InstaForex- TAI ĮDOMU -Lietuvos grožio specialistai pasauliniame OMC čempionate

     Š.m. lapkričio 6-8 dienomis Paryžiuje vyko Pasaulinės kirpėjų organizacijos (OMC) rengiamas Pasaulinis kirpėjų ir grožio specialistų čempionatas. Kartu vyko tarptautinė grožio industrijos paroda, sulaukusi rekordinio dalyvių skaičiaus - net 56 tūkst.
     Po 4 metų pertraukos šiame čempionate varžėsi ir lietuviai. Ilgas ir sunkus pasiruošimas nenuėjo veltui - Lietuvos kirpėjai papuolė į stipriausių penketuką.

     Pirmą kartą Lietuvos nacionalinė komanda buvo tokia didelė - 13 dalyvių ir 4 atestuoti OMC tarptautinės kategorijos žiuri nariai.
     Komandinėje madingo moterų 2-jų turų (dieninio ir vakarinio) ilgų plaukų šukavimo rungtyje mūsų komanda užėmė aukštą 5-ają vietą. Vyrų bendro įvaizdžio kūrimo bei šukavimo rungtyje "Full Fashion" mūsų atstovas Marijus Mazuraitis taip pat užėmė 5-ąją vietą.
     Nagų dizaino rungtyse lietuvės specialistės taip pat pasirodė sėkmingai - Egidija Kilienė užėmė 9-ąją vietą fantastinio nagų dizaino rungtyje, o Santa Pečkytė užėmė 11-ąją vietą 3D vestuvinio dizaino rungtyje.
     Podiumo makiažo ture vizažo specialistė Ala Volkova ir Aliona Borisniova taip pat parodė aukštus rezultatus - rungtyje tarp 70 dalyvių jos pateko į geriausiųjų dvidešimtuką.
     Vestuvinių šukuosenų ture dalyvavo 4 mūsų šalies meistrės. Šioje rungtyje tarp 70 dalyvių jos aplenkė daugiau nei du trečdalius meistrų.
     "Tokių rezultatų Lietuva niekada nebuvo pasiekusi. Mūsų mažai šaliai užimti tokias aukštas vietas - didelis pasiekimas ir pasaulinis mūsų meistrų pripažinimas. Lietuvos komanda susilaukė išskirtinio dėmesio bei komplimentų - daug kas žavėjosi mūsų modelių grožiu, darbų preciziškumu, estetiniu vaizdu bei meistrų kultūra" - sakė Jolanta Mačiulienė, "Kirpėjų ir grožio specialistų asociacijos" prezidentė.
     Daugiausiai prizinių vietų laimėjo rusai, italai, prancūzai, vokiečiai, kinai, japonai- stiprios šalys, kurios dalyvauja kiekvienais metais visuose tarptautiniuose čempionatuose. Lietuviai pralenkė Airiją, Norvegiją, Daniją, Baltarusiją, Ameriką bei kitas šalis, kurios turi stiprias mokymo bazes.
     "Profesinis Lietuvos kirpėjų ir grožio specialistų lygis yra ganėtinai aukštas. Tiesiog reikia tęsti pradėtus darbus ir siekti, kad Lietuvos vardas būtų minimas ne vieną kartą metuose pasaulinėje grožio scenoje, bet nuolat tobulėtų ir užliptų ant aukščiausios apdovanojimų pakylos. Tam reikia net tik nemažai meistrų pastangų, bet ir finansinio palaikymo, kurio šiandien deja neturime. Todėl meistrai Lietuvą garsina savo sąskaita" - pasakojo p. Mačiulienė, "Kirpėjų ir grožio specialistų asociacijos" prezidentė.

OMC Hairworld Paris 2010 čempionate dalyvavusių Lietuvos meistrų rezultatai:

Vyrų bendro įvaizdžio kūrimo bei šukavimo rungtis „Full Fashion“:
Marijus Mazuraitis (Kaunas) – 5 vieta;

Moterų ilgų plaukų madingo šukavimo turas, vykęs dviem etapais (dieninio ir vakarinio) –
5 vieta komandinėje įskaitoje:
Dainora Trainaitytė (Kaunas),
Kristina Gorodeckienė (Kaunas),
Rūta Samukienė (Kaunas),
Edita Birgiolienė (Kaunas);

Fantastinis nagų dizainas:
Egidija Kilienė (Kaunas) – 9 vieta;

3D vestuvinis manikiūras:
Santa Pečkytė (Kaunas) – 11 vieta;

Vestuvnių šukuosenų turas:
Rūta Morozovienė (Vilnius) – 13 vieta;
Jolita Zujienė (Kaunas) – 21 vieta;
Rasa Galinienė (Marijampolė) – 23 vieta;
Vida Našlaitienė (Lentvaris) – 42 vieta.

Podiumo makiažas:
Aliona Borisniova (Vilnius) – 12 vieta;
Ala Volkova (Kaunas) – 18 vieta;

Teisėjai:
Daiva Jankauskaitė - moterų grupė;
Rasa Povilaitienė - nagų dizainas.
Atgal© 2003 - 2021 NaguPasaulis.lt       Dizainas © Goto design
eXTReMe Tracker   Hey.lt - Svetainių reitingai