neslepia, jog ši grožio ir sveikatingumo paroda buvo geriausia iš iki šiol buvusių. Tai rodo ir net trečdaliu padidėjęs parodos lankomumas.
     "Drąsiai galime pasakyti, kad paroda pavyko. Sulaukėme daug padėkos žodžių iš dalyvių ir lankytojų už nuostabiai suorganizuotą renginį. Pastebėjome lankytojų susidomėjimą šia paroda - tai nebuvo vien tik pasivaikščiojimas, bet ir aktyvus domėjimasis naujovėmis, produktais, paslaugomis ir seminarais.
     Mūsų džiaugsmui, buvo akimirkų, kai prie bilietų kasų driekėsi eilės. Lankytojai džiaugėsi profesionaliais sveikatingumo ir grožio seminarais. Ypač didelio susidomėjimo sulaukė natūralios medicinos centrų Vilniuje ir Kaune įkūrėjos Jelenos Tulčinos vedamas seminaras "5 žingsniai sveikatos link", kuris užsitęsė net keletą valandų ir sukvietė pilnut pilnutėlę salę susidomėjusių", - apibendrindami parodą sakė organizatoriai "Expo Vakarai".
     Anot jų, jau dabar pradedama planuoti ir kitąmet vyksianti 8-oji paroda, neturinti analogų Vakarų Lietuvoje. Stebėti pozityvią informaciją apie artėjančias parodas, muges bei naujienas galite puslapyje www.expo-vakarai.lt.
     886 kvadratinių metrų plote, kuriame buvo įsikūrusi paroda, mokė, demonstravo ir bendravo 112 dalyvių iš visos Lietuvos.Atgal© 2003 - 2021 NaguPasaulis.lt       Dizainas © Goto design
eXTReMe Tracker   Hey.lt - Svetainių reitingai